Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 11:05:57

kakr >> a ty chytáš bez háčku, nebo nechytáš vůbec? Nebo dokonce jen čeřínkuješ? Jinak si to nedovedu vysvětlit.

    Nkakr - Profil | Út 16.2.2010 11:04:24

    Programátor >>
    Kapr píchnutý o 1/2 druhé ráno do pysku to bere jako sport?

      NBrix - Profil | Út 16.2.2010 10:47:39

      mirmen >> mirmenm kakr >> klídek, tohle opravdu nemá cenu, sypete hrách na zeď....

        NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:46:29

        syny >> :))))))

          Nsyny - Profil | Út 16.2.2010 10:43:12

          mirmen >> ale MRS uz par sezon profiky zivi a stejne furt nic....a to jako ze by sme davali na svaz danova priznani?

            NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:40:22

            : Mirmen: Další plácnutí :)))))))))))) to snad ne :))))))))))))))

              NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 10:40:05

              kakr >> a odkud ty jsi??? rozběhni se proti zdi, třeba zjistíš, že hlavou zeď neprorazíš a uvědomíš si, že na světě se dějou daleko, ale daleko větší zvěrstva, než to že někdo píchne kapra v půl druhý ráno do pysku.

                NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:37:49

                Mrknato >> myslím si, že nemáš pravdu. můj názor, na danou problematiku prostě nenajdeme společnou řeč.
                Děkuji za tvé názory i tak jsem se zase poučil.

                  Nmirmen - Profil | Út 16.2.2010 10:37:26

                  Dokud nebude profesionální rybářská stráž a nástroje k potlačení pytláků ( včetně těch z řad rybářů ) .. tak ROZHODNĚ NE.

                  Pod nástroji si představuju např. pokuty podle výše platu ( příjmu ) .. od nejnižší na poprvé na úrovni třebas 14denního příjmu přes čtvrtletní příjem napodruhé až po pálku natvrdo .... u organizovaného zločinu či zneužití pravomocí ( policejní či vojenští potápěči , pytlačící členové vedení jednotlivých organizací - za účelem údajného kontrolního odlovu atd.).

                  Pokud je tu DIVOKÝ VÝCHOD bez úcty k právům a zákonům a s ignorancí povinností, tak NON STOP rozhodně NE.

                    NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 10:33:21

                    Kukin1 >> Nechci zabíhat do detailů, jen jsem nastínil určitý systém, který by na relevantních revírech umožňoval to, co rybáři chtějí, pokud jsou sto zase oni pochopit a garantovat jiné hodnoty, m.j. danné zákonem.
                    Zcela nesouhlasím s tím, že výbory MO, členská schůze něco může prosadit ohledně hospodaření na územních (u vás svazových) revírech. Hospodaření MO je jiná kategorie, něco jako hospodaření školky, divadla, tedy naprosto odlišné od hospodaření uživatele v revíru. Tedy MO, výbor a členi mohou hospodařit v MO na jedničku, ale uživatel revíru udělá minel a o revír přijdou všichni. Bohužel v dekretech jsou uvedeny konkrétně jen některé ukazatele. Jiné ukazatele, např. počty původních druhů je možno také dohledat a vyhodnotit. Zatím se dělá, že to není rozhodující parametr pro odebrání dekretů.... ale den účtování se blíží.....

                      NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:32:52

                      kakr >> :))))))))))))) teď mají zimní olympiádu :))))))))))))) sáblokapr, šebrlesumec :))))) původní druhy, neznáš?

                        Nkakr - Profil | Út 16.2.2010 10:30:01

                        Programátor >>
                        Myslíš si, že ryby "sportují" dobrovolně??

                          Nnatas - Profil | Út 16.2.2010 10:25:14

                          Co se týče MRS, tak 24 v úkolech je, dokonce mělo jednání proběhnout, ale výsledky nejsou známy ani na webu MRS. Prostě, u těch nejdůležitějších lidí není vůle k prosazování. Obhajuje se neprosazení a ne naopak.

                            NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:22:05

                            Brix >> Co není zákonem zakázáno je povoleno :)))))))))))))

                              NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 10:19:01

                              Brix >> na pravidla, který se nemění snad už od pravěku... je jiná doba, je sportovní rybolov, to dřív nebylo.

                                NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 10:07:09

                                Mrknato >> taky varianta, jaký koeficient by jsi potom navrhl dle obhospodařovaných revírů, členské základny, rozlohy atd. Není to jenom zásluha výborů a dobré práce hospodářů, ale především jde o členskou základnu a výbor jenom je jenom zastupuje v dalších jednáních. Takže pokud si to odhlasuje členská základna a dá tím mandát výboru, ten je povinen prosazovat návrhy členů. Je to jenom o informovanosti členů, přenesení všech pro a proti a stále se bavíme o pouhé vytipování lokalit.
                                Znáš některého hospodáře, nebo organizaci, která tyto body, které uvádíš neplní??? To by bylo velice divné a hraničilo by to okamžitým zásahem MRS případně i návrhem na odvolání takového hospodáře. Myslím si, že prověrkama hospodaření prošly všechny organizace MRS.:))) nemyslíš?

                                  NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 9:59:07

                                  Kukin1 >> Já když jsem dostal ve škole pětku, nebo poznámku, tak mně doma zamkli brusle a hokejku a na tréning a zápasy jsem mohl, až jsem si to ve škole opravil... vytipovaný, nevytipovaný zápas, bylo to fuk.
                                  Tak nějak by to mohlo být i s lovem 24...... jako odměna za dobré hospodaření. Jako zásadní to vidím v tom, že všem prosazovačům, petlicářům, kaproloby by bylo jasné, co musí splnit, vysadit a zaplatit, jakých výsledků dosáhnout, aby dosáhli i na své potěšení... Podle mě dost průhledné, jasné a konstruktivní ....

                                    NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 9:51:25

                                    Mrknato >> připadne mě to jenom, jako přehození tématu od 24 lovu na téma původní druhy ryb :)))) je jasné, že se zatím bavíme jen o možnosti sestavit určitý seznam, lokalit, kde by případně tento způsob lovu přicházel v úvahu, poté a tak jsem to pochopil se podá ucelený jeden návrh na ministerstvo jako jeden celek a schválení by mohlo následovat opět jako jeden celek a ne každý po jednom, potom by opět nastal zmatek.
                                    Chápu to jako vytvoření precedentu a pokud by se to osvědčilo, další případné návrhy, by se již odkazovaly na tuto udělenou vyjímku.
                                    Nejsem až tak zasvěcen do procesu schvalování a předkládání návrhu, ale i MRS ve svém termínovaném kalendáři se tímto a to zajisté víš zabývá.
                                    Proto je potřeba tyto lokality vytipovat a i nezištně využít tohoto jednání. Kdo v tuto dobu zaspí odkládá celý tento proces až o několik let

                                      NChose - Profil | Út 16.2.2010 9:29:42

                                      Mrknato >> no prosim

                                        NBrix - Profil | Út 16.2.2010 9:29:16

                                        Programátor >> Super. Tak se vykašleme na pravidla a zákony, co nám nevyhovují a budeme se řídit jen tím co se nám líbí. Vítej v anarchii.