Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NAti - Profil | Út 16.2.2010 21:44:35

Kocháč >> Ale už máte aspoň návrh. To v naší MO je nápad už něco špatně.

    NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 21:42:58

    Ati >> houbeles daleko, je to tam jak to vždycky bylo.

      Nskruff - Profil | Út 16.2.2010 21:23:27

      Ještě jsem chtěl napsat, že lov v nočních hodinách mě uchvátil, bylo krásné pozorovat při rybaření třeba třeba padající perseidy nebo ta nádhera u vody, když kolem druhé hodiny ranní padla na řeku mlha a jen doufám, že i pro letošní rok bude znovu nonstop lov povolen.

        Nskruff - Profil | Út 16.2.2010 21:12:17

        loňský rok jsem měl to štěstí, že na úseku kde chytáme byl krajským úřadem povolen lov sumce nonstop. A kupodivu zrovna hospodář a vedení místní MO se snažili dělat co nejvíce obstrukcí a co nejvíce tento lov omezit. Začalo to zákazem lovu na jinou než živou rybu, chomáč rousnic nebo samostatné rousnice byl proti pravidlům, na některých jiných úsecích začali dokonce stanovovat minimální velikosti nástražních rybiček a vůbec vymýšlet co nejvíce doplňků, aby lov nonstop komplikovali. Takže nejvíce nepřipraveni jsou asi funkcionáři, protože se obávají (podle mě zcela zbytečně) že by museli začít více pracovat. Další můj poznatek byl, že bivaků u vody , které jsou povoleny jen po dobu lovu byla spousta ( o víkendu to vypadalo jako stanové městečko na rybářských závodech ) Za světla jsem viděl všechny chytat s vybavením na položenou a kaprařskýma prutama. U vody zůstávali i po půlnoci, ale jiné bojky a sumcařské pruty kromě těch našich jsem nějak nepostřehnul. Tak nevím jestli jsme lovili nonstop jen my, nebo ti ostatní rybáři v noci nelovili, nebo jsou takoví univerzálové, že loví sumce s kaprařskou výbavou.

          NAti - Profil | Út 16.2.2010 21:06:12

          Kocháč >> Tak to jste dost daleko, když už je návrh.My máme schůzu o víkendu a mám volno, tak jsem moc zvědavej.

            NSestif - Profil | Út 16.2.2010 21:00:39

            Tichej >> jo to je neco jineho

              NTichej - Profil | Út 16.2.2010 20:36:28

              dynamic scream >> sestif >> ja kapra taky nemusím v tom množství:-)))
              ale co mam dělat když na plavajdu jdou?

                NSestif - Profil | Út 16.2.2010 20:21:26

                Tichej >> u nas 40 ale nemyslim ze to kazdy dodrzuje spocitej kolik ma MRS clenu nikdy za techto podminek nebude vic ryb na osobu ale vzdy min a co se tyce dravcu znam lidi kteri si je ani nepisou,ale o kapry se nezajimam a co se tyce zarybneni kaprem hruza myslim ze par rybniku by mohlo byt bud bez kapra nebo aspon vyrovnane.

                  Nskruff - Profil | Út 16.2.2010 20:06:30

                  kopr69 >> zklamu vás Kopříku, doufáte marně !!! za chytání nonstop by jste mě vy ani nikdo jinej sebrat povolenku nemohl nebot na svazových revírech kterých nonstop lov provozuji je to povoleno :-) , na soukromácích bych také mohl, ale ty nenavštěvuji.

                    NTichej - Profil | Út 16.2.2010 19:59:08

                    dynamic scream >> Sestif >> jo a ryby pouštím tak o 25 let déle než Ty:-))) tak vím o čem mluvíš .Za rok mám tak 200ks kapra,60-100ks dravců A ani těch 50jsem si neodnesl všechny

                      NTichej - Profil | Út 16.2.2010 19:55:01

                      dynamic scream >> Sestif >> V JČ máme limit 50ks ušlechtilejch ryb.a to mi bohatě na spestření jídelníčku bohatě stačí.-)),a cejny,plotky karasa na salát si můžu chytit co hrdlo ráčí,a buď si jistej,že kapra nad těch 70 bych nevzal ani za nic,nedá se totiž jíst:-)))

                        NSestif - Profil | Út 16.2.2010 18:55:45

                        Tichej >> ja netrdím vsechny,ale aspon polovic pustit
                        ja kdyz poustim rybu mam dobry pocit pokud se vyhne rybarovy masari tak se snad jeste nekdy setkame,ale co budu ti to rikat kazdy to musi pocitit,vim ze z masare neudelam CaP

                          Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:52:00

                          Dring >> už se dívám do jízdního řádu,kdy mi jede Zvonská strela :-)

                            NDring - Profil | Út 16.2.2010 18:49:02

                            lovec 01 >> můžeš jet i za slovenským kapitalistou, ten to zázemí ještě nemá tak prošlapaný, ale chováním a službama je už hodně blízko :-) a to jsme si o bratoch mysleli, že jsou sto let za opicema, vypadá to, že opak je pravdou :)

                              Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:45:19

                              Dring >> máš recht příští víkend jedu za Lichnštejnem na kafe. od ted kašlu na svazovky a budu jezdit na soukromáky. tam si budu moct chytat labský a mušovský kapry nonstop a nemusím se s nikým dohadovat :-)))) alles gute

                                NDring - Profil | Út 16.2.2010 18:42:37

                                bart.bm >> tam se to neděje, protože kdokoliv kdo nedodržuje daný řád tak tam jednoduše není a můžu ti říct, že místní wasserfuhrer je už pán v letech a ne nějaký novomlýnský komado ;-)

                                  NDring - Profil | Út 16.2.2010 18:40:16

                                  lovec 01 >> však si to najdi na netu, je to celej úsek z rakouské strany kolem dyje až někam po maďary, vlastní to Lichtenšteini a nabídka služeb je velká, od pronájmu chaty, pzemku až po celoroční povolenky nebo hostenky.
                                  Případně si nějakej víkend až bude pěkně udělej ze Žďáru výlet přes Lanžhot do Rabensburgu a můžeš si to tam celý projít, vezmi si foťák ať se můžeš pak doma kochat.

                                    Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:38:52

                                    Dring >> a viděl jsi že by někdo na této vodě dělal takový bordel jako se děje tady?To by asi wasserfuhrer neměl radost a dlouho by se tam tito lovci neohřáli.

                                      Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:38:21

                                      bart.bm >> jasný protože na svazových vodách (odchovny pro kapitalistický akvária) kašlou,protože nemůžou chytat v noci

                                        Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:34:58

                                        Dring >> ty lůzry ale jezdí i sem z jiných států.Akorát na soukromé vody.