Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Nkica7 - Profil | Út 8.3.2011 10:06:01

Bejmák >> Nu hracholusky vím že se může zavážet, ale bohužel je problém že to tam pořádně neznám :-(

    Nkica7 - Profil | Út 8.3.2011 10:05:09

    Greysmen >> Nu právě, asi se dám k vodákům :-) A budu s ním sjíždět řeky :-)

      Nalda2211 - Profil | Út 8.3.2011 0:05:08

      kica7 >> mas tady dost prehrad na to aby jsme si udelali radost s hezkou zavazku zustal bych v klidu na velkejch prehradach a jezerech to je normalni a rekl bych nutne

        NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 20:35:57

        kica7 >> vyzkoušet ho můžeš kdekoliv, ale při tom nesmíš chytat ryby ;-))

          NBejmák - Profil | Po 7.3.2011 20:25:33

          kica7 >> proč ne? můžeš zavážet na hracholuskách ,klabavě na řece atd .

            Nkica7 - Profil | Po 7.3.2011 17:01:21

            Greysmen >> Teď si mě docela zaskočil . Nemůžu si vzpomenout ale je to intex hodně podobnej tomu novýmu Seahawku II . Ale asi ho nevyzkouším tady v západních čechách :-(

              NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 16:51:21

              kica7 >> co sis koupil za remorkér? ;-))))

                Nkica7 - Profil | Po 7.3.2011 16:32:43

                Greysmen >> Sice mě to mrzí že to zavážení zrušili . Páč sem si kvůli tomu pořídil člun a teď nevím kde ho využiju :-( Ale zase na druhou stranu aspoň si procvičím nahazování :-)

                  Nkica7 - Profil | Po 7.3.2011 16:27:33

                  Michal H >> Tak díky za info . Každej den koukám na stránky big fish a tam je vše při starém právě :-(

                    NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 16:19:34

                    Michal H >> jj dík za info, já koukal na stránky a tam je vše při starém to zavážení jsem evidoval už loni na podzim, ale bude výhoda si moci půjčit loďku při vázce či jiném průšvihu ;-))))) byla by škoda to trhat ze břehu a nechávat tam metry vlasců které by mohli vadit rybám

                      NMichal H - Profil | Po 7.3.2011 16:03:33

                      Greysmen >> Ceny budou o cca 50,-Kč vyšší, zavážení jakýmkoli způsobem bude už navždy zakázáno, na Březí (stejně jako na většině jiných revírů) není absolutně třeba, naopak, ruší ryby i okolní rybáře. Uvidíte, že budou krásně brát i bez vyvážky.Loďku může použít každý v případě vázky nebo samozřejmě když se to někomu povede přehodit :-)

                        NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 14:14:59

                        foxxx >> jóóóóó na žaludy to prej bude letos hitovka a nejen v lese ;-)

                          Nfoxxx - Profil | Po 7.3.2011 14:12:34

                          Greysmen >> :-)) Já myslím,že určitě... jinak v lese to moc nebere,a když už,tak na žaludy:-))

                            NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 14:11:21

                            foxxx >> to by se hodilo , snad bude mít pan Čihák pochopení pro pitomce jako jsem já když nahazujou až do lesa za rybník ;-)

                              Nfoxxx - Profil | Po 7.3.2011 14:05:20

                              Greysmen >> Tak pro tyto případy si myslím,že si jí budeš moct zapůjčit i teď...

                                NGreysmen - Profil | Po 7.3.2011 14:03:37

                                kica7 >> no závážení je zrušený :-( já jsem jen zvědavej jak to bude letos s cenama to zavážení mi zas tolik nevadí i když to byla výhoda třeba z 1,2,3, a 4 to mohli ponechat a od pětky už to zas tak široký není tam se to dá oželit alespoň nebudou ryby s montáží zajíždět do větví. Já osobně jsem to na osmičce přehodil a skončil na druhý straně na břehu v křoví :-( tam jsem to musel dojet vymotat s lodí to bylo taky jedno +

                                  Nkica7 - Profil | Po 7.3.2011 13:25:14

                                  Greysmen >> Jojo pořád to je zamrzlí, včera sem zrovna na to koukal :-( Je tam blbý že tam nejde moc slunce . Všude samí křoví a stromy . Celkem by mě zajímalo jak to tam bude letos s tím zavážením . Na stránkach je vše při starým ...

                                    Npema - Profil | Ne 6.3.2011 11:24:20

                                    Greysmen >> Jo,jo, přád je tam led. a ty černý potvory tam občas vidět jsou.
                                    Ale věřím, že za dva až tři týdny bude konečně po ledu.

                                      NGreysmen - Profil | So 5.3.2011 22:55:05

                                      kica7 >> tak co ještě je to zamrzlí ? a co kormoráni taky se tam oběvujou nebo je tam od nich klid?

                                        Nkica7 - Profil | Čt 27.1.2011 22:28:24

                                        Chlapy zkoro každej den jezdím okolo a je to pořád komplet zamrzlí . I jak byli ty tepla tak pořád byl všude led, tam to asi jen tak nerozmrzne od tý skály :-( Ale jinak už se taky nemůžu dočkat až to rozmrzne :-)