Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NMacros - Profil | Čt 14.4.2011 9:35:58

roce >> to víš je to skutr tak mu někdoe cestou při rychlé jízdě 0, vypadlo

    Nfoxxx - Profil | Čt 14.4.2011 9:29:56

    roce >> :-)) 35mm má lano od výtahu:-)) Ale 0.35mm,to už by byla jíná...:-)

      Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 9:28:28

      Macros >> ano :-),to by bylo jasné :-) jenom on má 35mm. A pak samozřejmě záleží na vzdálenosti a prutu. Ale zrovna toto bude ten případ proč to zakázaly a není proč se divit. Když mu pak ryba spadne,tak ji vyřízl a tím poškodil. No snad mně ještě vysvětlí ty návazce a pak to bude možná zcela jasné.

        NMacros - Profil | Čt 14.4.2011 9:19:47

        roce >> hmm ten tě dává skutr já chytám na 0,25 a otáčím s ním kapry kolem 90 cm to jsem zvědav co s tím otáčí s 0,35 ono záleží také co máš za prut ty pruty jsou někde jindy a to co máš ty romčo nebo já to se dá otáčet otázka co má někdo jinej. Pěkně u viody všem

          Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 9:12:45

          skutr >> no tak to bych chtěl docela i vidět jak s 35mm otáčíš rybu. Kolik se ti toho tam vejde? V kartě máš 35mm u žádného jsem v tomto ani minulém století nic neviděl. Většinou zcela jiný rozměr :-) - třeba 0.28mm nebo 0.35 mm. 35mm je hodně moc s tím snad netahají ani tank :-( oprav v kartě a je to

            Nskutr - Profil | Čt 14.4.2011 9:03:02

            roce >>proč myslíš? Vlasec a navazcoví materiál je uplně jiná vec. A jsme u toho když budu mít vlasec 28mm budu to hazet k druhe strane a vím že tam jsou potopené větve a spol tak to líp utahnu s 35mm protože můžu mít brzdu defakto nadoraz a kapra hned otočím. A na navazce jako většina kaprařů používám moderní material rád ti napíši něco o návazcovích materialech jestli nevíš a neslyšel jsi o nich:-) je 21. stoleti.

              Nroce - Profil | Čt 14.4.2011 8:19:07

              skutr >> na takovou sílu vlasce se snad ani nic nedá chytit nebo ano? :-))

                Nkica7 - Profil | St 13.4.2011 23:49:53

                skutr >> Je to úplně mrtví a v květnu tam budou dvě mrtvoly :-) :-) :-)

                  Nskutr - Profil | St 13.4.2011 23:47:40

                  Nějáké postřehy od vody nebo je to mrtvé zatím? V květnu vyrážíme s kolegou na 7 tak dík za info :-)

                    NPadja - Profil | St 30.3.2011 10:33:40

                    foxxx - já už byl na Kfelech .. minulej rok:) a musim ti říct že z toho mám smíšené pocity.. na muj vkus až moc malé .. a jako jednu chvíli tam přijelo tolik rybářů že mi to vůbec nebavilo...fakt to neni žadná super voda na výpravu .. řekl jsem si že na žádný malý rybník tohoto typu už nepojedu .. :(

                      Nroce - Profil | St 30.3.2011 9:31:29

                      foxxx >> chytat ne,ale kousek tam odtud sme měly s partou osadu,tak tam občas zajedu kouknout :-)

                        Nfoxxx - Profil | St 30.3.2011 9:23:32

                        roce >> jj,taky rád poznávám nepoznané:-)Už jsi byl na soukromém revíru v Kfelech u KV?

                          Nroce - Profil | St 30.3.2011 9:20:35

                          foxxx >> já nejezdím už vůbec,ale navštívil sem dříve. Tento mně zajímá jen proto že sem tam nebyl.

                            Nfoxxx - Profil | St 30.3.2011 9:09:42

                            roce >> Jo,to je možné,zas tolik jsem jich neprojel...vím,že na Vrbenským to fungovalo loni ještě stejně jak na Březí,podle délky pobytu člověk platil určitou částku.Teď už dali nekompromisních 1000Kč na den.Nejlépe co se týká ceny a co revír za ty peníze nabízí se mi zdá Brloh.
                            Jo,Záluží,tam už jsem nebyl ani nepamatuji...ideální revír na UK styl:-)

                              Nroce - Profil | St 30.3.2011 9:09:35

                              Tak sem byl hned upozorněn :-( tak pravda tam na Zá . . Byl víkend 600 od pátku odpoledne do neděle odpoledne a děti do 12 let jeden zdarma. Ale jak letos,zatím se neví.

                                Nroce - Profil | St 30.3.2011 8:59:57

                                foxxx >> ano je to možné,ale většina soukromých vod to má právě tak. Snad v okolí Plzně jen Záluží ne. Tam je prostě 300/24 a ostatní slevy jsou dle délky pobytu přímo na místě nebo telefonické domluvě. Myslím že ty ceny na Březí nejsou nijak dramatické,snad jen ta co jsi uvedl ty,hned zkraje.

                                  Nfoxxx - Profil | St 30.3.2011 8:54:09

                                  roce >> Loni to bylo opravdu tak,jak píše Honzík 1 ...letos to vypadá,že je to tak,jak píšeš ty:-)

                                    Nroce - Profil | St 30.3.2011 7:48:48

                                    Honzík 1 >> tam opravdu nevím jak to bylo,ale dříve sem pár takových revírů taky navštívil a psáno to bylo podobně jako je uvedeno níže. A platilo se tak jak sem uvedl. Je ovšem možné že to dříve bylo jinak. Kolega co se telefonicky ptal správce dostal tuto cenu a ta právě vychází do mých počtů. Někde bývá třeba víkendová cena jiná,ale to zde není uvedeno. Bývá např. Od pátku odpoledne do neděle do večera. Zde je jasně psáno za 48 hodin (2dny) a pak na další hodiny ( počítá se další den) je už sleva na 250kč.

                                      NHonzík 1 - Profil | Út 29.3.2011 23:03:54

                                      roce >> Já s tebou souhlasim ale nam správce loni jasne řek ze když si to koupíme na tři dny je cena 200 na den, tedy 600.Prostě že je to za každej den dvě stovky.(něco jako množstevní sleva)A podle toho jak to je napsany na stránkách Big Fish tak se to dá pochopit tak i tak.Buď že nad 3 dny budeš platit za každej den navíc 250.A nebo tak že když tam budeš nad tři dny tak tě to bude stát deně jen 250.Ale spíš věřim tomu co si psal že každej den navíc je za 250.A takhle to tam mají napsaný schválně protože si myslim že hodně lidí to tak pochopí. Já ale loni platil za 3 dny 600.

                                        Nroce - Profil | Út 29.3.2011 22:26:55

                                        Honzík 1 >> já koukám na to jak je napsaný ceník a to jak mu odpověděl správce. To vychází. Když mi to někdo špatně spočítá tak je na mně zda se ozvu nebo budu mlčet.