Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 9:26:03

Chose >> Ne, byl jsem se podívat u zrcadla a hledal lešeňovou trubku, jestli nekecáš a neděláš si ze mě srandu... no a musím říci, že neděláš.....

    NProgramátor - Profil | Út 16.2.2010 9:22:14

    zrovna nedavno nekdo vyhral soud, že porušil rychlost v obci, ale protože to bylo na konci obce, na přehledné úseku, kde nikoho neohrožoval, tak z toho nic neměl.

      NChose - Profil | Út 16.2.2010 9:17:01

      Mrknato >>nerupla ti cééévka????? .)))))))))))))))))))))

        NChose - Profil | Út 16.2.2010 9:14:20

        Mrknato >> Ale mohl by si být,lehátko,bivi a drahé lešení by ti vážně slušelo .))))) V neposlední řadě by si chápal K 70 a dodržoval a nebojím se říci,že by si jí razantně prosazoval.

          NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 9:13:15

          Kukin1 >> Víš, mně se líbí, jak je to zdůvodňováno. Všichni chtějí lov24, ale uživatel musí žádat o příslušnou vyjimku a MZe pak dlouze skoumá a některé vyjímky udělí. Je ale divé, že neskoumá, jak je to s populací původních druhů ryb u toho uživatele, který o vyjímku žádá... Lov 24 by mělo MZe povolit jen tomu, kdo v tomto ohledu dodržuje zákon a populace původních druhů u něho prokazatelně prosperuje. Rybářům na VČS by to takto mělo být i podáno, proč zrovna u nich ne, když jim stavy původních druhů ryb pravidelně klesají a stavy kaprů pravidelně stoupají. Co by asi podpořilo masové zavedení lovu 24? Původní druhy?

            NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 9:02:14

            Mrknato >> tebe chápu, pohybuješ se v daném problému a máš si myslím i hafo informací jak pro tak proti :) Jestli se ptáš mě osobně tak možná bych tento způsob využil cca 1-2 ročně, moje srdeční záležitost je přívlač :)) takže boilís nepeču, nekupuju, bivak nevlastním :) baterky nabité mám a klinik jsem v životě neviděl :))))))

            Já připraven jsem, ale na tu represivní část, pokud to jednou projde, budu ten, kdo bude striktně dodržovat a kontrolovat stanovená pravidla!!! Tak jak je kontrolují na Slovensku a nikdo nevymýšlí slovíčkaření a nesmysly.

              NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 9:01:54

              Chose >> Jistě že ne, ale když se podíváš co se loví, tak vlastně i já jsem tak trochu kaprař, ale nemoderní, to si vyprošuju......

                NChose - Profil | Út 16.2.2010 8:58:45

                Mrknato >> a ty myslíš,že je nonstop pouze pro kapraře??????

                  NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 8:52:08

                  Kukin1 >> Tak jsi připraven a nebo ne? Máš upečené bolelís, vyčištěný bivak, nabité baterky, dostatek Kliniku a předložek?

                    NKukin1 - Profil | Út 16.2.2010 8:47:21

                    samé slovíčkaření a skutek utek :))) už se zde jenom bavím a považuji tuto diskusi za velké ruské kolo na kolotočích :)))

                      NMrknato - Profil | Út 16.2.2010 8:45:57

                      Pánové, znáte to o tom prstu? Podáš prst a "on" ti chytne celou.....
                      Současný systém CS rybolovu motivuje uživatele k co největšímu výlovku, tedy co nejvíce ponechaných ryb rybáři a nejlépe z celé republiky. Proto je dobrý lov24, bivak, lov na dírkách, samosek a není tedy náhodou, že je to povoleno hlavně na revírech Rady a ne všude. To pak přijde uživateli velký balík peněz, za který nakoupí maliny, med a slané buráky, a je dobře..... Obdobně se k tomu staví ÚS Praha, který umožnil lov na P revírech i držitelům MP povolenek! Proč? No proto, aby ty duháky ulovili rybáři a přišli za ně peníze, hodně peněz, i když bude jen na buráky bez soli, mlaskat nemůžou všichni. Těch s P povolenkou loví v Praze poskrovnu, tak na ně pustí všechny a vysazuje se každý týden, peníze jsou, co na tom, že na úkor jiných. Obdobné je to v Zč.ÚS, kde zase pstruhařům povolili rybku a 7dní lovu. Sedm dní lovu, ale ponechávat si ryby jen 3dny na P je dovoleno i v Jč. a Severomoravském ÚS.
                      Tedy to podání prstu má svůj účel, taky jeden ze samoseků...... Jde o to, komu se to povolí a komu ne, aby to tak neřvalo, když nám ubývá lososovitých ryb, původních ryb, tak budeme hovořit o něčem úplně jiném... Problém uděláme z toho a budeme řešit, to, co nám přinese peníze a koneckonců i podporu většiny rybářů. Tomu se říká rozumný problém......

                        Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 22:24:01

                        bart.bm >> Nedívej se jen na sebe,je tu spoustu rybářů kteří jsou přes den v práci a aby si zajeli na 2 hoďky si odpočinout se jim nevyplatí.

                          Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 22:22:33

                          bart.bm >> jde o to, že když chceš chytat v noci tak nemůžeš. kdyby to bylo povolený,tak můžeš chytat v noci a spat třeba odpoledne s prutama na břehu,když teda nemůžeš reagovat neprodleně

                            Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 22:20:37

                            lovec 01 >> Krom těch měsíců máme stejný názor na věc.

                              Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 22:18:31

                              bart.bm >> to snad není možný.. když budeš moct reagovat neprodleně z bivaku,buď v bivaku,když ne,seď ve stoličce s rukou na prutě. s lovem nonstop to nemá nic společnýho!!!

                                Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 22:14:53

                                tony.bobo >> no jo ale pokud půjdu spát tak pro mě lov non stop ztrácí význam pokud se nezmění odstavec 5.stejně to musím stáhnout protože nemůžu bez prodlení manipulovat.takže jsme zas na začátku toho celého kolotoče zda lov non stop povolit činikoli.Tímto odstavcem je lov 24h/den zbytečný

                                  Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 22:13:13

                                  ty pravidla myslím jakože-osvětlení místa,stanovit určitý počet ponechaných ryb na jednu povolenku,k70, stanovit revíry kde povolit nonstop,které měsíce atd.

                                    Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 22:09:38

                                    lovec 01 >> Máš sice pravdu ale proč nastavovat znovu nějaký pravidla které jsou už nastavené.Tím že se lov prodlouží o 4 hodiny nemusíš nic nastavovat nebo já to tak vidím.Jediný problém který vidím je lov na tři a více prutů a přivlasnění více ryb.Ale to je věc nás všech aby sme na toto kolegu upozornily že porušuje pravidla a hlavně RS.

                                      Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 22:04:26

                                      prostě je to o tom nastavit nějaký pravidla lovu nonstop. a jak jsem psal níže: kdo chce,hledá způsoby.kdo nechce,hledá důvody

                                        Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 22:02:09

                                        bart.bm >> To jó.Úplně se vidím jak sedím na stoličce a na péru přilepenýho bažanta jelikož musím bejt u prutů.