Škodná na MRKu

Na téma úpadku úrovně kominikace na Mrku (hlavně v zimních měsících) toho bylo zde již napsáno dost. Řešily se různé teorie, proč tomu tak je. Ať již že je to dáno výchovou, vývojem internetu a jeho zpřístupnění i té největší chátře a tak dále.
Nicméně o toto mi zde nejde. Vysledoval jsem (a to jistě nejsem sám), že se zde vyskytuje skupinka respondentů, kteří patrně pro svou zvrácenou potěchu, křižují napříč všemi otázkami a vyhledávají příležitost k umělému vyvolání konfliktů, či k veřejnému exhibu. Mnohdy takto zlikvidují nejednu zajímavou otázku tím, že defacto respondetny v ní poštvou proti sobě.
Ptám se vás tedy, zda tento názor taktéž sdílíte a věříte ve zdraví společnosti, která je však špiněna několika vyšinutými jedinci? Tedy vyskytuje se zde na Mrku škodná? Co s ní? Uštvat?
Autor diskuse: Netipa - Profil , 15.3.2010 všeobecné - ostatní

Škodná na MRKu je.......(podotýkám, že tito lidé byli nominováni a zadavatel otázky k většině z nich necítí žádné negativní pocity jako je zášť, nenávist, zármutek, smutek, syndrom vyhoření, sexuální přitažlivost popřípadě stesk)

A) a37%

B) b8%

C) c7%

D) d5%

E) e8%

F) f16%

G) g5%

H) h5%

I) i5%

J) j3%

Od 15.3.2010 hlasovalo 189 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 11:09:04

Slaughter Maniak >> blbě, policajta praštit nemůžeš, to se jim pak machruje. Ale mám mezi policajty (nemluvím teď o té verbeži od městských) spoustu kamarádů a je faktem že si na celou PČR nemůžeš dělat názor podle ProchyhoCR, většinou jsou to slušní a inteligentní lidé.

    Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 11:08:00

    a je to škodná na scéně...nepochopený a drsňák :-)

      NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:07:09

      ProchyCR >> egohonič??? bravo... tlesk tlesk tlesk

        NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 11:06:19

        Slaughter Maniak >> povídej. To by mě jako instruktora tělesné a taktické přípravy a člena pořádkové jednotky zajímalo.

          NBrix - Profil | Út 16.3.2010 11:06:16

          Slaughter Maniak >> máš předsudky...

            Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 11:05:18

            ProchyCR >> to není třeba rozvádět, kdo vás dva zná tak ví. Test netřeba, zdraví mám pevné.

              NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:02:03

              malamut >> je zcela evidentní jak by asi dopadl test ruka-nos při osobní konfrontaci......

                NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 11:00:32

                malamut >> zkus to trochu rozvinout. Ať se baví i ostatní. Mimochodem, jak dopadl test ruka-nos?

                  NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:59:58

                  Brix >> když dojde na lámání chleba dostaneš pendrekem jak od bezvadnýho tak od egohoniče.....potažmo je onich veřejně známo že se musej doplňovat proto choděj většinou ve dvojicích.... malej a velkej, hubenej a tlustej, chytrej a zbytek......hlavně co se toho jejich reprezentování týče - nemám slov

                    Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:58:13

                    ProchyCR >> Hořákovým??????????

                      NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:57:15

                      malamut >> snídal jsem ovesnou s banánem..

                        Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:56:53

                        SimonKratky >> pravopis není blbost, pravopis je základ.

                          NBrix - Profil | Út 16.3.2010 10:56:42

                          Slaughter Maniak >> To je tak: cajti jsou stejný vzorek naší společnosti jako třeba rybáři - najdeš tam bezvadný lidi stejně jako egohoniče a kret.ény...

                            NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:56:25

                            Slaughter Maniak >> to nemůžu posoudit, měřím 184cm...

                              Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:55:55

                              ProchyCR >> ty jsi se asi přežral vtipný kaše.

                                NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:55:44

                                Slaughter Maniak >> to máš pravdu ale někteří se tím vyloženě baví a jde i o to jak se pak někteří napadaj kvuli blbostem jako je pravopis,tituly u jména a podobně,nebo jak třeba mekoun o mě že krátkej znamená krátkej rozum a podobně:-)))

                                  NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:52:43

                                  malamut >> za to ty bys měl mít obavu. Už začínáš nabírat obrátky. Začne tě brnět ruka a je to. Zkus si preventivně sáhnout pravou rukou na špičku nosu. Jestli se netrefíš, volej 155!

                                    NBrix - Profil | Út 16.3.2010 10:52:23

                                    Turňa >> jo to by chtěl každej ... :-) Taky o tom sním, jednou ....

                                      NTurňa - Profil | Út 16.3.2010 10:49:15

                                      Bez velkého komentáře, ale vedle kocháče, kakra či kolouška bych mohl být s hrdostí sobě vlastní uveden též.

                                        NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:48:54

                                        ProchyCR >> stim že každý policista jedná podle svých možností, schopností a myšlení jsi to teda trefil dokonale...... k tomu nemám co dodat......všim sem si že tady na mrku je dost cajtů, ale ty si předpokládám ten největší....