Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 22:22:40

e500 >> stím to bude ale na dlouho asi tak stejně jako na rollballu...s výhodou že koule se dají střílet prakem nebo kobrou

    Nsoliman - Profil | Čt 14.4.2011 22:22:39

    e500 >> Půjčuj to za nějaký rozumný peníz na víkend. Ty vyděláš majlant a neumětelové (jako třeba já) budou taky spokojení :)

      Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:19:50

      Fanax >> V podstatě by se to dalo i vařit, kdybych tam dal vejce. Tohle jen usuším.

        Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:18:33

        Kockopes >> To už mám za sebou potom co jsem urval šnek. A to jsem to měl na vrtačku. Ručo s tim hnout bohužel nešlo. Ale zkus si to a uvidíš.

          NFanax - Profil | Čt 14.4.2011 22:18:08

          e500 >> Prosím tě ,vaříš ,paříš,nebo jen sušíš.Díky

            Ndon Ferrari - Profil | Čt 14.4.2011 22:16:27

            e500 >> super, na příští rok chci taky dělat a tak díky tobě už vím jak, díky.

              Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:14:55

              don Ferrari >> Tohle startovní kolem deseti hodin. Ale musí být dobře vysušené.

                Ndon Ferrari - Profil | Čt 14.4.2011 22:11:39

                e500 >> i to těsto/směs máš super, jaká je doba rozpadu?

                  Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 22:10:33

                  soliman >> No je to fofr, počítám že tak sto kilo za hodinku jako prd.

                    Nsoliman - Profil | Čt 14.4.2011 22:09:02

                    e500 >> Slušná práce, to je celkem profi výroba :)

                      NFanax - Profil | Čt 14.4.2011 22:06:11

                      e500 >> Vypadají super,ať ti dobře fungují,pokouším se o něco podobného jen to ještě nemám tak mechanizované.Ať se daří.

                        NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 22:03:43

                        e500 >> tak když je někdo šikovnej, když tak přemejšlím tam by to šlo i udělát na ruční mlínek co mám, stačilo by navařit ten nožík a šlo by to..no vidíš díky za inspiraci, akorád nebudou lisované

                          Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 21:58:32

                          Kockopes >> Jo cena je podle toho jak jsi šikovný, mě to vyšlo na pětikilo. Slídit, slídit, slídit. Dalo to práci ale nic není zadarmo.

                            NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 21:56:43

                            e500 >> takže je to nějaký list..jaká je cca PC takovýho stroje??

                              Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 21:44:13

                              http://www.youtube.com/watch?v=Rm58sG7zOyU

                              Ještě příprava těstíčka

                                Ndon Ferrari - Profil | Čt 14.4.2011 21:36:04

                                e500 >> tak to je luxus, to by mě nenapadlo a přitom je to tak jednoduché, klobouk dolu a díky za nápad, :-)

                                  Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 21:34:04

                                  http://www.youtube.com/watch?v=c_NGhNhnW3E

                                  Hodil jsem to na Youta pro inspiraci

                                    NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 21:31:02

                                    e500 >> jenom vytlačnou??..nebo i nějakou lisovací??

                                      Ne500 - Profil | Čt 14.4.2011 21:29:08

                                      Kockopes >> Mašinkou

                                        NKockopes - Profil | Čt 14.4.2011 21:28:09

                                        e500 >> čím to děláš ty??

                                          Červené karty: Annavvc