Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NCarabus - Profil | Ne 19.6.2011 17:26:29

kopr69 >> a ten je taky na ho*no :-)

    Nkopr69 - Profil | Ne 19.6.2011 8:49:14

    Ne nadarmo se rika : Po vsem je ho*no akorat po fcelkach med :-)))

      Nyvana - Profil | St 15.6.2011 13:18:56

      e500 >> Já pane kolego už vůbec tomu nerozumím já dělám do rybiček a ty zase pro změnu nic nevykecají:-))

        Ne500 - Profil | St 15.6.2011 12:24:17

        yvana - No jo, tomu já nerozumím. Já dělám do včel. Žihadlo sem, žihadlo tam. Ale zas je odměna sladká. :-))

          Nklobas - Profil | Út 14.6.2011 9:56:54

          e500 >> Ahoj, mohl bych se zeptat jakou na to máš mašinku ? Díky

            Nyvana - Profil | Út 14.6.2011 9:49:22

            e500 >> Moc pěkný název těch pelet,ale že by se kočky tím ládovali,to si nejsem jistá,kočky chtějí něco jiného:-)))

              Ne500 - Profil | So 11.6.2011 17:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ráno políbeni můzou, jsme já a já strávili dnešní poetické odpoledne tvořením. Řepka, konopí, výpalky, soja a další tajné ingredience byly čerstvě umlety a pečlivě zamíchány. Po vyslovení kouzelné formule, bylo stvořeno dílo s pracovním názvem "divoká kočka". Voní nádherně.

                Nkožich007 - Profil | Čt 26.5.2011 13:28:01

                jj domácí pelety. Také bych se do nich pustil, ale nemám místo a tak se musím spokojit s kupovanými. Naštěstí existují eshopy kde se dají sehnat za rozumnou cenu a opravdu fungují.

                  Nyvana - Profil | Čt 26.5.2011 11:22:58

                  e500 >> Vy neznáte peletku odborníka na pelety?Tak mu napište ten fakt umí.

                    Ne500 - Profil | Čt 26.5.2011 11:19:16

                    yvana - Peletku? Kdo to je, paní Kočková? Já ho neznám.

                      Nyvana - Profil | St 25.5.2011 14:35:36

                      e500 >> Pane vachmajstr vy jste hlava:-)) Jo peletku pohledat je umění:

                        Ne500 - Profil | St 25.5.2011 14:31:44

                        yvana - No právě když tam dáš ten kitron, tak by to mělo být v pořádku. Blokuje to operátora a Srstka bude v klidu. Ty kecko.

                          Nyvana - Profil | St 25.5.2011 13:24:27

                          e500 >> Pane kolego tohle je rada k nezaplacení,po tomhle guláši budou ryby posílat SMS zprávy,že je tahám háčkem za tlamičky a mám hned za zadkem kontrolu.Nic takového musí to brát bez mobilu:-))

                            NMiPo - Profil | St 25.5.2011 12:32:05

                            yvana >> tak se toho asi moc nedovíme

                              Ne500 - Profil | St 25.5.2011 12:29:46

                              MiPo - Bude s tím samo víc práce, ale výsledek bude stát za to. :-)))

                                NMiPo - Profil | St 25.5.2011 12:26:18

                                e500 >> a když nemám mixér můžu to dát do hmoždíře?:-))))))))))

                                  Ne500 - Profil | St 25.5.2011 12:14:58

                                  yvana - Vezmeme klávesnici, když nemáme klávesnici, tak do toho dáme mobil. Pak to dáme do mixéru a přidáme kitron. Kdo neví co to je, tak tam nedá nic. A teď to pěkně rozmixujeme.

                                    Nyvana - Profil | St 25.5.2011 11:29:06

                                    e500 >> Pane kolego a poradil by jste nám neznalým nějaký receptík na peletky?:-)

                                      Nmeďo1 - Profil | St 25.5.2011 11:20:50

                                      e500 >> Tak to veru ze nie, mozmo par chytaciek, ale take mnozstvo urcite nie! :-)

                                        Ne500 - Profil | St 25.5.2011 11:19:52

                                        meďo1 - Asi bys to za injekční stříkačku nevyhandloval co? :-)))

                                          Červené karty: Annavvc