Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Nroce - Profil | Po 30.8.2010 22:27:09

Bejmák >> to je určitě lepší zpráva.

    NBejmák - Profil | Po 30.8.2010 22:08:02

    foxxx >> tak čerstvá info. s tím odbahněním to neklaplo letos ani příští rok . takže to bude příští rok normálně otevřený.

      NHary25 - Profil | Po 30.8.2010 21:25:58

      foxxx >> nooo ono sami =D mají projekt na 40 miliónů =D

        Nroce - Profil | Po 30.8.2010 19:22:46

        To už je projekt na revitalizaci?

          Nzdeko - Profil | Po 30.8.2010 17:18:35

          foxxx >> Ptal jsem se správce jak to vypadá s odbahněním, tak říkal že čekají jak dopadnou dotace a že to nakonec budou možná dělat stejně sami, ale přibližnej termín nevěděl.

            Nfoxxx - Profil | Po 30.8.2010 16:20:25

            Hary25 >>zdeko...: Ahoj a nemluvil náhodou někdo něco o tom vybagrování rybníku,jak to vypadá,jestli dostanou ty dotace?dyž jsem tam byl naposled,tak to moc dobře s dotacema nevypadalo,co jsem slyšel...

              NHary25 - Profil | Po 30.8.2010 11:09:49

              zdeko >> jo jo to sem taky slyšel ale já bych radši je vychytal nebo tak něco jelikož ti sumci si daj na línech záležet.... je to divný že kapři nespolupracujou už když sme tam byli my tak nic moc .... tak asi ještě chvilku počkáme s další výpravou =D

                Nzdeko - Profil | Ne 29.8.2010 17:04:47

                Tento týden jsme byli ze čtvrtka na pátek na Březí. Hned po příjezdu nás nepotěšili dva kolegové rybáři kteří tam chytali už od úterý zdělením,že několik kaprů chytli z úterý na středu a od tý doby je mrtvo.Bohužel měli pravdu. Za celou dobu jsme neměli pořádný záběr, akorát když jsme nastražili kuku tak tam byl během chvilky malej kapřík,nebo lín. Alespoň že ti líní jsou docela pěkní. Pole slov správce se uvažuje o vysazení sumců aby ty malí kapříky trochu vymlátili, ale současně se ti sumci podívají i na ty líny, což bude myslím škoda.

                  NHary25 - Profil | Ne 15.8.2010 22:11:59

                  kica7 >> ano byli jsme na 6 a zaváželi až pod větve všude jinde mrtvo ....stou kuku máš pravdu říkal nám to i správce =) asi 3 záběry v noci z toho jeden amur který se vyřízl u břehu nebyl moc velkej ale jinak vše přes den ráno nic ... v září chcem jet znova ale jen na den tak doufam že se do nich trefíme =)

                    Nkica7 - Profil | Ne 15.8.2010 21:29:04

                    Hary25 >> a kde si byl na tý 6 jak si psal ? Nu na kuku to tam prej bralo na jaře a teď na ni přestali brát . Měli jste záběry přes den nebo v noci ?

                      Nkica7 - Profil | Ne 15.8.2010 21:26:57

                      Hary25 >> a kde si byl na tý 6 jak si psal ? Nu na kuku to tam prej bralo na jaře a teď na ni přestali brát . Měli jste záběry přes den nebo v noci ?

                        NHary25 - Profil | Ne 15.8.2010 16:29:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak podávam čerstvé info z rybníku =)
                        od 12.-14.8. nachytáno početně malinko kaprů jen 5 asi 3 jsme vyhákli
                        chytli jsme 53cm 2,8kg,69cm 6kg,73cm 6kg 76cm 6,3kg a 72cm 6,1kg
                        ryby vůbec nežrali krmeno řepkou,pstruží peletky a jedno místo jsme zkusili i kukuřičkou na kterou nepřišel ani jeden záběr chytali jsme především na B5 a půlku plovoucí jahody nebo B5 (panáčka)

                          NHary25 - Profil | St 11.8.2010 10:52:05

                          kica7 >> dík dík za info ;)

                            NGreysmen - Profil | Út 10.8.2010 16:53:34

                            a kus jdou ještě pod vodou

                              NGreysmen - Profil | Út 10.8.2010 16:46:21

                              kica7 >> vody je tam tak od metru po padesát čísel těsně u břehu ,taky jsem tam zkoušel zavézt brzda na tvrdo, vlasec napnutej jak struna, 140g olovo a stejně to vzal do větví. Pak už jsem zavážel cca 5m před stromy protože kmeny jdou ještě kus pod vodou 2 x jsem to tam jel vymotávat a jednou jsem se kvůli tomu i koupal vytáhnul jsem z těch kmenů asi 50metrů vlasce dokážou to tam fešáci pěkně promotat :-( půjč si od p. Čiháka lodičku a projeď si to pod stromy u břehu na jednej straně píchneš do vody a písek a na druhé straně loďky bahno když jsem to tam prošlapával tak jsem se divil jakej rychlej přechod je mezi tím bahnem a pískem ryby se tam ukazují taky metr od břehu takže dle mého názoru je to tam od nich vytlučený jak tam rejdí a hledaj co spadne ze stromů do vody

                                Nkica7 - Profil | Út 10.8.2010 10:24:04

                                Hary25 >> Co jsem slyšel tak je prej bahno po celém rybníku . Akorát u protějšího břehu je písek jak tady psal greysmen .

                                  NHary25 - Profil | Út 10.8.2010 9:11:32

                                  kica7 >> a nevíš jak je to po celým rybníku ? spíš přímo na tý 6 ?

                                    Nkica7 - Profil | Po 9.8.2010 23:01:31

                                    Greysmen >> takže tam asi 175 cm vody naproti nebude co ? A nevíš kolik je prosím Tě vody na tom písku pod těma stromama ? Lákalo mě to tam zavést, ale bál sem se abych to tam nezamotal a aby už to tam nebylo moc mělký .

                                      Nkica7 - Profil | Po 9.8.2010 22:56:22

                                      Hary25 >> já sem si boilie boostroval jo . Nejobsazenější místa jsou podle slov správce od 6-8 . Mě se hodně zalíbila ta 8 a proto se na ní vracím v září :-)

                                        NGreysmen - Profil | Po 9.8.2010 17:31:33

                                        kica7 >> směrem od osmičky ke druhému břehu jsem to přešel anihž bych musel udělat tempo jen jsem od půlky rybníka měl bahínko skoro do půlky lýtek ,měrím 188 a hlavu jsem měl pořád nad vodou a u druhého břehu před stromy jsem jsem měl řídké bahínko až po kolena ,ale tak 2-3 metry od břehu pod stromy je píseček s jemným kamením doporučuji nadlehčovat boule korkem nebo pěnou,ale ne úplně plovoucí jen ,aby pomalinku klesalo na dno záběry byli rychleji po zavezení než na plovoucí a bez nadlehčení to trvalo pěknou dobu než to kluci vyčuchali a když jsem to vytáhl tak to smrdělo jak bolavá noha