Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Njarda 2004 - Profil | Út 16.2.2010 18:34:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kocháč >> Co dodat je to ostuda a kličkování a naprosto zcestné argumenty. Dělá to na mne spíš pocit že pan hospodář neunesl interpretaci od jiných členů než od kterých to čeká a jeho ego bylo dost uraženo jinak si to nedovedu vysvětlit.

    Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:33:44

    Dring >> dej nám sem kontakt na toho tvýho waserfuhrera. od letoška bude mít narváno:-)))

      Nštikobijec - Profil | Út 16.2.2010 18:33:24

      Kocháč >> ahoj ten Tvuj příspěvek je skvělí , škoda že to nejde i na SLEZKE HARTĚ,

        NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:32:54

        Dring >> asi se domluvíme a vyrazíme...

          NDring - Profil | Út 16.2.2010 18:32:10

          bart.bm >> myslíš, že češi se vstupem na jiný území promění a chovají se jinak, nebo ti lůzři ven nejezdí a zůstavají jen u nás ? Jestli jsi ješte nějaký vody venku neobjel tak vřele doporučuji a příští zimu tady spolu můžem vést debatu ;-)

            NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:31:24

            kakr >> to jsem měl ještě ideály a věřil, že to jde dvakrát za sebou :o))

              Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:31:00

              lovec 01 >> jak se to pozná?Tím až se kolem vody nebude dít to co se děje teď.tato otázka byla založena na projevjevení názoru tak jsem jej projevil.Jsou zde lidé co rybařinu berou opravdu vážně a obdivuji je protože svádějí boj z větrnými mlýny ale je tu stále plno těch co se jen veze a těží z jejich krve.

                NDring - Profil | Út 16.2.2010 18:29:53

                Kocháč >> Na D1 můžem zase z rakouské strany, tam tě wasserfuhrer zavede na pěkně udělaný misto v případě potřeby se můžeš kdykoliv přestěhovat, svůj rajón obchází několikrát denně tak si tě najde, auto ti pohlidaji na vyhrazené ploše prostě tak jak to má být.
                Zaplaťpanbůh, že nám ti novodobí komunisti dovolili aspoň vycestovat a nacpat do huby peníze někomu kdo o to stojí, nad místníma MO můžem udělat křížek chytat si jinde v klidu a míru, přes zimu se bavit tady nad bezduchýma řečma nekterých RS a lidma co jim ještě nedošlo, že když doma nemůžou tak jinde je přivítají s otevřenou náručí ;-)

                  Nkakr - Profil | Út 16.2.2010 18:29:38

                  Kocháč >>
                  Nějak začínáš házet flintu do žita.
                  Za mlada jsi měl větší výdrž a bojovnost:-))

                    Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:27:25

                    Kocháč >> máš pravdu-bohužel

                      NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:25:36

                      lovec 01 >> je to jinak. Z celku je to většině u pr.... A ten zbytek je pro nebo proti. Ve chvíli, kdy se to bude řešit se k těm co to nechtějí přidá většina těch lůzrů a je vymalováno.

                        Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:23:03

                        bart.bm >> a jak se to pozná,až na to jako budem připraveni?až se všichni budou 100% chovat podle RS? nebo nebude žádná kriminalita? sám víš,že tohle takhle nikdy nebude. to bychom nemohli chytat ryby vůbec. ted je to tak,že kvůli pár pitomcom nemůžem chytat v noci nikdo. nebylo by lepčí nastavit pravidla tak,aby se to těmhle pitomcom co nejvíce stížilo a eventuelně je při porušení těchto pravidel tvrdě postihnout?

                          Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:22:51

                          Dring >> taky ale je na jiné ůrovni přístup rybářů k tomu co se jim dalo zrušením zákazů než tady

                            NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:20:02

                            Dring >> Je to řešení...

                              Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:17:52

                              lovec 01 >> já neříkám že jsem pro tento zákaz.Já jen říkám že nejsme na to připraveni.

                                Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:13:32

                                bart.bm >> je to extrém ale né, o moc větší a absurdnější než zákaz lovu v noci

                                  NTichej - Profil | Út 16.2.2010 18:10:33

                                  lovec 01 >> :-))

                                    Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:09:51

                                    lovec 01 >> to už je extrém

                                      NTichej - Profil | Út 16.2.2010 18:09:47

                                      Tichej >> nemám nic proti kolegům co si doma spestří jídelníček chycenou rybou,pokud ji netejraj,a nerozdávaj každému na potkání:-))

                                        Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:09:22

                                        Tichej >> ryba patří na pekáč,ale všeho s rozumem... on to myslel,že chceme chytat ryby a to po celý den a né,chodit na ryby !pouze pro maso!