Škodná na MRKu

Na téma úpadku úrovně kominikace na Mrku (hlavně v zimních měsících) toho bylo zde již napsáno dost. Řešily se různé teorie, proč tomu tak je. Ať již že je to dáno výchovou, vývojem internetu a jeho zpřístupnění i té největší chátře a tak dále.
Nicméně o toto mi zde nejde. Vysledoval jsem (a to jistě nejsem sám), že se zde vyskytuje skupinka respondentů, kteří patrně pro svou zvrácenou potěchu, křižují napříč všemi otázkami a vyhledávají příležitost k umělému vyvolání konfliktů, či k veřejnému exhibu. Mnohdy takto zlikvidují nejednu zajímavou otázku tím, že defacto respondetny v ní poštvou proti sobě.
Ptám se vás tedy, zda tento názor taktéž sdílíte a věříte ve zdraví společnosti, která je však špiněna několika vyšinutými jedinci? Tedy vyskytuje se zde na Mrku škodná? Co s ní? Uštvat?
Autor diskuse: Netipa - Profil , 15.3.2010 všeobecné - ostatní

Škodná na MRKu je.......(podotýkám, že tito lidé byli nominováni a zadavatel otázky k většině z nich necítí žádné negativní pocity jako je zášť, nenávist, zármutek, smutek, syndrom vyhoření, sexuální přitažlivost popřípadě stesk)

A) a37%

B) b8%

C) c7%

D) d5%

E) e8%

F) f16%

G) g5%

H) h5%

I) i5%

J) j3%

Od 15.3.2010 hlasovalo 189 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:47:10

ProchyCR >> "mrtvička" se běžně říká cévní mozkové příhodě, ty z ní ale strach mít nemusíš.

    NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:44:28

    SimonKratky >> ono rejpat a mít na věc opačný názor je docela rozdíl.... ovšem to mysl reklamou zmasírovaného profi moderního high-tech rádobyrybáře nedokáže rozeznat......ten zkrátka vše co mu nevoní označí za provokaci.... a jeho věrná chátra mu bude tiše přikuřovat.... toť bohužel obraz těchto rádoby osvětových diskusí...... pak se člověk ani nediví když jsou lidi jako Kakr nebo Mrknato označeni jako škodná mrku.....

      Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:43:41

      Cloud >> zdar.

        NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:43:26

        Slaughter Maniak >> já nefňukám, naopak se náramně bavím! Ty budeš asi jeden z těch, co zapomínají používat šedou kůru mozkovou. Nevím sice, co je to "mtrvička", ale bude to asi nějaká lékařská terminologie. Zkuste příště zavolat lékaře (155), pokud se vám nebude zdát zdravotní stav kohokoliv. Mě osobně neznáš, tak nevím, proč mě srovnáváš s ostatními. Nikdo nejsme přes kopírák a každý jednáme podle svých možností, schopností a myšlení. Podle tebe, když mě např. doktor špatně diagnostikuje chorobu, jsou všichni doktoři "sobě rovný"? To nemyslíš vážně, že ne?

          NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:42:56

          mekoun >> jen se navážej,měl si bejt nominovanej asi koukám taky,jinej názor se ti moc nelíbí,a nevim proč pro jinej názor seš hned tak prudkej.-))))

            NCloud - Profil | Út 16.3.2010 10:42:42

            malamut >> Nemůžu za to,že mám dokončenou pouze pátou třídu zvláštní školy oproti ostatním.I tak,si myslím že píši docela dobře.Nazdar.

              NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:40:32

              Slaughter Maniak >> Asi sem tě nepochopil:-)))

                Nmekoun - Profil | Út 16.3.2010 10:39:59

                SimonKratky >> Takže né že jenom Krátkej, ale i Ubrečenej.

                  NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:39:05

                  Slaughter Maniak >> o tom to je,každej máme svuj názor,ale napadat se rejpat tu do sebe,to nic neřeší:-))))A že tu rejpalů je dost

                    Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:36:04

                    ProchyCR >> co chceš je mi ganz egal.

                      NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:35:16

                      drozďák 30,42 >> Hold to nějak rozchodím:-)))))

                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 16.3.2010 10:34:51

                        ProchyCR >> a zasloužíš si jí?

                          NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:34:10

                          SimonKratky >> máš částečně pravdu nadruhou stranu tady nikdo o řiťolezecký názory nestojí.... krom pár ukřivděnejch jedinců.....potom nejde o diskusi ale o pouhé rozkuřování.....

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 16.3.2010 10:33:43

                            SimonKratky >> to je demokracie, Šimone.
                            Ty řekneš svůj názor a musíš počítat, že bude i rozporován.
                            Jenom člověk bez argumentů či schopnosti svůj názor obhájit, navrch inteligentně a logicky bude volat po zásahu vyšší moci.
                            V tomto případě by to asi byla diktatura proletariátu....

                              NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:31:45

                              malamut >> tak se koukej smekat a vytvářet nějaké hodnoty ty hvězdo, letos chci do Francie.....

                                NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:31:03

                                mekoun >> To je právě ono,někdo tu řekně svuj názor a ostaní hned se do něj serou,přesně o tom je téma této diskuze.-))

                                  NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:28:55

                                  medvěd >> znám jejich odpovědi v diskuzích,dost provokujou:-)))to je muj názor,tady neni napsáno nikde že jsou špatní jako lidé,jde o diskuze,nic víc.mě neublížily,řikám tu jen svuj názor

                                    NLudaT - Profil | Út 16.3.2010 10:28:27

                                    Škodná?! Nechápu význam ankety. Ale co nedokážu překousnout je nominace lidí jako kakr, Kocháč, XAXAP vedle lidí typu malda. Ale chápu že je tu dost mindráků co označí za "škodnou" lidi kteří dokáží napsat co si myslí natvrdo a bez kudrdlinek a dokáží si taky svůj názor obhájit. Ne vždy se s kakrem, Kocháčem a XAXAPem shodnu, ale rozhodně si jich jako diskutérů vážím.
                                    Myslím že za úpadkem komunikace na MRKu budou spíš podobný otázky a nedostatek nadhledu a sebekritiky některých jedinců.
                                    PS:těch 26 stránek jsem nečet tak pokud jsem mimo, tak pardon :-)

                                      Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:27:20

                                      ProchyCR >> to mě mrzí že jsem ztratil procenta, snad se to zlepší, doufám že mi dal body i tvůj přítel Hořák. Ty začni dělat za co jsi placen, mj. i z mých daní, a zanech planého plkání na MRKu.

                                        NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:26:49

                                        ProchyCR >> to si policat že takhle fňukáš ??? pomáhat a chránit to jó vlastnímu egu.....přesně tobě rovný onehdá pomáhali pantátovi když měl mtrvičku.... zeptali se ho jestli neni ožralej , když jim řek že ne naskákali do auta a mizeli v dáli....