Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nmeďo1 - Profil | Pá 15.4.2011 11:53:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak toto som si zostrojil sam a vystaci mi uplne. Urobim tak 10 kg peliet za hodinku.

    Nmeďo1 - Profil | Pá 15.4.2011 11:35:30

    e500 >> Ty jaky si makac, toto si mi neposlal :-)
    Tak tomu sa povie rychlost :-)

      NWildes - Profil | Pá 15.4.2011 11:13:41

      Fanax >> Prosím jaké věci jsi do toho ještě přidával ?

        NFanax - Profil | Pá 15.4.2011 11:05:53

        Wildes >> Z Hulína jsem letos nakoupil směs melasa-mléko,maso,ryba,krev,po domícháni komponentů do směsi můžu říct,že to skvěle funguje.
        Jinak s touto firmou je super spolupráce,jsou vstřícní a rychlí a cenově dobří. Ať se daří.

          NWildes - Profil | Pá 15.4.2011 10:55:12

          don Ferrari >> jo díky už to mám ... chyba prohlížeče ... Firefox mě zlobí neukazuje mi některé lišty a tady se mi sortiment neukázal vůbec ..D Chrome to zachránil

            Ndon Ferrari - Profil | Pá 15.4.2011 10:50:34

            Wildes >> u každého je cena

              NWildes - Profil | Pá 15.4.2011 10:41:14

              kam!kaze >> Nazdar a jak to maj v tom hulíně s cenou cca za tech 50 kg na webovkach jsem o kačkách nenašel ani slovo ... ať si vemu penize když pojedu okolo :))

                Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 10:16:20

                mari1300 >> Všechny moje recepty na boili nebo pelety jsou založeny na mém dlouholetém studiu této problematiky. Když porozumíš tomu principu, tak pak jen upravuješ a vymýšlíš k obrazu svému. Kdo do toho pronikl, tak jistě ví o čem je řeč.
                Složitost této problematiky, je dle mého názoru jen bublina kterou já nechal pouze splasknout.

                  Nmari1300 - Profil | Pá 15.4.2011 9:59:49

                  e500 >> hmm, tak to jsi to dobře vychytal-šikula...

                  Nepročítal jsem to tady celý, ten recept na to těsto to je čistě tvoje práce, nebo ses řídil nějakým konkrétním již vyzkoušeným receptem? Nemyslim jakou to bude mít barvu, nebo příchuť, jde mi o tu hmotu/konzistenci ...

                    Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 9:53:02

                    mari1300 >> Už z tý mašinky padaji a jsou hodně tuhý. Takže jen protřepu aby odpadaly drobky a hotovo. Ten princip je právě v tom, že to musí vyjet už polosuché a hodně tvrdé, jinak by to nemělo smysl a sušil bych to měsíc.

                      Nmari1300 - Profil | Pá 15.4.2011 9:34:22

                      e500 >> docela čumim, že ti ty pelety , po tom jak ti to padá z toho mlejnku do tý přepravky drží takhle pohromadě...

                      to je pak ještě přesypáváš, nebo to necháš v tý přepravce usušit tak jak ti to tam napadá?Protože další manipulací by se musely asi dost rozmašírovat, ne???

                      Jinak dobrej nápad, o něčem takovém jsem přemýšlel:-)

                        Ne500 - Profil | Pá 15.4.2011 9:26:11

                        Halen >> Díky, všechno co jsem si z Mrku vzal se mu postupně snažím oplatit. A i nápad na tuhle jednoduchou mašinku jsem dostal při čtení tady. K tvému dotazu: je to opravdu silný komunistický řeznický mlýnek - vlček na 380V. Stará dobrá poctivá práce našich tatíků. A myslím, že kaprům ani nebude vadit, že jim ty peletky nebudu připravovat na nerezovém mlýnku.

                          NHalen - Profil | Pá 15.4.2011 1:44:23

                          e500 >> Tak tohle je bomba!! To je nejlepší video, které jsem zatím viděl co se týká výroby návnad. Co je to za stroj?

                            Ndon Ferrari - Profil | Pá 15.4.2011 0:05:24

                            e500 >> to jo, letos už dělám, ale zatím růčo, na příští rok chci stroj, :-))

                              Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:38:21

                              don Ferrari >> Jaké příští rok, vždyť je začátek krásné sezonky.

                                Nsoliman - Profil | Čt 14.4.2011 22:32:13

                                e500 >> Máš pravdu, znám :)

                                Ale tohle by šlo asi vyřešit. Nedávno mi praskla voda a půjčoval jsem si vysoušeč. Zapůjčen byl oproti záloze ve výši pořizovacích nákladů nového stroje. Rád jsem jim to tam nechal.

                                  NSlavík - Profil | Čt 14.4.2011 22:31:22

                                  e500 >> tohle zná asi každej :))) jináč hezká práce,dobře ti to jede jen co je pravda !

                                    NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 22:30:55

                                    Fanax >> to sice jo ale určitě ne tak daleko a ne tak přesně

                                      Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:28:45

                                      soliman >> Jo fajn nápad, ale já mám již tu zkušenost, že co nechceš mít tak půjč. Znáš to ne?

                                        NFanax - Profil | Čt 14.4.2011 22:28:08

                                        Kockopes >> Myslím si,že ty pelety také půjdou střílet prakem.

                                          Červené karty: Annavvc