Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:42:13

bart.bm >> teď se to teprve začíná řešit a nic není jistý a nic třeba vůbec nebude. Na posledním výboru MRS v roce 2009 se řeklo vytipujte si na MO vody kde by jste to chtěli a údajně došlo pár návrhů na D5 a D7. uvidíme, asi to nebude jen tak.

    Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 17:41:39

    bart.bm >> co se podle tebe změní? když tam někdo je třeba tři dny,tak tam prostě je a je šumák,jestli má pruty nahozený,nebo na břehu..

      Nbart.bm - Profil | Út 16.2.2010 17:39:25

      Kocháč >> dokážeš si představit bude bude mít dopad lov non stop na Dyji 5,7?Kvůli flekům se bude vraždit.

        NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:34:32

        lovec 01 >> Když ono by to za rozumných podmínek šlo a věřím tomu, že i lidi by to na VČS pochopili a to už jen proto, protože se tyto věci řeší nakonec a tam bývají jen ti co je to zajímá.
        Lov nonstop má i negativa, ale když se zabejčí výbor, tak je to těžký...

          Nlovec 01 - Profil | Út 16.2.2010 17:32:16

          prvně jsem chtěl to vyjádření hospodáře od Kocháče nějak komentovat-vyvracet jeho názory,pak jsem si ale řekl,že to nemá cenu,prostě mě to totálně uzemnilo. tak takhle jestli přemýšlí naši funkcionáři,tak lov nonstop je opravdu jen sen

            NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:20:04


            Jen pro zajímavost, tady je text pozměněných bodů, na kterých jsme se shodli i se členem výboru. Nebyla to žádná ofiko schůze, jen návrh, který padne na VČS MO Třebíč.

            LOV 24 HODIN – NON STOP

            1.Každý lovící rybář musí být viditelně osvětlen od setmění do svítání
            Za osvětlení se nepovažuje elektronický signalizátor záběru, svítící číhátka a svíčka.

            2.Od půlnoci tj.00.00 je lovící rybář povinen proškrtnout předešlý den a pokud bude pokračovat v nočním lovu,okamžitě napíše den stávající. Takto bude pokračovat dokud lov neukončí,nebo nebude od vody odcházet.

            3.Noční lov v době od 1.6 do 30.9.

            4.Navrhované revíry jsou Jihlava 7/8 UN Dalešice

            5.Podmínka – otevření více revírů v MRS,minimálně dvou dalších.(př. Dyje 5,Dyje 7,Dyje 15)


            Doufám,že se ve velkém počtu zúčastníte výroční členské schůze a podpoříte náš názor a změny v rybářském řádu pro lov 24hodin.

              NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:12:25

              Tichej >> Jo, je to přímo jeho reakce ze stránek MO Třebíč.

                NTichej - Profil | Út 16.2.2010 17:10:38

                Kocháč >> je pod tím i podepsanej?

                  NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 17:07:54

                  Nemá to cenu. Tohle napsal hospodář velké MO.

                    NFery - Profil | Út 16.2.2010 17:05:42

                    Kocháč >> fakt směšný:-))..to fakt nemá cenu

                      NTichej - Profil | Út 16.2.2010 17:05:07

                      Kocháč >> tak to mi připomíná zápis ze schůze ZO-KSČ :-))) tak zvaně ,,vše říkající nic''

                        NKocháč - Profil | Út 16.2.2010 16:53:28

                        Tady reakce hospodáře MO Třebíč ze stránek MO :o)))


                        Vážení pánové,členové,nečlenové,apod.Padlo zde několik návrhů od členů i nečlenů.Hlavní otázkou k tomu všemu je to,kdo tyto "rozmary" bude platit?Nikdo kvůli lovu nonstop nebude překopávat povolenky,nebo dotvářet několik druhů mimopstruhových povolenek,které jsou kalkulovány na současný stav všech organizací v rámci MRS.Jiné ceny v různých organizacích (podle toho,jestli má nebo nemá nonstop)není v rámci MRS možné.Rozpočet na činnost RS není v současnosti zanedbatelný a jdou z podílu tržeb za prodané povolenky (tedy zarybnění a doprovodné náklady na revíry).Zvýše uvedeného vyplývá,že tedy půjde do revíru méně ryb.To nemíním vyhrožovat,to je konstatování faktu.Dále bych chtěl uvést,že výbor tuto věc nepodporuje,je tedy zcestné zvát na pokoutné schůzky a ovlivňovat jednoho člena výboru,který stejně nemá právo sám rozhodovat a prezentovat jiný názor, než je stanovisko celého výboru.Tato změna může mít fatální následky. Problematika by měla být konzultována s hospodářem ,potažmo celým výborem MO.Pochybuji o tom,že v noci od 24 hod. do 4 hod. se nachytají trofejní kusy (to jen poznámka pro poctivé kapraře).Pokud někomu nestačí 20hodin intenzivního lovu k ulovení ryby, neuloví ji ani za 100 hodin.V tom případě není chyba v délce lovu,ale v sobě samém.Ing.Habán-pokud se zúčastní naší VČS,tak jen za účelem předání cen za odevzdané značky,nikoliv však za účelem diskuse o lovu nonstop,jak zde někteří mylně prezentují.Na svazovém výboru nikdo nedostal za úkol tyto revíry nahlásit,jak tady pan nečlen Koch,a jemu podobní mystifikují.Je to v současné době pouze na rozhodnutí výboru.Pokud přes jeho nesouhlas lov nonstop VČS prosadí,nezbývá nic jiného než tyto prostředky vzít s balíku peněz určeného na zarybnění.Celá tato bublina na mě působí jako jednání "o ničem " a hlavně " o nás bez nás".Pane Koch a podobní:Prosazujte si pasvily na VČS své organizace, nebo na své soukromé vodě a nenabourávejte morálku naší organizace.Přeji Všem Petrův Zdar!!!

                          Nnatas - Profil | Út 16.2.2010 12:25:54

                          kakr- dejchla na mě krása historie.

                            NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 11:47:20

                            já už se nervovat nebudu, buď jednou bude povolen lov v noci nebo ne, pro mně se toho moc nemění. NAZDAR! :-)

                              Nkakr - Profil | Út 16.2.2010 11:38:22

                              Programátor >>
                              Jen jsem si rejpnul," rybáři sportovali" již v třicátých letech minulého století.
                              Jo a "českou" jsem v životě nehrál:-))

                                NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 11:16:38

                                kakr >> no vidíš a já házenou hraju, teda Handball, ty jsi určitě hrával českou. a jestli se bojíš, že ti ty ryby vychytam, tak neboj, ja je pouštim ;-)

                                  NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 11:08:13

                                  kakr >> Jiný kraj, jiný mrav. Například v jižních Čechách progesívní uživatel nezná výkon rybářského práva, ale právě sportovní rybolov a revíry si pro něj upravuje....

                                    Nkakr - Profil | Út 16.2.2010 11:07:51

                                    Programátor >>
                                    Já LOVÍM ryby, sportoval jsem za mlada, hrával jsem házenou.

                                      Nsyny - Profil | Út 16.2.2010 11:07:21

                                      kakr >> jasne,pac mu ho tam zatal sportovni rybar...:o))))))))))))