Škodná na MRKu

Na téma úpadku úrovně kominikace na Mrku (hlavně v zimních měsících) toho bylo zde již napsáno dost. Řešily se různé teorie, proč tomu tak je. Ať již že je to dáno výchovou, vývojem internetu a jeho zpřístupnění i té největší chátře a tak dále.
Nicméně o toto mi zde nejde. Vysledoval jsem (a to jistě nejsem sám), že se zde vyskytuje skupinka respondentů, kteří patrně pro svou zvrácenou potěchu, křižují napříč všemi otázkami a vyhledávají příležitost k umělému vyvolání konfliktů, či k veřejnému exhibu. Mnohdy takto zlikvidují nejednu zajímavou otázku tím, že defacto respondetny v ní poštvou proti sobě.
Ptám se vás tedy, zda tento názor taktéž sdílíte a věříte ve zdraví společnosti, která je však špiněna několika vyšinutými jedinci? Tedy vyskytuje se zde na Mrku škodná? Co s ní? Uštvat?
Autor diskuse: Netipa - Profil , 15.3.2010 všeobecné - ostatní

Škodná na MRKu je.......(podotýkám, že tito lidé byli nominováni a zadavatel otázky k většině z nich necítí žádné negativní pocity jako je zášť, nenávist, zármutek, smutek, syndrom vyhoření, sexuální přitažlivost popřípadě stesk)

A) a37%

B) b8%

C) c7%

D) d5%

E) e8%

F) f16%

G) g5%

H) h5%

I) i5%

J) j3%

Od 15.3.2010 hlasovalo 189 čtenářů.

NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:24:35

Cloud >> a to si ještě neviděl SZ. Ty už by vydaly na slovník novotvarů a jiných dosud nepublikovaných slov a slovních spojení.

    NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 10:23:24

    to já když čtu všechny ty příspěvky tak akorát vidim kdo má vlastní názor a kdo má akorát rozpraskaný koutky........ hamba tobě submisivní majorito.......

      Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:23:20

      Cloud >> no, někteří z výše nominovaných alespoň dokáží napsat příspěvek bez hrubých pravopisných chyb. Ty ne.

        NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:22:50

        malamut >> nepřekvapuješ. Jestli tě to uklidní, navrhoval jsem tě na nominaci a rovněž jsem pro tebe hlasoval a to právě kvůli těmto tvým výlevům. Jak píšu níže, první příspěvek a hned bezdůvodně okořeněný "chátrou" a o druhém už ani nemluvím.
        Jinak jsi si vedl docela obstojně na 11%.

          NCloud - Profil | Út 16.3.2010 10:20:45

          Ted když jsou zpřístupněny všechny přízpěvky v diskuzích,tak čtu,co výše nominovaní dokázaly ze sebe vypustit za svou dobu zde!To stojí za to.Takže ty nominace jsou asi dost opodstatněné.

            NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 10:18:14

            patlal >>teprve se zahřívá. Hned ve svém prvním příspěvku má už "chátru".

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 16.3.2010 10:17:39

              SimonKratky >> pánové neuvidí vůbec nic. Jenom si pár podprůměrných až průměrných zvedne sebevědomí....

                Nmalamut - Profil | Út 16.3.2010 10:17:31

                ProchyCR >> vykuř policajte, mazej pomáhat a chránit.

                  Nmekoun - Profil | Út 16.3.2010 10:16:14

                  SimonKratky >> Krátkej Simon..krátkej rozum. Jak typické.

                    Nmedvěd - Profil | Út 16.3.2010 10:12:49

                    SimonKratky >> Fakt se Ti to tak líbí?Znáš ty lidi?

                      NSimonKratky - Profil | Út 16.3.2010 10:09:13

                      Tak musím říct že 4jména sem podle mě patřila na první kouknutí.myslím že tohle je super nápad,tady aspoň podle statistiky pánové uvidí že je chyba asi jinde než v jejich okolí:-)))Super,výbornej nápad tahle diskuze:-)))

                        Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 10:01:53

                        drozďák 30,42 - Minimálně můj deficit a k tomu ještě to že neovládám ČJ někdy vůbec nechápu že tady něčemu rozumím ..

                          Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 9:59:37

                          ProchyCR - Taky nevím proč se používají tolik neznámá slova či cizí,jsem z toho pak mimo .-( A zrovna malamut který ovládá spoustu krásných českých slov....

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 16.3.2010 9:58:06

                            ProchyCR >> a to je deficit malamutův či té spousty lidí zde?

                              NProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 9:49:31

                              malamut >> je sice hezký, že je ti to ganz egal, jak píšeš, ale spousta lidí neví, co to znamená. Klidně postačí, když napíšeš, že je ti to "docela jedno". No není ta čeština pěkná! Asi budeš prudce inteligentní, ale spousta lidí zde umí pouze svůj mateřský jazyk....

                                NKnapík - Profil | Út 16.3.2010 9:41:34

                                A co zdejší rybářská stráž v podobě adminů ? Také by si zasloužila vlastní anketu typu : "Můj oblíbený administrátor". Jednak by taková záležitost mohla přiblížit adminy trochu více lidem - dodat jim tak punc člověčenství a dále by se s nimi mohli seznámit i méně častí návštěvníci zdejšího revíru.

                                  Nmekoun - Profil | Út 16.3.2010 9:28:22

                                  patlal >> Přeji mu, aby mu tu jeho auru někdo striktně vysvětlil. Rudochovi.

                                    Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 9:23:20

                                    mekoun - Netipa si chce přes zimu udržet auru .-)

                                      Nmekoun - Profil | Út 16.3.2010 9:21:56

                                      Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina. Netipo nafackuj si a když tě zase něco takovýho přepadne, zřejmě z čistého zoufalství, zalez někam do kouta a počkej až to přejde. Něco podobného už tu bylo, za jiných režimů, kdy byli něčím odlišní lidé vyhnáni na okraj společnosti, jen proto, že měli jiný názor na danné věci. Nechutné a slaboduché.

                                        Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 9:17:54

                                        Hahaha to je sranda ...