Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nkarloson® - Profil | Čt 4.4.2013 15:48:47

jurasoft >> vem ten ruční masovej. Taky jsem tak mlel kuku a jde to jako prd

    NBubo.b - Profil | Po 18.2.2013 10:04:18

    e500 >> Zdravím Pepíku, tak jsem pročetl celou debatu a ač jsem se tedy nezapojoval, musím říci klobouk dolů, pěkná práce. Opravdu jsi výrobu vymakal k dokonalosti. Asi jako každý jsem si prošel vím možným zkoušením,pokusy a omyly a skončilo to zdárným sehnáním "vlčka". Mám proto velkou prosbu. Mám kamaráda se soustruhem,který by si uměl poradit s nástavcema,jen bych potřeboval od tebe nějaká detailnější fota. Snad to není tajné jako výrobní recepty pelet. Moc by jsi mi tím pomohl a třeba i některým dalším kutilům. Máš už to vyzkoušené a vymakané, takže by jsi ušetřil spousty vývojové práce a vymýšlení. jednalo by se o detail uchycení nože na šneku, průchod šajbou, průměry děr a počet, přípravek na dírové pelety,.....no prostě co by se ti chtělo nafotit a prozradit. Díky moc za sebe i za všechny ostatní, kteří by toto použili do budoucna.

      NDiki - Profil | So 5.1.2013 19:19:47

      jurasoft >> pokusím se ti to zjistit.

        NDiki - Profil | So 5.1.2013 18:56:53

        jurasoft >> u nás v obchodě ji mají.

          NMilan 66 - Profil | So 5.1.2013 18:50:24

          jurasoft >> kamosi od vody, co ti mam radit? Me to vse pacha soused- sikovny.

            NMilan 66 - Profil | So 5.1.2013 18:42:57

            jurasoft >> nechat udelat.

              NDiki - Profil | So 5.1.2013 15:55:21

              matko291 >> na pelaty máš těsto daleko suchší a tím i hustší.

                Nmatko291 - Profil | So 5.1.2013 15:50:26

                Este otazka na e500 myslis ze obycajny liatinovy snek z mlyncek na maso podstivej ceskoslovenskej vyroby nevidrzi tlacit zmes na pelety cez tu 4dierovu sajbu?
                Mam doma zprevodovanu 22 z 1,5kw motorom a cesto na boilii tlaci jedna radost.Myslim ze cesto na boilis je hustejsej konzistencie ako na pelety ci sa mylim?

                Dakujem Mato

                  NDiki - Profil | So 5.1.2013 15:48:28

                  matko291 >> uložený je v pouzdře z černého kluzného silonu.

                    Nmatko291 - Profil | So 5.1.2013 15:07:25

                    Diki >> Snek v zadu mlynceka je ulozeny v nejakom puzdre alebo v lozisku?

                      NStraspytlik69 - Profil | Ne 30.12.2012 15:26:11

                      Diki >> moc děkuji za odpověď

                        NDiki - Profil | Ne 30.12.2012 15:17:58

                        Straspytlik69 >> Mám je udělané předem a vysušené, a nebo je dělám přímo u vody a chová se to jako metod mix

                          NStraspytlik69 - Profil | Ne 30.12.2012 15:12:58

                          Diki >> jak dlouho před lovem si to děláš?Vypadá to dobře.

                            NDiki - Profil | Ne 30.12.2012 15:04:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Straspytlik69 >> Ahoj, já si dělám takové pelety.

                              NStraspytlik69 - Profil | Ne 30.12.2012 14:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              nezkoušel jste někdo dělat,tyhle rozpustné pelety?

                                NGrasel - Profil | Ne 30.12.2012 12:14:28

                                Diki >> Ahoj,moc pěkná mašinka a super provedení,opravdu.. Nechceš udělat nějaký videjko,ať vidíme tu mašinku v akci?

                                  NDiki - Profil | Ne 30.12.2012 7:58:32

                                  Kockopes >> To určitě, při stejné dávce směsi.Ještě toto vyzkouším. U desítek jsem těch děr udělal osum a je to super. Ale je to velká pomoc, sypeš směs a jen se díváš jak padají pelety.

                                    NKockopes - Profil | So 29.12.2012 19:38:57

                                    Diki >> kdyz se to vezme teoreticky tak by pelety meli byt o polovinu kratsi

                                      NDiki - Profil | So 29.12.2012 18:00:30

                                      Valdacz1 >> Ahoj je to v desetinách.

                                        NValdacz1 - Profil | So 29.12.2012 17:58:34

                                        Diki >> Ahoj,moc pěkná práce. Mám dotaz, jakou toleranci má šnek ve válci (desetiny, setiny.....?????) Dík.

                                          Červené karty: Annavvc