Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NGreysmen - Profil | St 23.3.2011 21:36:05

pema >> tak ceny dobrý čekal jsem to horší

    Npema - Profil | St 23.3.2011 20:58:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak konečně je tu aktualizovaný ceník pro rok 2011 . Podle mého názoru to není nijak dramatické zdražení a určitě se tam letos párkrát vypravím.

    Ceník povolenek k rybolovu na rybníku Březí
    1 denní 12 hodin 300,- Kč
    1 denní 24 hodin 450,- Kč
    2 denní 48 hodin 700,- Kč
    3 denní a více denní (á 1 den) 250,- Kč
    Děti 6 – 14 let, lov na 1 prut (á 1 den) pod dohledem dospělé osoby 100,- Kč
    Ponechaná ryba menší než 60 cm 80,- Kč/ 1kg

    Platný od 1.4. 2011

      NGreysmen - Profil | St 23.3.2011 0:07:52

      Honzík 1 >> jo zavážení byla výhoda, ale určitě se tam bude dát zachytat i bez loďky největší problém je tam bahno, přešel jsem rybník od osmičky na druhou stranu, vodu jsem měl po krk, ale od půlky rybníka bahno pod kolena, až pad stromy cca do 4 metrů od břehu štěrkopísek a pak zas rychlej přechod na řídký bahno od břehu přicházeli záběry rychle a z bahna to trvalo déle

        NHonzík 1 - Profil | Út 22.3.2011 23:54:48

        Greysmen >> chtěl bych videt jak házíš koule rukou na 90 metrů :-)A kobrou bych potřeboval tak padesát kilo protože s ni neumim:-)) A ted vážne,je to opravdu o přístupu a o jednání a jak už sem tu psal pravidla zmněnili někdy v září a na stránkách maj pořad starý ceny a pravidla atd.Neřikam že se tam teď nedá nachytat ale určitě míň než před rokem když se mohlo krmit pomocí lodě a krmnejch bojek.Byli sme tam ve třech a záběry v noci po půl hodině.Ale jak si to hodil o dvacet metrů vedle Tak si čekal marně.Vedle byla parta a byly z nás neštasný tahaly kapří miminka jejich největší měřil 32cm a upozornuju ze chytali na koule.U nas nejmenší kapr 65 největší 73.Ale všechno sme to házeli až k lesu na druhou stranu a měli zakrmeno.

          NHonzík 1 - Profil | Út 22.3.2011 23:43:40

          roce >> Tak já si rad zakrmim.Nemluvim o zavážení montáží.A 10kg koulí a pelet dostat na druhou stranu pomocí prutu je tak na tři dny.A hlavně je to o přístupu jednání.Jak sem se tu dočetl tak zakrmovat už se nesmí asi od září a na stránkách Big Fish jsou pořád stejný ceny,pravidla atd.

            NGreysmen - Profil | Út 22.3.2011 23:39:52

            Honzík 1 >> na koule máš kobru a na Březí ti stačí i házet koule rukou;-)

              NHonzík 1 - Profil | Út 22.3.2011 23:35:46

              DejF >> Nahazovat umim a dost dobre.Já tu nemluvil o zavážení prutů ale o zakrmování.A kdybych chtěl pomocí prutu naházet 10kg koulí a pelet na druhou stranu tak ty tři dny nedelam nic jinýho.A jenom za PVAčko bych dal vic nez za povolenku.

                NTAV - Profil | Út 22.3.2011 22:42:37

                Taky >> On to Roman když tak promaže, ale vlastně je to k tématu :-) No většinou jo, za poslední dva roky jsem ji zamotanou asi ani neměl. Pak další alternativa je zavážecí lodička (pokud možno s echolotem :-) Jinak taky moc nezavážím, většinou jen párkrát za rok :-)

                Taky se měj.

                  Nroce - Profil | Út 22.3.2011 22:38:27

                  Taky >> určitě to tak bude a to všude. Nikdo nechce aby si lidi nezachytali,ale zřejmě se něco odehrálo a z toho to muselo vzniknout

                    Nroce - Profil | Út 22.3.2011 22:36:03

                    kica7 >> můj názor je takový,že bojku na sumce zvládne těžko někdo vysadít ale když mu to umožní lodí tak nebude každé třeba 2 hodiny někoho rušit. S kaprařením bych to asi nespojoval. Je jasný že když tam budeš od pondělí do pátku sám tak ti to umožní. Tak bych to chápal. Je třeba se zeptat přímo Jirky :-) ale tady na Březí je to prostě dané pro všechny a tak to prostě je. Je možná lepší to vědět dopředu než to zjistit na místě. Jsou tam telefony tak třeba se informovat přesněji.

                      NTaky - Profil | Út 22.3.2011 22:30:24

                      TAV >> A dá ti to třeba za tmy těch kýžených 99%??...Nic,nechci tu zabíjet diskusi,sám moc nezavážím,ale v některých případech je to jistější způsob dopravy montáže na místo;-).V daném případě asi majitel ví, proč vyvážku zakázal,a dá se to pochopit.Určitě na to má právo. co na to rybáři a ryby je věc druhá...Zatím se měj ;-)

                        Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 22:27:13

                        roce >> Jojo to vím že tohle tam je napsaný . Ale snad to takhle nebudou praktikovat :-) Bylo by super kdyby to zavážení nechali povolený .

                          Nroce - Profil | Út 22.3.2011 22:23:42

                          kica7 >> tak sem to četl a hlavní co je tam také je že pravidla jsou nezávazná.Což může taky fungovat tak,že když bude moc lodí a bude to rušit ostatní tak je můžou ihned zakázat třeba jen na několik hodin. Takhle to bývalo i na Velkém Přelově za Zica. Když začli všichni lítat na vodě pod stromy k druhému břehu a rušilí ostatní tak to správce obešel a nesmělo se třeba 2dny a pak zase jo,když už tam bylo méně lidí. Taky byly ryby jen u druhého břehu nejčastěji

                            Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 22:07:17

                            roce >> jestli se bavíme o těch radnicích . Tak si přečti dotazy a tam píše majitel že zavážení je povoleno

                              Nroce - Profil | Út 22.3.2011 22:05:06

                              kica7 >> no napsaný to je,ale dle inf. to asi je špatně. Mohl bych si zaplatit třeba 10prutů :-) když to udělají ještě 2 rybáři tak je obsazeno . A o loďce sem nic neslyšel. Nejlépe se informovat u zdroje než tady plkat o výhodách ať k ceně či pravidlům lovu. Ani v neděli se nevědělo za kolik.

                                NHary25 - Profil | Út 22.3.2011 22:03:20

                                kica7 >> díky

                                  Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 22:00:32

                                  Hary25 >> tady máš ten odkaz :
                                  http://www.uhabakuka.cz/jezeroradnice/

                                    Nroce - Profil | Út 22.3.2011 21:58:28

                                    Hary25 >> nemůžu,protože jedu přes Opera mini. Možná ten kolega co tady psal že se tam bude zavážet by mohl mít přesnější inf. Já vím pouze že cena není 100proc. Mně zajímá tento a nevím proč by se to mělo motat.Většinou používám pva a s tím se mi to nestalo. A bez něj používám proti motáni všechno možné. Ale to když chci aby to letělo. Jezdím každý den okolo,tak mi ten problém není opravdu znám. Ale už sem se loni chystal na jednu noc když je málo času a vždy se mi to zvrtlo. Nejsem příznivec těchto vod,ale když je čas jen několik hodin tak rybolov přes noc není špatný.

                                      Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 21:54:58

                                      roce >> To nevím to tam není napsaný jestli je to už pevná částka nebo není . Ale myslím si že už to takhle bude .

                                        NTAV - Profil | Út 22.3.2011 21:54:19

                                        Taky >> To většinou řeším PVA nebo hadičkou proti zamotávání :-)