Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NTomajo - Profil | Pá 15.4.2011 22:31:00

e500 >> pekna prace, jen bych mel jeden dotaz. Jak dlouho vydrzi ta peleta co delas ve vode nez se rozpadne? To bude asi trvat moc dlouho ne?

    NMifakM - Profil | Pá 15.4.2011 22:26:49

    Tak nějak to vypadá i s tím mlýnkem

      NMifakM - Profil | Pá 15.4.2011 22:17:38

      e500 >>
      Tak mě napadá... i ten šlehací robot, měl ve výbavě mlýnek na maso... nestačilo by si pořídit jen tu Albu ?

        NMifakM - Profil | Pá 15.4.2011 22:11:49

        e500 >>
        Nejlepší koníček je placený ;-)
        Neboli nejlepší zaměstnání je tvůj koníček :-D

          Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 22:09:20

          MifakM >> To už by nebyla zábava.

            Nyvana - Profil | Pá 15.4.2011 22:09:02

            e500 >> Věřím tomu řezníci si toho vlčka hodně považují.

              NMifakM - Profil | Pá 15.4.2011 22:07:59

              e500 >>
              A jinak OPRAVDU KLOBOUK DOLU..!!!
              Můžeš pomalu konkurovat velkovýrobcům a mohl by jsi si tím podle mne i slušně přividělat.

                Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 22:02:07

                yvana >> No když mi říkal ten chlap co mi ty strojovny dal co mu za to nabídli, tak jsem šel do kolen.
                To. MifakM: míchadlo je Alba RE22 a mlýnek bohužel nevím, ale nikdo mu jinak neřekne než řeznický mlýnek nebo řeznický vlček. Prostě u řezníků je to vlček.

                  Nyvana - Profil | Pá 15.4.2011 21:56:20

                  e500 >> No zkrátka šmelináři tady u těch mašin jsou dost silný motory.Jinak si myslím,že k tomu přišli za hubičku.

                    NMifakM - Profil | Pá 15.4.2011 21:55:35

                    e500 >>
                    A jaké je vlstně označení těch dvou strojů?
                    Vím, že to měla matka v kuchyni v JZD, ale ty už budou asi ve šrotu :-(

                      Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 21:53:35

                      yvana >> No ono sehnat jde, ale lidi co je prodávají mi připadají jako blázni. Takový peníze co za to někteří chtějí to je katastrofa. Ale většinou jsou to překupníci, co to za levno koupěj a pak nevědí co si za to říct.

                        Nyvana - Profil | Pá 15.4.2011 21:49:12

                        e500 >> To jsi udělal dobře tyhle mašiny vydrží všechno,znám je dobře.Hlavně jsi byl ve správný čas na správném místě,teď už by byl problém je sehnat.

                          Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 21:46:49

                          yvana >> No, vyhryznul jsem to z výrobny co byla v likvidaci. Obě mašiny super a nezničitelný.
                          (dělal mi nůž a ty silonový šajby)

                            Nyvana - Profil | Pá 15.4.2011 21:40:16

                            e500 >> No právě,že jde o to sehnání tyhle mašinky se používali běžně v restauraci v kuchyni,všimla jsem si i toho míchadla.to možná byl sehnat větší problém,než to upravit,jinak ti ten kamarád hlavně dělal ten nůž co krájí ty pelety.

                              Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 21:26:46

                              yvana >> Dík, ale ne moje. Já měl jen ten nápad, sehnal co bylo potřeba a kamarád mi ty forichtungy na soustruhu udělal. Ten má pravda ty zlatý pazoury.

                                Nyvana - Profil | Pá 15.4.2011 21:24:19

                                e500 >> Ahoj koukala jsem na ty mašinky co máš,tohle je všechno hodně staré,znám tyhle stroje z práce,jinak moc pěkně jsi to zrychtoval.Jo zlatý český ručičky.

                                  Nmannice - Profil | Pá 15.4.2011 21:19:18

                                  e500 >> Neskutečně parádní práce, klobouk dolů..Rád bych si taky někdy něco takovýho zprovoznil.Zatim na to nejsou jak prostory,tak zkušenosti stejně s financema..U mě opravdu bravo..Ten strojek je fakt parádní věc.

                                    Nondiktt - Profil | Pá 15.4.2011 20:36:43

                                    meďo1 >> mám jednu otázku. Je tam potrebný taký veľký motor? Lebo veľa ľudí čo som pozeral aj na iných fórach také malo... :)

                                      NKockopes - Profil | Pá 15.4.2011 20:02:09

                                      e500 >> jak dlouho sušíš??

                                        Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 19:50:06

                                        Dnešní várka masovek. 13ky a 18ky.

                                          Červené karty: Annavvc