Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Jakub S. - Profil | Čt 27.1.2011 20:40:09

Michal S. >> Když nebudou chtít,můžem jet samy,ne?O benzín se rozdělíme.

    Michal S. - Profil | Čt 27.1.2011 20:05:28

    Jakub S. >> No uvidíme, jestli budou starý chtít a hlavně jak to bude s cenama, jestli to zdražej tak tam 190km nejedu ;)

      Jakub S. - Profil | Čt 27.1.2011 19:59:09

      Michal S. >> Wole,jak mile se oteplí,jedem!!!:-))

        Michal S. - Profil | Čt 27.1.2011 19:58:02

        Prej: ´´Je mi vidět nápis na čepici´´ :-D

          Greysmen - Profil | Čt 27.1.2011 19:57:53

          Michal S. >> no já ho našel úplnou náhodou jen jsem myslel aby se nezlobil že jsem sem umístil odkaz

            Michal S. - Profil | Čt 27.1.2011 19:45:17

            Greysmen >> Co by se měl zlobit? Od toho sem to video dával aby sme na něj koukali :-D
            Aspon měl víc štěstí než my...

              Greysmen - Profil | Čt 27.1.2011 18:55:17

              teď jsem při prolézání videí oběvil tohle http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=19881 autor se snad nebude zlobit že jsem sem hodil odkaz

                Michal S. - Profil | Út 18.1.2011 11:31:23

                Jo to by mě taky zajímalo. Po říjnovém nezdaru tam plánujeme ject ale jen podle ceny..

                  kica7 - Profil | Ne 16.1.2011 14:47:51

                  Nevíte někdo nějaké nové info, jak to bude letos s tím zavážením a s cenou ? Mluvilo se o zdražování .

                    Jakub S. - Profil | Pá 29.10.2010 21:11:38

                    kica7 >> My přijeli 27.10. ale jak říkám na jaře se vrátíme...

                      kica7 - Profil | Pá 29.10.2010 21:08:25

                      Jakub S. >> Já a kolega jsme tam byli od 24-26.10 a za tu dobu jsem chytli 2 kapry 63 a 67 cm toť vše :-) Správce nám to ihned po příjezdu říkal že neberou :-) Už se teším na jaro až se opět vypravím na březí ...

                        Jakub S. - Profil | Pá 29.10.2010 20:18:30

                        Tak pánové,ještě teť se mi tomu nechce věřit.Včera jsme se vrátili z Březí.Byli jsme ve čtyřech lidech čísla 6,7 celkem jsme měli nahozeno osm prutů a bez záběru.Takže po dvou dnech jsme se sebrali a odjeli jsme domů i když jsme to měli zaplacené až do soboty,nemělo cenu tam mrznout.Já myslím,že tento rok záběry na Březí skončily,ale na jaře se tam opět vrátíme vyřídíme si s místními kapry naše nevyřízené účty,bohužel pro tentokrát nás obelstili:-))

                          martinfish1 - Profil | Pá 15.10.2010 10:23:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj,
                          jednoho dne jsem vzal svého syna na tento pěkný rybník v Březí, aby i on sám si chytil svého velkého kapra. Můžu říct , že za 9hodin chytání jsme chytli 25 kaprů s toho tak 18 jich bylo do 30cm .Kapříci brali na dvě boilií koule 18mm jak divý. Byl to pro nás super strávený den s mnoho úlovky . Syn sám si vytáhl kapra 68cm a byl to pro něj zážitek. Nahazovali jsme za půlku rybníka a stejně nám brali. Vedle nás rybáři zaváželi až na druhou stranu ke břehu a nedařilo se jim vytáhnout ani jednu rybu po záseku. Určitě příští rok pojedeme zase .
                          Martin

                            Hary25 - Profil | Pá 15.10.2010 9:50:22

                            Greysmen >> uvidíme já to rozhodně zkoušet nebudu =DDD

                              Greysmen - Profil | Čt 14.10.2010 19:12:45

                              Hary25 >> ba ne na jaře a v létě to bode od 6 do 11

                                Hary25 - Profil | Čt 14.10.2010 16:05:43

                                Greysmen >> to je mi jasný ale myslim se že to pak bude pořád =D

                                  Greysmen - Profil | St 13.10.2010 16:25:15

                                  Hary25 >> v chladnšjším počasí je vždy lepší hlubší voda :-)

                                    Hary25 - Profil | St 13.10.2010 10:48:26

                                    no já než tam pojedu tak si nejdřív počkám až na to zadli tam byl někdo úspěšný více jak u větví a myslím si že teď budou místa od 2 do 5 TOP =D

                                      Michal H - Profil | St 13.10.2010 0:22:29

                                      Greysmen >> Uvidíš, že až Ti velkej kapr zabere pod nohama, je to ještě o 100% větší zážitek, než z vyvážky na druhou stanu rybníka. Je to jen o překonání zaběhlých schémat. Nová výzva, lovit tam na odhoz, Ti dá daleko víc, než stereotypní způsob, na kterej jsi zvyklej. Uvidíš, že to půjde...
                                      A už jdu radši spát, nějak jsem se tu rozpovídal... :-):-):-)

                                        Greysmen - Profil | St 13.10.2010 0:11:58

                                        Michal H >> ale já nepsal že je to chyba pravidel jen jsem si tam na to nějak zviknul a teď mě to tam bude chybět, je pravda ,že ryby berou i v prostřed rybníka a to i do 5 min po nahození, ale pod stromy to prostě bylo TOP místo :-)