Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NGreysmen - Profil | Po 25.4.2011 21:54:48

kica7 >> ale asi tam letos s kolegou a s potomkama zajedem tak na 3 nebo 4 dny ještě se uvidí jak se slezem s volnem

    NGreysmen - Profil | Po 25.4.2011 21:44:56

    kica7 >> nevím jestli tam letos pojedu, chci hlavně na svazovky loni jsem se na svazovky skoro nedostal kvuli málo času a tak jsem si jezdil zachytat sem

      Nkica7 - Profil | Po 25.4.2011 20:18:01

      Greysmen >> Asi jo . Tam je asi VIP místo :-) :-) Tak co chystáš se tam letos ?

        Nmartinjar - Profil | Po 25.4.2011 19:21:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        První letošní návštěva revíru na čísle 3. Za dva dny nachytáno celkem 6 ryb, vše na pelety 3XL a Hybrid pelety.Nej kapr 76 cm.

          NDaniel H. - Profil | Po 25.4.2011 18:59:01

          Pekné!

            NDaniel H. - Profil | Po 25.4.2011 18:58:51

            Krásny revír!

              NGreysmen - Profil | Po 25.4.2011 18:45:40

              kica7 >> on asi chytal na přítoku;-)))

                Nkica7 - Profil | Ne 24.4.2011 0:21:57

                gogl.x >> Počkej 12 tam není, tam je jen 11 míst :-)

                  Ngogl.x - Profil | So 23.4.2011 11:31:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  byl jsem zde 22.4 jen na zkoušku na 12.Pěkné prostředí.je vidět že se tam o to dobře starají a velmi příjemný správce.akorát rybám se moc nechtělo žrát.na celém rybníce se chytlo jen pár kaprů já osobně jediný záběr za celí den a hned sem měl pěkného vysokého lysce 61 na 2 18mm koule 1 pop up jet fish ananas +1 těžké Mikbaits Boilie eXpress půlnoční pomeranč.

                    Nkica7 - Profil | Ne 17.4.2011 12:25:46

                    roce >> Právě že tady je to úplně zabité, samí kapříci v rozmezí od 20- 40 cm :-( Na hracholusky bych chtěl vyrazit a člun otestovat :-) Ale pořádně to tam neznám, takže budu muset prohledat mrk . Nu právě že březí je pro nás super, mám to od domova cca 6 km :-)

                      Nskutr - Profil | So 16.4.2011 8:38:46

                      roce >> No přípravy jsou celkem slušné ale uvidíme co se bude díť v realu xD, ale tak doucháme v úspech :-)

                        Nsnex - Profil | So 16.4.2011 7:58:07

                        loni v září...kapříci 60-80...okolo 7 kg...

                          Nroce - Profil | So 16.4.2011 7:58:01

                          kica7 >> já vím,znám to u Vás dost slušně,ale už sem tam nechytal 8let. Moc možností nemáte,kam razit. Březí je pro Vás k lovu kapra určitě nejlepší než se drncat na podobnou vodu. Nejlepší co se týká využití člunu na víkend jsou určitě Hracholusky a plavidlo tam pomůže k úspěchu určitě také.

                            Nroce - Profil | So 16.4.2011 7:50:52

                            skutr >> ok,tak ať jejich co nejvíce

                              NTaky - Profil | So 16.4.2011 1:14:17

                              mari1300 >> Já teda ještě pěknou rybu z téhle vody neviděl,a že jsem se pídil..

                                Nkica7 - Profil | So 16.4.2011 0:47:42

                                roce >> Právě že neprojel :-( Celkem mě to štve, vůbec nevím kde ho zkusit . Tady v okolí co já vím, tak se nikde zavážet nemůže :-(

                                  Nskutr - Profil | Pá 15.4.2011 23:08:13

                                  roce >> Však já to beru a přiznávám že jsem tam měl chybu. :-) jj taky ať se daří po vípravě nad přidáme nějaké fotky

                                    Nsnex - Profil | Pá 15.4.2011 16:56:31

                                    loňské září...

                                      Nmari1300 - Profil | Pá 15.4.2011 9:48:52

                                      fajn, že v západních Čechách máme taky nějaký slušný soukromák, kde se dá ulovit pěkná ryba, protože dle ohlasů to tam nebude špatný...

                                        Nroce - Profil | Pá 15.4.2011 9:02:25

                                        kica7 >> :-) nejsem žádný vychovatel apod. Už to ví a to je důležité,nemělo by to být dohadování o detailu, nic víc. A už si projel ten člun?