Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NGreysmen - Profil | Pá 10.9.2010 20:09:57

Millhouse23 >> takový dilema bych chtel mít taky:-) já jedu na Bř 24-28 na 8 už se těším na tu pohodu ,-)

    Nalkáč - Profil | Pá 10.9.2010 16:38:07

    Millhouse23 >> můžu jed s tebou :-(

      NMillhouse23 - Profil | Pá 10.9.2010 16:24:59

      Čau lidi. Tak další volný termín je na světě. Je to 39. týden. Jaký flek by jste doporučili na tento termín? Rozhoduji se mezi Labem a Březím. Těžká volba.

        Nkica7 - Profil | Čt 9.9.2010 12:51:47

        Greysmen >> díky moc za radu . Budu to takhle dělat . Já mám taky koule masový a k tomu budu dávat malou plovoučku jen aby to neleželo v bahně . Každopádně boilie budu mít nadipovaný a nadipuju tedy i ty pelety :-)

          NGreysmen - Profil | Čt 9.9.2010 12:04:43

          kica7 >> dovolil bych si Ti poradit, řepkou a kuku zakrm jen jednou a pak dokrmuj jen koulemi a peletami pelety je dobré lehce ovonět či nafermentovat-nabustrovat stejnou příchutí jako koule, já jsem po zavezení vždy pohodil místo 3-4hrstmi pelet a půleného boilí a kouli pod háčkem jsem měl lehce nadlehčenou korkem, ale ne plovoucí chytal jsem na Ø24mm tu jsem krájel na polovinu a mezi jsem dával tak asi 2-3milimetrovej plátek kork. špuntu, dalo by se říci že to bylo tak nějak vzplívavé a fungovalo spolehlivě vezli jsme tam s kolegou čtyři příchutě vlast. výroby všechny na mase a fungovali všechny

            Nkica7 - Profil | Čt 9.9.2010 0:07:21

            Hary25 >> beru si tam koule od mika express a kolega bude mít TB . Tak uvidíme jestli na to půjdou . bojky budem mít každej na jeden prut ten budem zavážet a druhej budem házet :-) krmit budem hlavně řepkou, kuku a pár koulí tam hodíme . A čím budeš krmit ty ?? Nu vidím to tak že se budem střídat o loďku co :-)

              NHary25 - Profil | St 8.9.2010 18:09:49

              kica7 >> to já taky co bereš za koule ? čím budeš krmit ? já si udělám obyč bojku u větví budu sr*t na jedno místo =)

                Nkica7 - Profil | Út 7.9.2010 9:14:14

                Hary25 >> Koukám že budeme mít o víkendu sousedy :-) Já jedu s kolegou o víkendu na 8, Tak jsme zvědaví jestli to bude brát ...

                  NHary25 - Profil | Po 6.9.2010 21:31:35

                  peťák >> mám 7 vezu sebou pstruží peletky a řepku která se mi tam dost osvědčila teda u těch větví =) jinak vemu asi B5 16mm a 18mm pop up jahodu nachytal sem nejvíc na panáčka b5 + jahoda je to tu někde dole fotka =)

                    Npeťák - Profil | Po 6.9.2010 14:55:32

                    Hary25 >> měl jsem vlastní koule jatra+sardinka a vanilka+jahoda,většina záběrů byla na játra,dvě koule 18mm na panáčka,měl jsem i 30mm,ale do toho se jim moc nechtělo,vše z druhé stany z větví,vedle krmily kukuřicí a řepkou a chodily jim 30-35cm kapříci,toho jsem se chtěl vyvarovat,tak jsem tím ani nezakrmoval i když jsem to měl sebou,zaměř se pouze na jednu skupinu zakrmování i nástrahy,přeju hodně štěstí a dej vědět jak si dopadl,které místo máš???

                      NHary25 - Profil | Po 6.9.2010 13:54:45

                      peťák >> čauky teď se tam chci vypravit o víkendu na co ti to jezdilo nejvíc ?

                        Npeťák - Profil | Po 6.9.2010 12:38:31

                        nazdar pánové,tak já tam byl od 30.8. do 4.9. a celkem chyceno 13 kaprů plus 4 spadly,záběrů pomálu,dopoledne úplně mrtvé,začínalo to brát až od 16h a hlavně v noci to hezky jezdilo,vše bylo kolem 60-64cm a největší měl 78cm a 8,5kg,byl jsem zde poprvé a byl jsem velice překvapen,nádherné prostředí,krásná příroda a perfektní přístup od pana Čiháka,příští rok se tam určitě vypravím zas,takových rybníků by mělo být více,přeji hodně štěstí a ať to jezdí,přidejte vaše zkušenosti na tomto revíru

                          Nroce - Profil | Út 31.8.2010 13:25:41

                          Hary25 >> určitě se to zlepší všude

                            NHary25 - Profil | Út 31.8.2010 12:38:49

                            roce >> přesně tak
                            někdy v září jedem zas tak doufam že to nebude jako minulle =D za 3 dny asi 5 kaprů =(

                              Nroce - Profil | Út 31.8.2010 9:10:46

                              Hary25 >> to je vždy a všude. Nebudem to tady řešit,hlavní je že se může chytat.

                                NHary25 - Profil | Út 31.8.2010 9:07:16

                                roce >> to já vím měli tam problém i s ochráncema ... kuli nějaký zeleni nebo co hrozýý

                                  Nroce - Profil | Út 31.8.2010 6:51:46

                                  Greysmen >> no tak ať to chodí.

                                    Nkica7 - Profil | Út 31.8.2010 0:47:29

                                    Tak to jsou pěkné zprávy z rybníka že to nebere :-( Já tam jedu s kolegou 10-12.9 . Tak snad se kapři dobře vyspí a budou při chuti sakriš :-)

                                      NGreysmen - Profil | Po 30.8.2010 23:30:50

                                      roce >> oni už měli domluvený pozemky (pole) kam to bahno vyvezou i následné vyvápnění ale asi to zůstalo viset na dotacích nu což příští rok už budou kapříci pěkní já tam jedu 24-28.9 už se těším na tu pohodu

                                        Nroce - Profil | Po 30.8.2010 22:33:50

                                        Hary25 >> sám bys toho moc neudělal zvlášť,když čekáš na dotace. A i když máš dost love,tak to není že někam něco naházíš. Znal jsem jednoho,který si na to vzal svůj buldozer a prostě to vyhrnul ven z rybníka.Dostal pokutu 750tis.