Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nmannice - Profil | Po 25.7.2011 12:33:36

e500 >> Klobouk dolů :-)

    Ne500 - Profil | Po 25.7.2011 12:27:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hokus pokus číslo 2.
    Je vidět že se to vylepšuje a je to o poznání lepší. Teď ještě zkouška rozpustnosti a uvidí se jak dále. Horká lázeň a obalení v mleté řepce tomu dodala atraktivitu a šmrnc.

      Nyvana - Profil | Út 19.7.2011 21:24:44

      e500 >> Opravdu krásné pelety škoda,že se nedají koupit.Pracovní název by byl přesný jenom by bylo třeba je obalit v kokosu kolego:-))

        Ne500 - Profil | Út 19.7.2011 19:26:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Popracovní poeticky tvořivé odpoledne strávené ve znamení úpravy pelet.
        Řádně vysušené peletky byly experimentálně namáčeny v horké lázni s tajnými ingrediencemi (tuhnoucími) a atraktivními esencemi a následně ještě horké obaleny čerstvě umletým šrotem. Lázeň na povrchu vytvořila hustý vonný povlak a šrot následně zamezil jejich slepení. Pracovní název pelet je "Rafaello"

          Nvisage - Profil | Pá 24.6.2011 17:18:54

          ondiktt >> ja na kavovom mlynčeku čo mam na mixery a ide to v poho

            NMiPo - Profil | Pá 24.6.2011 9:58:13

            ondiktt >> záleží jaký máš typ šrotovníku já mám kladívkový a na tom to jde http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626305&kw=%B9rotov​n%EDk

              Nyvana - Profil | Pá 24.6.2011 9:44:42

              ondiktt >> Zkus se zeptat tady přímo pána co má nick e500 ten by ti určitěl pomohl.

                Nondiktt - Profil | Pá 24.6.2011 9:41:04

                Mám otázku. Ako meliete repku. Som myslel, že to pôjde na mlynčeku, ale je to katastrofa. Tak isto aj konope. A šrotovník to nezošrotuje.... dík

                  Ncallimero - Profil | Po 20.6.2011 1:51:01

                  co pridavate do zmesy pre sudrznost peliet po vysuseni???dakujem

                    NZdendahat - Profil | Ne 19.6.2011 18:57:30

                    meďo1 >> Hodně pěkná mašinka :-)

                      Nondiktt - Profil | Ne 19.6.2011 18:46:12

                      Pvl >> dakujem, idem to mrknut... :)

                        NPvl - Profil | Ne 19.6.2011 18:41:34

                        ondiktt >> http://search.seznam.cz/?aq=&oq=&sourceid=szn-HP&th​ru=&q=smetana+do+kávy+-tučnost+


                        Na soudržnost myslím si že ne . Nezáleži na mne, co si myslím :o§)) ale co je fakt .

                          NPvl - Profil | Ne 19.6.2011 18:39:06

                            Nyvana - Profil | Ne 19.6.2011 18:36:02

                            ondiktt >> Tak rozdíl to není žádný jenom se podívej kolik je v tom tuku,oni píšou smetana do kávy a má možná menší obsah tuku než to mlíko.To máš lepší sehnat sušené mlíko co je pro malá telátka do pelet moc dobrý.

                              Nondiktt - Profil | Ne 19.6.2011 18:34:53

                              Pvl >> asi áno, len neviem či to nebude mať vplyv na súdržnosť, či?

                                NPvl - Profil | Ne 19.6.2011 18:34:09

                                ondiktt >> Smetana by měla být tučnější ne ?

                                  Nvelbyk - Profil | Ne 19.6.2011 18:27:54

                                  ondiktt >> Ahoj podle mě jen trvanlivost,ale koukal jsem ,že tu jsou ženy heh ;-) snad poraděj víc:-O

                                    Nondiktt - Profil | Ne 19.6.2011 18:24:15

                                    Páni aký je rozdiel medzi SUS. MLIEKOM a SMOTANOU DO KAVY, lebo somar som namiesto suseneho mlieka kupil smotanu a neviem co to spravi s peletami, ked budem robit...

                                      Nyvana - Profil | Ne 19.6.2011 17:48:26

                                      kopr69 >> Nejlepší je ráno med a slivovička,na to nemají ani pelety:-))

                                        Nkopr69 - Profil | Ne 19.6.2011 17:37:08

                                        Carabus >> Nahodou do čaje je super.

                                          Červené karty: Annavvc