Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

kopr69 - Profil | Út 2.8.2011 18:54:32

osud >> Neco opravdu jednoducheho co opravdu funguje?
Kukuricny srot,susene mleko a melasa.

    osud - Profil | Út 2.8.2011 18:30:35

    Ahoj chtěl jsem vás poprosit o radu.Poradí mi někdo nějakej lacnej recept na pelety pro období září říjen na zakrmení?Chystám se na říjnovou týdenní výpravu mám sice 20kg halibutek ale pořád mám strach že na ně už bude studená voda tak se chci něčím pojistit.Děkuji za jakoukoliv radu přeci jen jste zkušenější

      yvana - Profil | Po 25.7.2011 21:42:41

      rover >> Tak měla jsem tendenci to vyzkoušet nápady bych měla,ale potom jsem uznala že je lepší mít už hotové:-))

        e500 - Profil | Po 25.7.2011 19:37:48

        Fishky - Ber to tak, že tyhle mašiny už málokdo používá, není to nerez ale poctivé železo a to už být nesmí. Takže spousta řezníků je má doma ve sklepě a jsou mu na nic. Každý také není vychcaný, aby z toho vytřískal majlant. Jistě že jde koupit draho, to umí každý, ale koupit levně a sehnat to dá práci. Spousta starších lidí co to mají ani o nějakém aukru neví že existuje.

          mannice - Profil | Po 25.7.2011 15:49:52

          Fishky >> Kdo hledá najde .Tvůj tip ceny použitého strojku je celkem vedle.
          Koneckonců když si pročteš diskuzi,možná by si mohl najít víc.

            premous - Profil | Po 25.7.2011 15:39:05

            e500 >> Za kolik bys prodal řekněme 10 kg divokých koček???

              yvana - Profil | Po 25.7.2011 14:59:48

              Fishky >> Nemyslím obcházet stačí mít hodně známých lidí a to já mám.

                rover - Profil | Po 25.7.2011 14:57:56

                Fishky >>
                Tys jich " v začátcích" myslím taky pár uválel, mašinka, to byly ale asi ruce :-)

                  Fishky - Profil | Po 25.7.2011 14:55:06

                  yvana >> jako obcházet kuchyně a vždy se jen tak ze zvědavosti zeptat, zda nebudou zavírat provoz, že by mi střelili jednu mašinku za hubičku? :-) No nezní to špatně, jen na to nějak nemám povahu a taky nevěřím, že by ti to někdo střelil za hubičku, když to může jak sama říkáš střelit na aukru za slušný love ;-)

                    MatesJ - Profil | Po 25.7.2011 14:51:47

                    pelety nesoulim,jen boilies

                      rover - Profil | Po 25.7.2011 14:50:52

                      yvana >>
                      Ty to chceš Yvko zřejmě také vyzkoušet, zdá se :-)

                        yvana - Profil | Po 25.7.2011 14:48:04

                        Fishky >> Tak na aukru je to drahý ale ptát se kde třeba ruší kuchyň.Ty mašiny opravdu znám jsou nezničitelný budu se po nich ptát.

                          rover - Profil | Po 25.7.2011 14:42:12

                          MatesJ >>
                          Asi máš taky něco málo "ušoulaných" pelet ... ?

                            Fishky - Profil | Po 25.7.2011 14:41:49

                            yvana >> na ten stroj za hubičku ;-)

                              yvana - Profil | Po 25.7.2011 14:39:15

                              Fishky >> Teď jsem fakt nepochopila.Na co chceš tip na suroviny nebo na co
                              edit:za dvě hubičky:-))

                                MatesJ - Profil | Po 25.7.2011 14:35:38

                                yvana >> v ravenu jsou po 50kc za 1kg

                                  rover - Profil | Po 25.7.2011 14:35:16

                                  yvana >>
                                  Tady bych viděl jako rozumný názor Fishkyho, ...ale pokud kolegu výroba baví, a získá kvalitní produkt, nic proti ...

                                    Fishky - Profil | Po 25.7.2011 14:33:51

                                    yvana >> dáš mi tip? O pelety nemám zájem, ale na koule by se mi to šiklo, a pokud je to za "hubičku", tak ti klidně dám 100% nahoru ;-)

                                      yvana - Profil | Po 25.7.2011 14:33:38

                                      Fishky >> Mám dotaz kde se dají sehnat halibutky za pajsku za kilo?Myslím to vážně nejedná se mi o pelety ale právě halibutky díky.

                                        rover - Profil | Po 25.7.2011 14:29:29

                                        e500 >>
                                        Né že bych ti nevěřil, ale měl bys, aspoň přibližně, ... vědět, co jsi do toho vrazil, a asi vrážet budeš :-)

                                          Červené karty: Annavvc