Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NKreja - Profil | Čt 18.6.2020 10:04:19

Křovak >> čau stačí když znovu klepneš na líbí a ono to tam přeskočí Jarda

    NKřovak - Profil | St 17.6.2020 22:25:29

    Kreja >> Ten dislajk je omyl, překlep na telefonu😋

      NKreja - Profil | St 17.6.2020 10:35:19

      kkkarlos >> stejně dravcům a houbám patří podzim.... to je potom jiná

        Nkkkarlos - Profil | Út 16.6.2020 19:56:50

        Kreja >> já tomu zatím dávám čas, počkám až se nabaží ti nedočkavci a pak se zajedu kouknout k vodě

          NKreja - Profil | Út 16.6.2020 18:53:38

          kkkarlos >> no asi tak 4-5m od břehu a vůbec to není vidět.Rybka jak tam najela tak to bylo suprově zamotané.Původně jsem chtěl jet jinam ale jen to jediné místo bylo obsazené.Jinak prošlo dost vláčkařů a prý bez úspěchu.Zajímavé je že u břehu jsou pěkné malé trávy ale rybku nevidíš - tak tam i štika nebude.Pak jsem zkusil na feeder malé kuličky a rohlík a od bílé ryby ani ťuk což bylo taky překvapení.

            Nkkkarlos - Profil | Út 16.6.2020 16:14:43

            Kreja >> to tam je tak zarostlé? kdysi to byl suprový flek za plného stavu vody....

              NKreja - Profil | Út 16.6.2020 15:10:19

              Dravce jsem zahájil chytáním " v oblacích" Netušil jsem že pod oblaky je samá tráva tak jsem měl smůlu.

                NKreja - Profil | So 13.6.2020 18:45:21

                Včera jsem byl v Těrlicku tak jsem chvilku okouknul vodu.Slezl jsem pod hřiště není vidět že by tam nějak rybáři chodili a hlavně ve vodě úplně mrtvo.Viděl jsem jen dvě malá kolečka u kraje a je tam neskutečně čistá voda.
                Pak jsem zajel do Janulkové na konci seděli tři rybáři a na dotaz jak to vypadá moc nechybělo a zastavil bych se až u hospody.Zátoka pořád bez ryb a to je tam všechno rostlinstvo parádně pod vodou.

                  NKreja - Profil | So 13.6.2020 18:37:07

                  Ryben >> ale je i druhá stránka věci - když se jeden rok dá míň tak už nikdy nedají jiný rok o to víc.Hlavně že když byla v Čechách povodeň tak jsme přispěli na zarybnění.Bohudík že je teď pár roků klid že nejdou ryby přes hráz i když teď je to hodně na hraně.Co voda odnesla to už nikdo v zarybnění nezohlednil.Tím nemyslím kapra ale všechny ostatní druhy ryb.

                    Nsmike - Profil | So 13.6.2020 12:40:21

                    PlumLuke >> přesně. Sypat C do Těrlicka je zbytečné. Kdo chce, umí si ho chytit. Kdo koupe 20 metrů od břehu 10cm ouklej a čeká, až pěna vyjede 20 metrů , ať radši chytá kapry, podpoří svaz

                      NPlumLuke - Profil | So 13.6.2020 12:21:31

                      A 17.6 se projdi kolem vody. Minuly rok na úseku 500m asi 15 mrtvých candátů 35-50cm. Dokud se něco nezmění ani bych nezarybňoval.

                        NRyben - Profil | So 13.6.2020 11:05:54

                        Vena59 >> napadlo tě, že prostě ten candát nebyl k mání? Než budeš vypouštět nějaké soudy, zjisti si trošku pozadí... nejsem v tamní organizaci, ale taky jsme s tímhle měli problém

                          NVena59 - Profil | So 13.6.2020 9:51:42

                          podívejte se na inrybar, před zahajením všechny kraje vysazovaly candáty, do rev. Stonávka2 v loni pouze 140kg,o 100kg méně než v roce 2018, směšné, a nikomu to nevadí

                            Nsmike - Profil | Čt 11.6.2020 8:06:46

                            FERRY >> na přítok

                              NFERRY - Profil | Čt 11.6.2020 7:16:43

                              Zdarec pánové, kam prosím vás chodíte chytat nástražní rybky? Přímo na Těrlicku nebo je nějaké lepší místo, nějaký nesvazový rybníček atd. Díky za info.

                                Nwenda - Profil | St 3.6.2020 11:36:49

                                Čau chlapi, já byl včera na Žermanicích, voda taky hodně čistá, ryby moc vidět nejde, ale bere to hezky, sice velikostně nic moc, ale záběry během pár minut, hlavně po setmění, to to tahalo i hnedka po nahození

                                  NČenda1969 - Profil | St 3.6.2020 10:45:39

                                  Kreja >> ty zátoky jsou v posledních letech fakt tragické. Jak píšeš - bez života.

                                    NKreja - Profil | Út 2.6.2020 17:47:45

                                    Čenda1969 >> Dnes jsem jel kolem Janulkové voda akorát po můstek.V zátoce jen pár menších tloušťů a plotiček voda čistá a pořád bez života.

                                      NČenda1969 - Profil | Po 1.6.2020 8:15:59

                                      Dnes v 7:40 hod. hladina 47 cm pod přepadem a pomalu stoupá. Snad se to zastaví.

                                        Nsmike - Profil | Ne 31.5.2020 9:58:48

                                        Ferneták >> dobre delas:-)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth