Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NDart Ness - Profil | Pá 11.12.2020 10:40:29

Od začátku svojí rybařiny píšu všechny ryby automaticky velkými písmeny, bez rozdílu. Nikdy si nikdo na nic nestěžoval... Bože, mi už fakt zůstává rozum stát , jak jsou rybáři schopní řešit kdejakou číčovinu a jestli se tím porušuje nebo neporušuje RŘ. Jaký je rozdíl v tom, jestli někdo píše "KAPR" nebo "Kapr" , nebo jinou rybu. Pokud je to čitelně, tak není co řešit. Je fakt, že spousta lidí má hrozný škrabopis. Kdyby každý používal selský rozum, nemuselo by se řešit ani ň ...

    NKreja - Profil | Pá 11.12.2020 10:37:42

    Barty94 >> tak jsem zjistil že i samotné MO mají chaos v tom proškrtnutí.I když tady vcelku o nic nejde nebylo by na škodu když by se minimálně na kraji shodli na nějaké formě a bylo to v dodatku.
    První vzor je z MO Karviná druhý z Havířova

      NKreja - Profil | Čt 10.12.2020 10:14:07

      Je to jen o tom že spousta rybářů nečte RŘ neznalost se kterou jsem se potkal je někdy až katastrofální.Dokonce neznají ani základní míry ryb které chytají.Jinak proškrtnutí je namalované v dodatku na straně 6 .Oceňuji Mo Karviná která každý rok má na stránkách vzor vyplnění.Sice proškrtnutí mají každý rok jinak ale tam o nic nejde.A tady bych to rybářům skutečně "napálkoval" protože se nemají na co vymlouvat.
      Jinak jsem měl přes rok zajímavou polemiku s Marcelem - říkal že ať raději píši do úlovkového listu KAPR místo Kapr jak je uvedeno v RŘ.Říkám že to tak psát nemůžu protože tím bych vlastně porušil RŘ.Já osobně bych byl pro aby se každá ušlechtilá ryba psala velkým ať je přehled.Ale nesouhlasím s tím aby se tak psal jenom kapr jako by byl něco extra.Naopak extra jsou všechny jiné ryby.

        NRyben - Profil | St 9.12.2020 20:46:27

        Barty94 >> nejsem z tamní MO, ale na začátku rybářské kariéry u svazu každý prošel školením (pokud hledal kličky, jak se tomu vyhnout, tak je to jeho problém), kde se i tohle probírá. Za mě to je neomluvitelné a zcela ten poplatek podporuji. Budu ho na schůzi navrhovat i v naší MO. Přece není možné, aby to pak za každého lempla po večerech opravovali členové výboru? A to byste se divili, co mají rybáři odvahu odevzdat...

          NBarty94 - Profil | St 9.12.2020 19:59:12

          Kreja >> Ahoj, tohle opatření je přesně kvůli toho že někteří ten sumář vůbec nevyplňují... odešlou poštou a neřeší, svaz to pak musí dost pravděpodobně vyplňovat sám a proto tohle opatření...

          Kdyby dali na stránky vzor jak se to má správně vyplnit, myslím si že by si to tam většina lidí přečetla a vyplnila podle toho pokud to neumí a nemuseli by tohleto vůbec řešit...

            NKreja - Profil | St 9.12.2020 18:21:59

            tento rok jsem tomu moc nedal ale o to víc se chystám na novou sezónu a už mám novou povolenku

              NHADESD - Profil | St 2.12.2020 12:04:07

              Kreja >> jj o tom žadna to máš pravdu. Mě to jenom zarazilo ja myslel že si to na svazu zase vymyslel V.I.P jednatel . Mě stačilo jak si na svaz dal člena výboru misto Cholasty .

                NHADESD - Profil | St 2.12.2020 11:54:18

                SpaceCowboy >> jj děkuji za odpověd

                  Nukara tuka - Profil | Po 30.11.2020 13:00:29

                  Jedna dobrá vychytávka pro ty,kteří chtějí odevzdat resp.koupit nové papíry před koncem roku.Je možné se objednat na určitou hodinu ve dny mimo úřední,tzn, úterý/čtvrtek.
                  http://www.rybari-havirov.cz/index.php/39-bez-kateg​orie/333-rezervace

                    Nkkkarlos - Profil | Po 30.11.2020 12:45:17

                    Kreja >> bohužel to je všude stejné, se divím že to i u nás nezavedli...

                      NKreja - Profil | Po 30.11.2020 11:12:17

                      HADESD >> já se jim nedivím protože když při odevzdávání povolenky vidím jak to někteří mastí tak je to až neuvěřitelné - horší než v pomocné škole..

                        NSpaceCowboy - Profil | Ne 29.11.2020 22:32:49

                        HADESD >> Schválilo se to na členské schůzi v roce 2018.

                          NHADESD - Profil | Ne 29.11.2020 17:15:51

                          Zajímavé info na stránkách mo Havířova pokud budete mít špatně vyplněný sumař musíte na školení za které zaplatíte 250 Kč. Další zajímavost je že tam napsali že tato částka byla schválena členskou schůzi ale pokud vím tak letos byla zrušená kvůli covidu. A že by to bylo minulý rok řešeno na členské schůzi si nepamatuji a ani ze zápisu který jsem pročítal. A nebo pamatujete si to někdo že by se to řešilo na členské schůzi 2019?

                            NHADESD - Profil | Pá 20.11.2020 8:18:58

                            Kreja >> jen aby to zase nebyla nějaká chyba jak minuly rok .Že mi co jsme z Havířova to mame proškrtnuté a z jiných svazu to měli normálně že mužou vyvážet a všechno a přitom to bylo zakazane na těrlické tenhle rok .

                              NKreja - Profil | Čt 19.11.2020 11:20:04

                              část dodatku na příští rok

                                NKreja - Profil | Po 16.11.2020 17:35:21

                                Havířov se pochlapil a už zveřejnil výsledky zarybnění za což klobouk dolů.Dodatek o několika kusech mimo standart je sice pěkný a co jsme chytli to byla samá červená tečka jak po "kopřivce".V každém případě na vánoce by to byla absolutně neprodejná ryba.
                                Jinak se se v tom zase vrtal a srovnal zarybnění kaprem.r.2020 nasazeno 12600kg r.2018 nasazeno 14700kg
                                a zase v tom mám guláš..

                                  NKreja - Profil | St 11.11.2020 18:15:55

                                  kkkarlos >> přesně tak... teď jsem brouzdal kolem nasazení ryb a porovnával jsem štiky
                                  tak na těrlo se dává asi 600 štik tak 0.3kg (poslední dva roky možná míň protože chybí info) a na Závadu teď dávali 200 štik po 0.5kg Těrlo má rozlohu zhruba 265ha Závada 65ha tak je to trochu nepoměr.Ještě lepší čísla uvádí Havířov 29.10.. 2018 Dukla štika 150kg.Čili na těrlo dali tenkrát jen 2x víc než na Duklu.A jsou i jiné zázraky.Karviná teď uvádí průmer nasazených kaprů na malé rybníky 2.1kg.To by museli dát samé 50tky..
                                  Nemá to všechno ani hlavu ani patu.Povinně by mělo být na stránkách všech MO a to celoročně- jaký je daný zarybňovací plán pro každou vodu, kolik se vysadilo podle plánu a kolik se chytilo ryb.Zarybňovací plán neznáme a tak ani nevíme jestli nám něco za ty roky "nedluží".A to nemluvím o těch ztrátách přes přepad.K tomu taky všichni mlčí.Tož tak jenom trochu polemiky..

                                    Ncarloz - Profil | St 11.11.2020 13:09:03

                                    kkkarlos >> :] jj skoda..

                                      Nkkkarlos - Profil | St 11.11.2020 12:52:35

                                      carloz >> to co to nerozdejchá se hned vyfiletuje ;-) ...
                                      Hele hlavní je že sypou něco jiného než jen ty kapře, škoda že se to neděje i u nás...

                                        Ncarloz - Profil | St 11.11.2020 10:20:14

                                        Kreja >> myslim ty okouny na fotce co jsi daval..

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth