Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Dring - Profil | Út 16.2.2010 18:08:40

Kocháč >> ja budu letos jezdit hlavně na slovač, máme to ze Šalingradu po dalnici 30min a hned za hranicema kolem Moravy a vubec cely Zahorie jsou tak krasný a málochytaný vody, že je škoda to nevyužít, navíc přístup a podmínky k rybářům na úplně jiné úrovni. At si tady ti tupí ignoranti dál zakazujou a lamentujou na schůzích.

    Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:07:51

    dynamic scream >> Sestif >> Ryby patří hlavně na pekáč....

      Tichej - Profil | Út 16.2.2010 18:07:01

      dynamic scream >> Sestif >> nebo abych upřesnil: proč nejíst rybu?

        bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:06:30

        dynamic scream >> Sestif >> příklad by se měl brát z místních rybářů co to berou opravdu vážně a jednají s rybou jako s regulérním soupeřem a dokážou ji ocenit.Ať už je to candát,kapr,plotice..............

          lovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 18:06:22

          bart.bm >> to jak kdybys chtěl uzákonit,že lidi nebudou moct jezdit po dálnicích,protože tam někteří jezdí jak prasata. a nebo zakázat jezdit od půl noci do čtyř,protože v týhle době jezdí nejvíc vožralců a navíc se policistům nechce v noci kontrolovat řidiče

            Tichej - Profil | Út 16.2.2010 18:06:16

            dynamic scream >> Sestif >> hmmm a proč nepatří ryba na pekáč nebo do udírny?

              Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:04:55

              bart.bm >> u nás sedí v Brnkongu a už jsou ochotni něco do nonstop pustit na vyjímku, ale nechtějí MO, mají strach o "své" vody.

                Tichej - Profil | Út 16.2.2010 18:04:45

                bart.bm >> ale ty zase volí vedení zvolené námi:-)

                  Sestif - Profil | Út 16.2.2010 18:03:34

                  KOLIBŘIK >> musí se změnit přístup k rybam,ale to si musi kazdy znas uvedomit,ze ryba nepatri na pekac ja si to uvedomuji berte si priklad trebe ze Spanelska

                    bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:02:39

                    Tichej >> nejde o vedení jde o ty nejvyší co si sedí v Práglu.

                      Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:01:55

                      bart.bm >> nejsou a nebudou nikdy všichni a potom je to na nás, jak to ošetřit...

                        Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 18:00:58

                        Dring >> už ne...už mě to nebaví, budu si jezdit závody a občas na ryby někam do křáku a když budu chtít tak budu chytat nonstop a když ne tak to smotám a když mě chytnou, tak na Slovač nebo na soukromáky. Už mě to fakt nebaví...

                          bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 18:00:47

                          Kocháč >> ja neříkám že je to špatně.Už jsem tu psal že kdyby byl přístup všech rybářů takový jako máš ty a tobě podobní tak hlasuji pro všemi čtyřmi.Věř mi.ale položím ti otázku.Jsou na tohle připraveni opravdu všichni nebo jen ti co rybařinu berou jako srdeční záležitost?

                            Tichej - Profil | Út 16.2.2010 18:00:41

                            bart.bm >> vedení MO lze změnit ve volbách jestli se nepletu? :-))

                              Dring - Profil | Út 16.2.2010 17:58:00

                              Kocháč >> čeče ty musíš mít nervy jak provazy, já bych šel už asi dávno do kolen ;-)

                                lovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 17:57:08

                                bart.bm >> asi máš pravdu v tom,že by těch rybářů na mušově přibylo,ale ono by to určitě nebylo nějak razantní. ty lidi co tam jezdit chtějí,tam dávno jezdí a ti co tam jezdit nechtějí,tak tam jezdit nebudou. a lov nonstop,na tom moc nezmění. to jak dopadlo Labe a nový mlýny,s tím s tebou naprosto souhlasím,ale lov nonstop na tom určitě nic nezmění. tam se měla dávno prosadit K70ka. lov nonstop na to co uvádíš opravdu nebude mít vliv.nepleťme jablka s hruškama. ale souhlasím s tebou že revírů s lovem nonstop by muselo být otevřeno víc,aby se rybářský tlak rozvrstvil

                                  Kocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:54:15

                                  bart.bm >> už mě to vážně nebaví řešit... Člověk se snaží něco řešit, kňučíme po tom x let a teď se to konečně rěší a nakonec budeme vše rušit v obavách, že nám za 4hodiny někdo vyplení vody. To je fakt lepší tam mít stovky km ustříhaných vlasců.

                                    bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 17:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    KOLIBŘIK >> odpovím ti zde.plně stebou souhlasím že nejprve se musí změnit vedení pak názory,chování a přístup nás rybářů a nakonec se můžou měnit zákony.Bohužel dokud se nezmění první dva body nemá cenu měnit ten třetí.

                                      bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 17:50:19

                                      Kocháč >> podle mne je to bude pro tyto revíry decimující.

                                        bart.bm - Profil | Út 16.2.2010 17:49:38

                                        lovec 01 >> nejde o to na jak dlouho ale kolik těch lovců bude!A kolik z nich bude těch poctivých!Nové mlýny,Labe a podobné revíry kde se ukázalo že jsou trofejáci dopadly strašně a díky lovu non stop to bude ještě horší.