Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NFishky - Profil | Po 25.7.2011 14:29:21

yvana >> halibutky seženeš od řekněme 50/kg, v extrému i levněji... (proti gustu...;-) upřímně je považuju za jedny z nej pelet a za tu cenu nějak nemám potřebu hledat levnější - či jiné druhy (vesměs to je jen ovoněný šrot). Řekněme, že můžeš doma vyrobit pelety i za polovinu - i za pětinu, ale už bys to "šulila" navíc bys s tím měla práci - pak se naskytá otázka, proč to vlastně dělat, když si je za půl sta můžeš koupit a máš klid... ;-)

    NMatesJ - Profil | Po 25.7.2011 14:28:31

    rover >> prave ze kazdy kdo umi aspon trosku pocitat,tak zjisti ze naklady se mu vrati tak do roka maximalne do dvou.Edit - takze jeste driv :-D

      Ne500 - Profil | Po 25.7.2011 14:26:42

      Fishky - použitý mlýnek 500,- + tuning 1000,- + suroviny a za měsíc to máš spátky. Jen hledat a shánět.

        Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 14:26:10

        Fishky >> Ahoj tak ty mašiny se dají sehnat z vyřazených kuchyní za hubičku jenom upravit nože to je položka ale myslím,že se vyplatí.Ty mašiny znám.Návratnost je opravdu rychlá.

          Nrover - Profil | Po 25.7.2011 14:25:10

          Fishky >>
          Jsem rád, že jsi to napsal, mám ten samý názor, ale kolegu to evidentně netrápí, nebo prostě nepočítá.

            Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 14:24:38

            rover >> Pavlíku já myslím že to nepočítá,že tam jsou náklady opravdu dost nízké,že nám vlastně chce říct,že se dají vyrobit dobré pelety za dobrou cenu než kupujeme.

              Ne500 - Profil | Po 25.7.2011 14:23:26

              rover - Kolega nechápe co bys chtěl vědět. Musíš se do toho pustit a na nic se neohlížet. Zakousnout se do toho a nepustit. Pak to naráz přijde a budeš překvapený jak to bylo snadné.

                NFishky - Profil | Po 25.7.2011 14:22:21

                rover >> použitý mlýnek = 15.000,- + tuning + suroviny na každé další vyrobené kilo, při domácí výrobě se to vrátí tak v příštím století ;-)

                  Nrover - Profil | Po 25.7.2011 14:19:24

                  yvana >>
                  jj, ...kolega buď horečnatě počítá, ...nebo mu to je šumák :-(

                    Ne500 - Profil | Po 25.7.2011 14:18:43

                    rover - ještě že zase nemusím prozrazovat ty recepisy to by bylo horší. Jsou tak strašně složité, že si je sám už nepamatuji

                      Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 14:17:32

                      rover >> Pavlíku a zase víme prd.:-))

                        Nrover - Profil | Po 25.7.2011 14:10:34

                        e500 >>
                        Co je levné, každý může mít jinou představu. Hnusně levné je málem jako zadarmo :-)

                          Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 14:07:40

                          e500 >> Pane kolego e500 můžete nám zvědavým napsat kolik jste do toho investoval včetně nákladů?Děkujeme byli by jsme vděčný.

                            Ne500 - Profil | Po 25.7.2011 14:06:39

                            rover - Je to tak odporně a hnusně levné, že by se někomu mohlo udělat strašně špatně. Když ti někdo šikovný dá dobrý zdroj na suroviny, tak je to opravdu až hnusně levné. :-))

                              Nrover - Profil | Po 25.7.2011 14:03:17

                              yvana >>
                              jj, snad ví, kolik do toho investoval, včetně vícenákladů ...

                              e500 - mohl bys dát nějakou cifru ? Dík

                                Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 13:58:48

                                rover >> No tak se ho zeptáme na výrobní náklady-

                                  Nrover - Profil | Po 25.7.2011 13:56:18

                                  yvana >>
                                  Zdá se, že by mohly být, ...jj, díval jsem se. Mohl by se zmínit o výrobních nákladech, docela by mě to zajímalo. S tím testovacím vzorkem to není špatný nápad, ...kolega by se nad tím mohl zamyslet :-)

                                    Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 13:49:47

                                    rover >> Ahoj když se podíváš níž tak tam jsou i jiný fakt je šikula.Má na to mašiny dával jsem videa.Já myslím že pro ryby budou moc dobrý:-)
                                    Ještě kdyby ten e500 nám je poslal na testování:-)

                                      Nrover - Profil | Po 25.7.2011 13:47:52

                                      yvana >>
                                      Ahoj, snad se na pohled budou líbit i rybám :-)
                                      Jinak šikula ten e500

                                        Nyvana - Profil | Po 25.7.2011 13:37:33

                                        e500 >> Jaký hokus pokus pane kolego.Šmrncovní jsou jiné věci:-))
                                        Ale pelety jsou na pohled moc pěkné:-))
                                        Jestli umíte všechno takhle dobře tak klobouk dolů:-))

                                          Červené karty: Annavvc