Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NTaky - Profil | Út 22.3.2011 21:48:17

TAV >> To je jasný,ale někdy potřebuješ hodit na maximum,nebo po tmě,a to už pak člověk těžko uhlídá;-).

    NHary25 - Profil | Út 22.3.2011 21:38:05

    roce >> můžeš sem hodit prosim tě odkaz ?

      Nroce - Profil | Út 22.3.2011 21:32:03

      kica7 >> no ale v těch Radnic ty ceny co jsou zatím na stránkách uvedeny nejsou zřejmě ještě 100proc.

        NHary25 - Profil | Út 22.3.2011 21:21:31

        Asi takhle .... ryby budou pořád na druhej straně rybníku ve větvích proto i když by to dalo moc práce podle mého názoru vyrvat a vyřezat ,,všechny" větve atd... co by šlo ... podle majitele se ve vázkách ztratí moc ryb proto je zrušená Loďka nemuselo by být zakázaný krmení ale jen zavážení ale to už nikdo neuhlídá ... na Březí bych jel hned pokavaď by to tak klidně bylo... kdyby mi dali loďku a klidně by na mě koukal zakrmil bych a loď bych vrátil pak bych si klidně nahazoval ... ALE ..... :)

          NTAV - Profil | Út 22.3.2011 21:17:48

          Taky >> Kdybych si nebyl na 99% jistý, že montáž je v pořádku a nezamotaná, asi bych nevydržel u toho prutu sedět :-))

            Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 21:17:46

            Taky >> Přesně tohle nechci zažít :-)

              NTaky - Profil | Út 22.3.2011 21:07:35

              kica7 >> Přesně tak;-).Není nic horšího,než po x hodinách čekání vytáhnout zamotanou montáž.

                Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 20:54:25

                Taky >> Hlavně máš jistotu když si to zavezeš že se ti to nezamotá :-)

                  NTaky - Profil | Út 22.3.2011 20:52:12

                  DejF >> Osobně zavážím minimálně, ale jak se říká, nejlíp nahozená montáž je ta zavezená;-)..

                    Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 20:51:07

                    Nu letos se tam určitě jednou vypravíme s kolegou . Když se mohlo minulý rok zavážet, tak to tam bylo super nachytali jsem tam hodně kaprů . Byli jsme tam naposledy v řijnu a už se nemohlo zavážet a za 3 dny jsme chytli jen 2 kapry . Tak uvidíme letos kolik toho chytnem . Ale myslím si že to poznají v návštěvnosti . Ještě když se u Radnic otevřel nový revír kde to je levnější a smí se zavážet ...

                      Nroce - Profil | Út 22.3.2011 20:44:01

                      Honzík 1 >> přece loď nemusí být vždy důležitá. Na revírech v okolí Plzně o takové velikosti není povoleno nikde a taky se tam chytá. :-( nikdy sem tam nechytal,ale přijde mi tvůj zápis podivný. Jen kvůli lodí nedoporučuješ?

                        NDejF - Profil | Út 22.3.2011 20:32:44

                        Honzík 1 >> ty neumíš nahazovat? ...

                          NHonzík 1 - Profil | Út 22.3.2011 20:31:41

                          Já tam byl loni na tři dny,rybačka super,hlavně přes noc.Super cena,pujčili nam lod na zakrmení atd.Doporučil bych tam ale nejezdit.Protože co tam teď udělali tim to akorad pekně podelali.Zě zdražili by mi nevadilo ale ze se nesmi zakrmovat atd.To mi vadi a z principu tam nepojedu.Měli by mit zájem aby byl rybář spokojenej a vracel se.Když tam nic nenachytam tak tam přište nepojedu to je jasny.A bez zakrmeni a dalších omezeni si moc jmeno neudelaj.Jestli to takhle půjde dál tak se dočkáme i toho že zruší čtyřiadvacetihodinovku.

                            Npema - Profil | Út 22.3.2011 20:10:14

                            Však se dočkáme:-)

                              Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 19:54:23

                              pema >> Nu chtělo by to aktualizovat :-)

                                Npema - Profil | Út 22.3.2011 19:26:49

                                Já co vím ohledně zdražení, tak je to že 12 hodinovka bude zdražena z 250,- na 300,- Ostatní ceny si bohužel nepamatuji, ale prý budou v brzké době na stránkách Big fishe aktualizovány.

                                  NPadja - Profil | Út 22.3.2011 12:39:55

                                  ne na to jsem se ho neptal rekl mi jen ty tri dny za 950 tak nevim no ..

                                    Nkica7 - Profil | Út 22.3.2011 8:24:26

                                    Padja >> Zkus projet tuhle diskuzi něco se tady dočteš . To chcete jet všichni tři na jedno místo ?? Na tři rybáře je jedno místo malý, podle mého názoru . Jojo zavážet už se nemůže od řijna a zdražení se taky plánovalo . A neříkal ti p. Čihák jaký jsou teď ceny nebo ti říkal jen tu cenu na tři dny ??

                                      NPadja - Profil | Po 21.3.2011 23:03:25

                                      Chci se zeptat .. chystáme se v květnu na tento rybník budeme tři a pojedem na tři dny chtěl bych se zeptat co bychom měli volit za místo .. nikdy jsme tam nebyli ani jsme nevideli rybník .. a koukal jsem že je zakázané zavážení a krmení ... ale co mi také překvapilo je zdražení revíru .. koukal jsem na web .. a mělo to stát 600 na tři dny .. a po telefonatu s panem čihákem mi bylo řečeno že to ted bude 950 má někdo nějaké info a rady děkuji :)

                                        Nkica7 - Profil | Ne 13.3.2011 17:05:22

                                        Dneska jsem si udělal procházku na březí . A vypadá to tam tak že led už pomalu odtává na protější straně ( je odtáto tak cca 5 metrů ) . Ale od č. 9 je to ještě komlept zamrzlí, protože tam nejde moc slunce . Takže si myslím že tak do 3 týdnů by to mohlo slézt všechno . Už se těším na první výpravu na březí :-)