Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NKreja - Profil | Út 10.11.2020 17:19:31

carloz >> s okounama nic nevím povídej...

    Nmilans14 - Profil | Út 10.11.2020 12:52:34

    Dáňa90 >> Zdravím, rybka pěkná, ale to ostatní pěkný hnus. Příští rok beru na Těrlicích chatu.

      Ncarloz - Profil | Út 10.11.2020 12:28:39

      Kreja >> zdar to je pekny ale ti okouni co plavou brichem nahoru to jako rozdejchaj? tezko...

        NDáňa90 - Profil | Po 9.11.2020 19:24:40

        Zdar chlapi,

        strávil jsem opět jeden víkend na Těrlické přehradě a povedl se mi super úlovek v podobě 9kg lysce.
        Bohužel to co jsem viděl, mě moc nepotěšilo. Lysec měl v puse háček, se starou montáží a olovem, které bylo připevněno na pevno k montáži (cca metrový návazec -olověnka a ještě pletenka )

        Jedná se už o pěkný kousek a chtěl bych vás poprosit, aby jste používali průběžné nebo odpadávající olova/zátěže. Kdyby se mi nepovedlo kapra chytit, kdo ví, kam by se zamotal a možná také uhynul.

        Díky

        Petrův zdar

          NČenda1969 - Profil | Pá 6.11.2020 11:28:14

          Jel jsem kolem Pašůvky a už to není rybník, ale les.

            NKreja - Profil | Ne 1.11.2020 19:32:24

            Čenda1969 >> ale přímo Pašůvka už patří Ostravě podle mapy je zastávka Pašůvka výš nad rybníkem a to mě zase nenapadá co by s tím mělo MO

              NČenda1969 - Profil | Ne 1.11.2020 18:31:18

              To bude asi zastávka u Pašůvky, mě tak teď napadlo.

                NČenda1969 - Profil | Ne 1.11.2020 18:21:17

                Výbor ukládá - kontaktovat obecní úřad Horní Suchá z důvodu vybudování autobusových zálivů na pozemku MO v k.ú. Horní Suchá
                (termín – 31.8.t.r.)
                Asi jsem blbý. Nevíte co to znamená ? Autobusový záliv ?
                Zápis našeho výboru.

                  NŠUKI - Profil | Ne 1.11.2020 18:06:18

                  Kreja >> Tos neměl, víš co by tam bylo zítra lidí, možná že i já 😂

                    NKreja - Profil | Ne 1.11.2020 17:59:49

                    ŠUKI >> asi ne to takové ryby pro nás nejsou a u nich je to násada... kam by sme došli kdyby sme tym haviřum sypali takové ryby ni?
                    ....Obrazem: Vrcholí vysazování ryb do revírů Rady
                    V posledních dnech proběhlo další kolo podzimního vysazování do revírů Republikové rady ČRS - ÚN Orlík, Trnávky a Veslařského kanálu v Račicích. Vysazeni byli nejen kapři, ale také velké množství štik, candátů, okounů, línů a amurů; pokles teplot také umožnil vysazení lososovitých ryb, a to i v trofejních velikostech. Podívejte se na fotografie!

                      NŠUKI - Profil | Ne 1.11.2020 17:30:28

                      Kreja >> Tak to zítra hodně rybářů vybulí šichtu 😝

                        NKreja - Profil | Ne 1.11.2020 17:26:04

                        Dnes jsem na přehradě slyšel ze všech stran jaká je letos bída na dravce.Jak plavačkáři tak vláčkaři.Holt někde to nasazování jde a jinde ne.A to jsme vlastně v jedné organizaci.Ale jak už psal dole kkkarlos zase tu máme klid od rybářů.

                          NKreja - Profil | Út 20.10.2020 17:59:06

                          a v tom smutečním duchu - vzpomínka na klučinu Michallose

                            NKreja - Profil | Út 20.10.2020 17:56:08

                            z MO Havířov..
                            Standa kdysi dělal i webmastra ale hlavně měl krásné fotky Těrlické přehrady

                              NKreja - Profil | St 14.10.2020 17:44:27

                              Vena59 >> tak to asi bude jednou stranou tam a druhou ven jako by nestačilo že šla voda přes přepad už v červnu.Podzimní zarybnění splníme na 100 procent a že je zase spousta ryb pryč se řešit nebude.Hlavní ale teď je aby to neuddělalo moc marasu.

                                NVena59 - Profil | St 14.10.2020 13:41:01

                                voda jde 12cm přes přeliv a stoupa

                                  NVena59 - Profil | St 14.10.2020 13:39:22

                                  dneska začli navážet

                                    NKreja - Profil | Út 13.10.2020 19:18:08

                                    Ale teď už to fakt nevypadá dobře.Ještě že nejsou nasazené ryby.

                                      Nkkkarlos - Profil | Pá 9.10.2020 23:57:13

                                      Kreja >> a teď jestli je to špatně nebo dobře. Já byl loni na Orlasu tři dni, a řeknu Ti, že tu opičárnu na vodě a kolem vody bys tady asi nechěl ...

                                        NKreja - Profil | Pá 9.10.2020 18:11:57

                                        holt Orlík není Těrlicko

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth