- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Těrlická přehrada - aktuálně !!!!
Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
300x v oblíbených a 57x v ignorovaných.
NHADESD - Profil | Čt 24.12.2020 16:42:18
NKnedla12 - Profil | Út 15.12.2020 7:33:41
Možná ještě taková Dyje 5 a 7, ale to jenom proto, že zde jezdí celá republika a echt kapraři jsou líní si odvézt bordel od vody.
Zduř :)
NKalma - Profil | Ne 13.12.2020 19:29:05
Mám u zadele snížení počtu ryb mám odnesené 2 kapry ale je to bič na slušné rybáře kteří ryby nekradou!! Ti co je odnášejí od vody a nepíšou je tak to budou dělat dál!!!! Proč kupovat další povolenku když je můžu ukrást!!!
Už jsem slyšel že to řeší: "napiš si toho kapra já si musím nechat místo na dravce" Tak co chceš řešit????? Češi vymrdají VŽDYCKY a se VŠÍM!!!!! Jsme prostě odporná mentalita a s tím NIC neuděláš nebo alespoň ne v blízkých 20 letech. Tak to vidím já.
NHADESD - Profil | Ne 13.12.2020 12:27:42
Nnofish - Profil | Ne 13.12.2020 12:14:33
Povolenka nebude dražší díky odneseným rybám. Ani náhodou. Zarybňovací plán je dán a je předem kalkulovatelné, kolik bude na následující rok stát zarybnění. Neberu v úvahu nějaké zarybnění nad plán. Prostě zbudou peníze, dáme víc ryb. Hodně peněz padne na chod systému a nájmy revírů a jako cokoli v tvém okolí, se postupně prostě vše zdražuje.
A myslet si, že v Praze si vody nedrancují a tady ano... no, silně naivní. Projeď si republiku, kolik je kde vody a jakých, co do nich teče atd. Prostě je tady málo vody a nejvíce rybářů.
NMalab - Profil | Ne 13.12.2020 11:52:15
Množství odnesených ryb souvisí s tím, že vedení svazu chce mít ve vodě ryby pro více rybářů a nikoli si nechat vodu vydrancovat několika nenažranými jedinci. Nakonec statistiky jsou dohledatelné a po přečtení uvidíš kolik % rybářů odnese kolik % ulovených ryb. Těm nenažrancům v jejich jednájí zabránit nelze, vždy si mohou koupit druhou, nebo třetí povolenku. Tak se z nich dostane o pár Kč více.
Tak jako se pytlačilo a podvádělo dříve, děje se to i dnes a bude se to dít i nadále.
Jak jsi plakal o dražší povolence a menších platech... Nikdo nikomu nebrání si peníze vydělat. Budeš asi překvapený, ale v Praze takový nepořádek u vody není. Ne že není vůbec, ale všude je čistěji než na SM. Zarybněnost je lepší protože lidé tak nedrancují a proto nemusí tolik platit. Čím více lidí bude plnit povolenky k limitu s názorem musí se mi to zaplatit tím bude povolenka dražší a limity přísnější. Pokud to někdo nepochopí není mu pomoci.
A závistivě tady brečet a ukazovat prstem oni mají a my ne je opravdu ubohost.
NBarty94 - Profil | Ne 13.12.2020 11:32:17
NBarty94 - Profil | Ne 13.12.2020 11:23:19
NKreja - Profil | Ne 13.12.2020 10:19:45
Je smutné když se na to činitelé dívají způsobem - buďme rádi že nám to vůbec přinesou.
Nnofish - Profil | Ne 13.12.2020 9:28:14
Lidi co to vymysleli, jou chytřejší, jak my všichni dohromady. Hromada lidí co má více povolenek díky naplnění limitu si tu další na dvacet kaprů za 1700Kč, nebo kolik, stejně vezme a ty ryby od vody odnese. Pořád je ten kapr přijde levně.
Ale jedno si soudruzi asi neuvědomují. Že opět přibude ryb nevykázaných, nezapsaných. o tom snad soudný člověk nebude pochybovat. Na jednu stranu vysazujeme kapra a pstruha v mírové velikosti (nejvíc se odnese kapra, na P. vodě pstruha), na druhou stranu se divíme že z vody zmizí. Ty ryby půjdou z vody tak i tak, jestli se to díky limitu rozdělí mezi více lidí, nebo se vybere díky více povolenkám víc peněz na ještě více kaprů, je asi celkem jedno. Ono by možná pomalu chtělo začít myslet a hlavně se zamyslet nad tím, jestli systém "chytím dvě ryby a mám odchytáno" je tím správným. Už z hloupé logiky, že když mám 100 kilo dvoukilových ryb, nebo 100 kilo kilových ryb, jedněch je asi trošku více.
NMalab - Profil | Ne 13.12.2020 8:42:15
Když přijedu k vodě na SM a od vedle slyším: "Co tady dělá? On nám chytá naše ryby, my je sem nasazujem a on nám je chytá."
Další voda na SM vedle sedí dva ještě ne důchodci a baví se o tom jak mají 4 návazce a že kdyby chtěl porybný náhodou vidět koncovou sestavu, že to upálí cigárem.
Další SM voda zase "co tu dělá proč sem jezdí...naše ryby..."
Tohle se nikde jinde nezažije...prostě rázovitý kraj celý region MS svazu...nejen Ostravsko
NPolčis - Profil | Ne 13.12.2020 6:37:36
NBarty94 - Profil | So 12.12.2020 19:22:06
Zdravím, přednostně nešlo o způsob zaškrtnutí prázdných řádků, ale o to, aby byl sumář úlovků vůbec vyplněn, a byly ryby spočítány správně, protože praxe hovoří jasně, lovící se tím neobtěžují. Prázdné řádky přeškrtněte pro Vás tím nejjednodušším způsobem. Podstatné je aby se tak stalo. S pozdravem Přívratský
Takže jinými slovy je to jedno :-D, hlavně aby to bylo proškrtnuté, psal jsem jim taky o tom zda by mohli dát na stránky vzor, ale na to jsem se odpovědi nedočkal, kdyby to tam dali, byl by klid.
Mimochodem, co říkáte na ceny povolenek pro 2021? :-)
https://www.inrybar.cz/novinky/ceny-povolenek-2021-za-nektere-povolenky-rybari-zaplati-vice-jake-povolenky-budou-drazsi/
Nějak nedokážu pochopit proč Praha má povolenku o 500kč levnější jak my..., jednak když tam mají vyšší platy, nemají tam omezení 40 ks ušlechtilých ryb ročně(mohou si odnést 2ks ryb denně bez omezení, tedy až 700 ks ušlechtilých ryb ročně...), nemají horní míru kapra apod... Stejně drahé povolenky jako my má pouze Jihočeský územní svaz, jinak všude levnější, tak nevím jestli máme tak skvěle zarybněné revíry o které se svaz skvěle stará a rybářům se na nich tak skvěle chytá nebo nevím... ale docela by mně to zajímalo :-)
Taky toto je zajímavé:
https://www.inrybar.cz/novinky/konec-masaru-na-morave-rybari-navrhuji-20-ponechanych-ryb-na-povolenku-neni-to-malo/
U nás by chtěli navíc snížit limit 40 ks na 20 ks ročně(mě je to upřímně jedno, chytám stylem CHaP a od vody si ročně odnesu max 5 ks ryb), klidně ať to zavednou, ale celoplošně a sjednotí ty pravidla pro celou ČR, nevím proč by se měly takové omezení dělat jen u nás... když v čechách nemají ani těch 40 ks ročně a my máme jedny z nejdražších povolenek v ČR...
NSalmon - Profil | Pá 11.12.2020 10:53:12
Jestli napíšu KAPR nebo Kapr je celkem jedno, ale u nás v Těšíně se RS setkává občas i s tímto:
KARP, SANDACZ, SZCZUPAK a vrcholem bylo RYBY NA SAŁATKĘ ...
Toto vidím jako daleko větší problém :-(
Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth
Čtenáři této diskuse také sledují
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NDolní Benešov1703
NŠtěrkovna Hlučín1013
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NBohumínská Odra a kapři116
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFanclub značky Shimano16401
NKrátkodobá kaprařina x9947
NLithiové baterie - srovnání1546
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...
















