Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Fery - Profil | St 17.2.2010 11:15:09

Dring >> ale změnilo..znásobil by se ještě tlak na vodu..to jsem si jistej..na D5 v poměru velikosti vody neni moc velkej tlak,třeba v porovnání s D7

    Dring - Profil | St 17.2.2010 11:11:47

    Fery >> Netroufam si odhadnou jak velka je obsadka ryb nad 20kg, nebo ryb nad 25kg, ale i kdyz je to megauzivna voda tak z vyjadreni nekolika lidi, kteri to tam znaji ty pocty nebudou nijak zavratny.
    Pocet rybaru za rok je tam obrovskej a drtiva vetsina z nich zavazi, muze si rikat kdo chce co chce je to tak a ver tomu, ze i ta nejvetsi ryba se obcas splete ( viz ten trouba co chytil letos u kempu nejdelsiho kapra v cesku, vyvalel ho po trave a pak ty fotky byly v Kaprovi a nevim kde vsude ) a jen buh vi kolik se jich vrati zpet.
    Kdyz se nad tim rozumne zamyslis, tak by se nezmenilo temer nic, nebo jen opravdu malo

      Dring - Profil | St 17.2.2010 11:05:42

      kakr >> zlodeju je u vody spousta, Syny asi vi o cem mluvi a ja taky vim o cem mluvim, jedoducha rovnice - cim vice casu clovek stravi u vody tim vic o tom muze povidat.
      Ale je to bludnej kruh a porad se motame dokola, kdyz ja budu mit snahu neco resit nalistuju v BP prislusnou stranu tak jsou to pro me jen vyhozeny penize za telefon protoze se nic nestane a panove z profi RS jsou tam asi uvedeni jen proto aby hospodari MO meli kde najit kontakt o tom jsem se presvedcil ( tuhle poznamku neber jako nejaky vysirani prosim pekne ) . Policii do toho netahejme to je v tomhle jeste vetsi ztrata casu.
      Tvoje odpoved, nebo nejakeho cinovnika RS apod, bude, tak pojd k nam, rozsir nase rady a nemlat jen hubou na internetu .
      Ano rad a ochotne bych to udelal protoze travim u vody hodne casu i kdyz nejsu na rybach ALE beru rybolov mozna vazneji nez urcita cast rybarske populace a diky zpusobu lovu a nepriznivym podminkam diky ryb tlaku atd., pripadne nepochopeni castecne skupiny lidi ( viz vyjadreni pana na strankach MO Trebic ) jednoduse musim porucit BP abych dosahl toho ceho chci :) A ja nebudu kazat vodu a pit vino jak se rika. jednoduse z principu.
      Penize pro me zatim ( musim zaklepat na drevo ) nehraji zadnou roli delal bych to klidne i zadarmo :)
      Ty jsi jeden z lidi s kteryma se tady da vest debata tak me rekni jak z toho ven. Ja zadny vychodisko nevidim.

        Fery - Profil | St 17.2.2010 10:57:02

        Dring >> to už je jiná věc,ale já si pořád nyslim,že i tim buzerováním kaprařů zachrání Reno spoustu velkejch ryb..

          Fery - Profil | St 17.2.2010 10:56:03

          syny >> ..a umíš si představit ten tlak jakej by tam byl..a těch kaprů co by to odsralo?:.takhle je tam klídek a pohoda..kolikrát nevidim bivak,kam dalekohledem dohlédnu a to je Renova zásluha..

            Dring - Profil | St 17.2.2010 10:53:40

            Fery >> Na druhou stranu kdyby proslo 24/7 na D5 a D7 mohla by se profi RS zabyvat i necim jinym nez je tam jeji priorita dosud a svoji cinnost rovnomerne rozlozit i pres den .

              syny - Profil | St 17.2.2010 9:54:41

              Fery >> a to ja bych to zase privital,uz preci jen nejsu mladik a to ponocovani s ocima na stopkach a dalekohledem na krku me nedela dobre,tem na parniku se to keca..:o))))......
              a vubec by ubylo ustrihanejch snur ve vode

                Brix - Profil | St 17.2.2010 9:47:01

                Fery >> Přesně tak. Jenom si nejsem jistej co to je pořád "dost". To je hodně subjektivní.

                  Fery - Profil | St 17.2.2010 9:40:37

                  kakr >> já myslím,že slušnejch lidí(rybářů) je pořád dost,ale přesto doufám,že nonstop na D5 a D7 neprojde

                    kakr - Profil | St 17.2.2010 9:38:48

                    syny >>
                    Tak jsou to zloději a ne rybáři. Pořád slyším, jak se masakrují "velcí kapři", ale nikdo s těch chytrejch nepoložil na stůl konkretní údaj.Netvrdím, že se v sumářích objeví všechny přisvojené ryby, to odporuje mentalitě českomoravského rybáře, který má plnou hubu CH+P a sežere co vytáhne. O dravcích se raději vůbec nezmiňuji.
                    Těm "slušným" se omlouvám, ale je vás pánové moc, moc málo.

                      syny - Profil | St 17.2.2010 9:32:13

                      kakr >> kolik se jich objevi zapsanych v povolenkach neni urcujici meritko,stejne tak jako stiky,candati a jine druhy ryb,lidi na to proste sejri a ryby nezapisujou.....

                        kakr - Profil | St 17.2.2010 9:18:59

                        Kocháč >>
                        Kolik K80+ se objeví v povolenkách (D5 a D7)?
                        Myšleno v % z celkového úlovku kaprů. Tipni si.

                          Sla - Profil | St 17.2.2010 9:15:36

                          Kocháč >> ted se zeptam mozna hloupe jelikoz jsme problematiky neznaly, ale nebylo by reseni to zkusit protlacit pres nejakeho poslance-az se bude resit novelizace tak by tlacil nase pozadavky.

                            Kocháč - Profil | St 17.2.2010 9:10:40

                            Asi bude vhodné tedy oživit horní míru kapra K-80 což bylo z důvodu netištění nových BP na tento rok v jednáních minulý rok přerušeno. No uvidíme. Ledy se hnuly a třeba se podaří nabídnout rybářům aspoň něco málo z dnes již mnohde standartních vymožeností.

                              Kocháč - Profil | St 17.2.2010 9:07:48

                              Takže rada MRS doporučí svazovému výboru lov nonstop na D5 a D7 na rok 2011, takže aspoň něco přátelé :o)) Jak to dopadne s dalšíma vodama a která přijde s dalším návrhem uvidíme. Třeba se podaří prosadit i Jihlava 7-8, ale tam to nevypadá moc dobře a spíš to neklapne.

                                skruff - Profil | St 17.2.2010 2:01:38

                                Kocháč >> možná je v tom spíš závist. Ve vedení MO v převážné většině budou nejspíš pánové důchodového věku, kteří se mohou více věnovat bafuńářské činnosti a na ryby vyrážet kdykoliv i ve všední dny. Kdežto převážná většina pracujících by ráda vyrazila už v pátek odpoledne a ti více posedlí rybařinou by rádi využili na rybách co nejdelší volnej čas a to zase ti starší, kteří už ve svém věku přeci nebudou někde nocovat u vody se řídí heslem: když ne my, tak proč někdo jinej. A ti ostatní členové zase nejspíš argumentujou, přeci si na našich vodách nedovolíme, aby se nám sem stahovali přespolní s bivakama a hnízdili nám tu u vody.

                                  Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 22:10:24

                                  Ati >> Bojí se více věcí a hlavně je v tom strach.

                                    Ati - Profil | Út 16.2.2010 22:01:17

                                    Kocháč >> Jen nechápu čeho se všichni tak bojí, že budou muset kontrolovat častěji i v noci ?

                                      lovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 21:53:16

                                      no,my schůzi taky teprv budem mít,docela se tam netěším,protože se tam těm našim strejčkům budu muset omluvit.-jsem jim křivdil-myslel jsem, že ty pitomý názory proti K70,lovem nonstop mají jenom oni,ale jak tak koukám,je to všude stejný

                                        Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 21:46:51

                                        Ati >> Já nejsem z MO Třebíč a členskou budou teprve mít a návrh padne a bude zamítnut většinou členů...