Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NHonzík 1 - Profil | Út 29.3.2011 22:11:02

roce >> Tak to teda nevim.Loni sme tam byli na tri dny od pátku od neděle.Povolenka nam platila od pátku od 13:00 do pondělí do 13:00 to znamená 3x24 =72 h.Cena byla za 3 a více dní 200 (dnes 250) a platily sme 600 Kč

    Nsnex - Profil | Út 29.3.2011 21:35:47

    Padja >> doporučuju osmičku...jen tam tahne trochu na záda...když to fouká od západu

      Nroce - Profil | Út 29.3.2011 21:16:49

      Padja >> jo tak to bývá většinou všude,kdyby náhodou

        Nmartinfish1 - Profil | Út 29.3.2011 21:15:20

        nevíte od kdy se na Březí začíná chytat ?

          NPadja - Profil | Út 29.3.2011 21:05:37

          jj tak to ju ... tak super už jsem to pochopil :) ale v poho řekl jsem hned panu číhákovi že mi to nevadí a zarezervoval jsem si 9ku a 10ku ale jen jsem se chtěl zeptat :)... princip :D

            Nroce - Profil | Út 29.3.2011 20:57:46

            Padja >> za 2dny je 700kč a 3. den připlatíš 250kč ,což je právě těch 950kč. Za 4. den přičteš zase 250kč. Není to 3 * 250kč,to jsi špatně pochopil.

              NPadja - Profil | Út 29.3.2011 20:45:15

              jakto že by to vychazelo to nechapu ? vždyt je tam psano 3 denní a vícedenní 250 ne tak tři noci jako tři 24 ky to jsou nebo jak ?

                Nkica7 - Profil | Út 29.3.2011 18:14:28

                Padja >> A nepochopil to p. Čihák tak že tam chcete být na 3 noci ? To by potom ta cena odpovídala ne .

                  NPadja - Profil | Út 29.3.2011 1:55:22

                  Takže dneska jsem si volal zase s panem čihákem a říkal mi že prostě tři dny jsou za 950 tak to nechapu proč maj na stránkách jíné info.. fakt divný .. a že prej další dny jsou za 250 .. tak by si to měli hodit do pořádku nebo nevim .. :/

                    Nkica7 - Profil | Pá 25.3.2011 16:10:32

                    Je celkem zajímavé že když na webu Big fish aktualizovali ceník, že taky neupravili rybářský řád . Hlavně tu část kde je napsáno : Vnadit je možné ze břehu nebo po domluvě se správcem rybníku z lodi. Že by si to nakonec rozmysleli a krmit by se mohlo z lodě ??

                      Nkica7 - Profil | St 23.3.2011 23:25:11

                      Tak to zdražení není tak dramatický . Z tohodle mám dneska největší radost :-) Už se nemůžu dočkat až bude nějaký kloudný počasí a určitě vyrazím co nejdřív :-) Jo a s tím karavanem si myslím že tam neuspěješ . Parkoviště je tam udělaný kvůli tomu aby se nemohli odvážet ryby . Ale třeba ti to dovolí . Pan Čihák je fakt úplně v pohodě, tak se možná domluvíte :-)

                        Nsnex - Profil | St 23.3.2011 23:02:22

                        ...z loďky při zakrmování....

                          Nsnex - Profil | St 23.3.2011 22:58:12

                          loni v září...

                            NKarči - Profil | St 23.3.2011 22:33:15

                            foxxx >> Díky za info

                              Nfoxxx - Profil | St 23.3.2011 22:11:55

                              Karči >> To těžko říct...snad možná po domluvě na úplně poslední místa,abys nepřekážel s karavanem v cestě.Jinak auta se musí vracet zpět na parkoviště k boudě správce,u místa být nemohou.

                                NKarči - Profil | St 23.3.2011 22:07:49

                                All: Můžu se kluci zeptat,zda se tam nechá zajet karavanem na místo. Rád bych se ta vydal s rodinou......

                                  NGreysmen - Profil | St 23.3.2011 22:02:21

                                  foxxx >> na jeden den na ryby nemá cenu, my tam byli loni v květnu 3dny pak v červnu 4dny a pak v říjnu taky 4 dny na míň to nemá cenu to bych byl ve stresu hned po příjezdu že za chvíli musím balit a vůbec bych si tu rybářskou pohodičku a relax vůbec neužil a kvůli tomu jsem tam jezdil, prostě klídek a pohoda, pěkná krajina, pěknej rybník ,super správce co víc na rybách chtít ;-))

                                    Nfoxxx - Profil | St 23.3.2011 21:47:54

                                    Greysmen >> Jsou,to já vím,ale tak když už někdo chce litr na den,tak je ten revír o jiných rybách (větších) a jiných podmínkách (ať lovu,tak zázemí).Taky se mi Březí líbí,ale za ty peníze tam na den už nepojedu...když už,tak aspoň na ty tři dny.Jestli vůbec se tam letos dostanu...

                                      NGreysmen - Profil | St 23.3.2011 21:43:18

                                      foxxx >> no asi je to oproti loňsku dražší ale je to pěknej revír a jsou jiné a dražší třeba 1000 24 hod. to je podle mě spíše o tahání peněz než o posezení na rybách

                                        Nfoxxx - Profil | St 23.3.2011 21:39:34

                                        Greysmen >> Mně přijde ta denní povolenka docela dost drahá na takový revír.Jinak třídenní a výš,to už jde,to je normální cena.