Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Nroce - Profil | Pá 15.4.2011 8:55:39

skutr >> koukni od začátku na moje zápisy k tobě,nikde nemáš silné řeči ba právě naopak. Stačilo opravit kartu a bylo to. Upozornil sem tě na to v dobrém úmyslu,než by si toho všiml někdo jiný. A ten při tvé reakci by se choval možná jinak. Nemám taky tolik času jak si myslíš,ale jsem ze Západních Čech,tak se prostě v diskuzich,které se týkají těchto lokalit se podívám koho mohu potkat apod. Rozhodně je však lepší mít chybu v kartě,než jí mít prázdnou. Ať se ti daří

    Nskutr - Profil | Pá 15.4.2011 0:15:37

    roce >> Přečti si znova co jsem psal. Nepsal jsem že je používám já, níbrž že jsou na trhu a jsou kapraři používané. :-).

      Nskutr - Profil | Pá 15.4.2011 0:07:56

      roce >> ne tak když se bavíš tak řekneš že chytaš na dvacetosmičku a ne na nuladvacetosmičku. Nevím no ja se tomu smál protože mi 0,35mm vlasec nepřijde moc silný. A promin když máš silné řeči o tom že nemůžu napsat když dělám je celkem dětské chování. Jen na okraj abys neřekl že ti něco napíšu a pak ti neodpovím tak pár navazcovích materiálů je celkem dost známych a dá se o tom psát romány. Např. fluorocarbon, pletenky, šnůry s olověným jádrem, ztužené splétané šnůry vše je v různých librach a barvach, od různých výrobců, Jak píši mužeme se o tom bavit hodiny a hodiny. Jen s někým kdo chce slovíčkařit a na otázku jestli byl někdo na rybníku at pošle co a jak se děje. Přijde no nevím co chceš chytat na ten vlasec co máš. Chtěl si být důležitý povedlo se ti tleskám ti :-). Mít tolik času jak ty abych hledal na celém mrku takové chybičky tak si pískám :-).

        Nskutr - Profil | Čt 14.4.2011 23:51:34

        kica7 >> kico kico ty si pako xD

          Nkica7 - Profil | Čt 14.4.2011 23:33:54

          roce >> Já mu dám jednu výchovnou za tebe :-) Aby už takhle příště nechytrařil . Díky moc, snad něco lapnu, bude to první letošní výprava . Přeji ti ať ti to hrčíííí :-)

            Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 22:48:55

            kica7 >> ono vlastně jde taky trochu o to jaký kdo je a jak se chová. Místo aby se tomu právě nejdřív usmál a pochopil, tak napsal že používá Moderní materiály a zda o nich nic nevím,tak že mi o nich napíše. A finále? Napíše že dělá do večera a že ostatní si mám přečíst na netu. Není však sám je tu dost podobných,kteří VÍ a nikdy neviděly. Hlavně ať ti to chodí na rybníku k tvé spokojenosti. Měj se fajn a zatím.

              Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 22:16:00

              skutr >> ne to jsem psal já,že si jí tam nedal tu 0. A ty jsi psal o ostatních věcech. To co se tady většinou píše,tak v praktickém použití je úplně jiné. Pak se taky stane,že kdosi má něco špatně napsané a ostatní to pak tady píšou také. Např. Krvavý uzel :-)

                Nskutr - Profil | Čt 14.4.2011 21:51:12

                Macros >> Nejsem moderní kaprař :-)

                  Nskutr - Profil | Čt 14.4.2011 21:46:20

                  roce >> nikdo mě nevyplašil. Nejsem lehkožil a bohužel makám dovečera tak nemužu jako někdo psát přes den. A jak jsem psal prostě jsem tam nedodal nulu no to se toho stalo. Ohledně návazcovích materiálů můžem psát tisíce řádků. a když není někdo líní na natu najde hodně informaci přeji štěstí při hledání

                    Nskutr - Profil | Čt 14.4.2011 21:42:17

                    No lol to se toho stalo no o jednu nulu navic a tisic kecu okolo ono normalního člověka by to napadlo ale nic todle komentovat nebudu jen se směju. A jestli že někomu nedojde že se v takovém průměru vlasec nevyrábí tak ho celkem lituji upřímně.

                      Nkica7 - Profil | Čt 14.4.2011 16:33:15

                      Chlapy musíte ho nechat být skútra je trochu zmatenej :-) On to nevěděl že má v kartě napsanou blbost . Už jsem ho na to upozornil :-) Jsem na něj zvědavej jak bude otáčet kapry až tam v květnu budem spolu :-) Jinak jsem mluvil s p. Čihákem a už tam prý bylo celkem dost lidí chytat . On sám vaz prý chytl 11 kaprů za den . A nasadili tam nový kapry prej mají váhy tak k 10 kg a dosadili tam i buď 14 nebo 16 sumců, ale už si nepamatuji váhy co mi říkal .

                        NMacros - Profil | Čt 14.4.2011 12:43:58

                        roce >> no jo jsem to ale filuta ,neber to tak vážně navíc když máš do činění s moderním kaprařem

                          Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 10:34:11

                          foxxx >> oba i Macros a mohl sem tu v klidu diskutovat. Jezdím kolem každý den a zatím tam byly jen 2 auta přes týden. Tady je chladněji tak to moc lidí tady k vodě netáhne :-(

                            Nfoxxx - Profil | Čt 14.4.2011 10:29:47

                            roce >> Jsem to ale darebák:-))

                              Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 10:24:15

                              foxxx >> si ho taky vyplášil s výtahem :-( mohlo být třeba jasné proč se tam měnil řád.

                                Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 10:07:27

                                skutr >> čekám na nějakou tu radu,návazce apod. Rád se něco přiučím jak sem psal nejsem žádný mistr,který by mohl vše vědět. Zda máš něco nového tak sem s tím.

                                  Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 9:54:56

                                  Macros >> to bohužel ne :-( mně stačí když se chová každý normálně a dokáže přiznat i chybu. Když se koukneš všude ptají jestli už to jde tam nebo támhle a kde hledat velký apod. Proč si to nejde někdo zkusit jako první? Když už to jezdí tak takový problém to není něco chytit :-(

                                    NMacros - Profil | Čt 14.4.2011 9:48:00

                                    roce >> to víš je to moderní kaprař to ty ani neznáš

                                      Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 9:41:40

                                      Macros >> on to vysvětlí a je to. Jen by mě zajímaly ty návazce. Ne týká se to jen tohoto revíru,neboť se pak používají většinou všude.

                                        Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 9:37:35

                                        foxxx >> lano od výtahu má určitě ještě méně,můj odhad je tak 18 mm. Ale o to nejde. Jde o to že to má špatně v kartě a tady na mrk,by pak mohl taky dostat diplom. :-) zvláště i s tou odpovědí je to docela zajímavé,ale každý není tak zkušený aby si nenechal poradit.