Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NDiki - Profil | So 29.12.2012 17:38:45

Sven >> Jo zkoušel jsem to, ten aparát je předimenzovaný, hodně přesná práce.

    NDiki - Profil | So 29.12.2012 17:37:41

    Kockopes >> Už se na tom pracuje, bude to asi lepší

      NSven - Profil | So 29.12.2012 14:33:46

      Diki >> ahoj. No, to byl jen momentální nápad :-))

        NKockopes - Profil | So 29.12.2012 14:29:25

        Diki >> a nepomohlo by udelat misto 2 der v silonu diry 4?

          NDiki - Profil | So 29.12.2012 14:08:42

          Sven >> Ahoj, délka pelet se ovlivňuje množstvím vsypané směsi a tím že je to šroubovice, půl otáčky to netlačí, ani dvojnůž nic neřeší.

            NSven - Profil | So 29.12.2012 13:52:21

            Diki >>Pěkná a bytelná mašinka :-)
            Myslím, že stačí přidat dva nože a pelety budou akorát.

              Ndon Ferrari - Profil | Čt 27.12.2012 22:24:08

              Diki >> Ok, tak hodně štěstí

                NDiki - Profil | Čt 27.12.2012 22:22:47

                don Ferrari >> Ahoj, sám jsem nadšený, protože sehnat velký mlýnek, byl problém a tak jsme vytvořili něco, o čem jsme nevěděli, jestli bude fungovat. Ale funguje na jedničku, akorát jsme ho trochu předimenzovali a sypat směs musím po malých půlkách, jinak dělá dlouhé pelety. Ale to se dá všechno vychytat, to už jsou jen maličkosti. Chystám další vychytávku, tak pak ti písnu.

                  Ndon Ferrari - Profil | Čt 27.12.2012 22:16:56

                  Diki >>
                  Tak od Tebe se nedá čekat nic špatného, bravo

                    NDiki - Profil | Čt 27.12.2012 22:14:00

                    Tomajo >> Dík

                      NTomajo - Profil | Čt 27.12.2012 22:05:46

                      Diki >> to je hodně dobrá práce

                        NZ5 - Profil | Čt 27.12.2012 22:04:54

                        Diki >>Díky

                          NDiki - Profil | Čt 27.12.2012 22:01:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Z5 >> Tady máš foto

                            NZ5 - Profil | Čt 27.12.2012 22:00:09

                            Diki >> Moc pěkná práce , můžu mít dotaz? Jak jste vyřešili šnek?

                              NDiki - Profil | Čt 27.12.2012 21:53:57

                              Milan 66 >> Ahoj, dneska byl ostrý test a dopadl na výbornou.

                                NMilan 66 - Profil | Čt 27.12.2012 21:50:16

                                Diki >> Laďo, Laďo. Ty jsi drak, však ti to říkam furt. Nádhera. Ať slouží!

                                  NDiki - Profil | Čt 27.12.2012 21:43:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsme dodělali s kolegou tuto mašinku a hned ji podrobili zátěžovému testu. Za pár chvil uděláno 50kg pelet.

                                    NNiCi - Profil | Čt 13.12.2012 21:07:06

                                    jo a bacha na kardiostimulátory :-)) by vám srdce nebily jak zvony Chrámu sv, Víta :-))

                                      Nvoz - Profil | Čt 13.12.2012 0:03:02

                                      Pokud by se někdo chtěl pouštět do zapojování elektriky a není mu zcela jasný předchozí obrázek, tak vřele doporučuji od tohoto úmyslu ustoupit a oslovit někoho, kdo mu rozumí, nejlépe však elektrikáře .-))
                                      Ono zmiňované brnění může způsobit, že již peletami nikdy nezakrmíte, naopak, Vás použije hrobař jako potravu pro svůj chov červů, případně k výrobě posypového popela...

                                        NNiCi - Profil | St 12.12.2012 22:49:51

                                        jurasoft >> jo to je přesně ono to co poslal VOZ. Pro mě nejdůležitější o elektrice je, že když začne brnět v rozkroku, že si mam stoupnout na jednu nohu :-))

                                          Červené karty: Annavvc