Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 22:00:09

bart.bm >> My se nechápem i když v jádru máš pravdu

    Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:59:05

    lovec 01 >> To mě vadí taky.Já s lovem non stop souhlasím a nic proti němu nemám i když pro mě lov non stop je vzdálen nějakejch 40 km ale proč ho nerealizovat.Každý rybář by měl znát BP na zpaměť i o půl noci když ho vzbudí tudíž když udělá přestupek tak ho dělá vědomě a musí počítat s postihem.

      Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:55:08

      tony.bobo >> nevím já s tebou ještě nechytal o)) ale byl by to čupr pohled o)))))

        Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:54:13

        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> Předpokládáme každý,myslíš že já sedím u prutů s bažantem?

          Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:50:39

          tony.bobo >> vidíš a to je ono na co jsem narážel.Pro každého je to něco jiného.Pro někoho třeba 5 sekund a pro někoho 15.Když mi pipne příposlech tak taky reáguji bez prodlení o))

            Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 21:50:25

            tony.bobo >> já ti rozumím a věřím,že snad ani není mezi RS takový... že by vzal noty za to,že někdo leží v bivaku. to už by byla fakt buzerace,ale vadí mi,že to tady je prezentováno jako protiargument lovu nonstop

              NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 15.2.2010 21:49:02

              tony.bobo >> no, ale to pouze předpokládáš.. já předpokládám, že to jsou 3 možná 4 metry..

                Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:46:52

                bart.bm >> Nebudem si hrát na slovíčkaření jelikož bezprostředně a bez prodlení je to jedno a to samé

                  Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:45:08

                  lovec 01 >> Máš pravdu ale tady nejde o to jestli je RS rozumná či né.Tady jde o to že Brix nastínil problém který je dávno vyřešen i když nešťastně a nikdo nebo víceméně nikdo neuzná že se sám dopouští přestupku vědomě.

                    Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:42:33

                    tony.bobo >> §14 vyhlášky č.197/2004 Sb odstavec 5) ........osoba provádějíci lov je u udic přítomná tak .aby s nimi mohla bez prodlení manipulovat.Nesmí být použit sistém samoseku.

                    takže čas je tam řešen

                      Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 21:40:09

                      bezprostředně znamená,že když tě bude kontrolovat rozumná RS,tak mu vůbec nevadí,že si lehneš v bivaku,když narazíš na ... tak ti vezme noty i za to,že se jdeš vymočit.
                      tak snad přeci je v zájmu samotnýho lovícího,aby byl bezprostředně u prutů.přeci si nenechá stáhnout pruty do vody nebo co.když to zvládne z bivaku,tak proč ne? to přeci nemusí RS ani kontrolovat,ne?

                        Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:33:43

                        bart.bm >> To záleží na pohledu.BP neřeší dobu ani čas záseku ale vzdálenost lovícího od prutů i když nešťastně.

                          Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:30:11

                          tony.bobo >> zavedu to trochu do extrému.Když lovíš štiku na kačenu tak někteří ji nechávaj tzv.zažrat to znamená že bezprostředně nereágují.porušují tím RŘ?

                            Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:29:08

                            Chose >> Přesně tak.

                              NChose - Profil | Po 15.2.2010 21:26:24

                              tony.bobo >>Tudíš si smíš zavíst jen ten první a ten druhej jen odhodit.

                                Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:25:06

                                bart.bm >> To sice dalo ale jak ským.Podle mě je bezprostředně ihned.

                                  Ntony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:24:16

                                  Chose >> Dopouštíš se přestupku jelikož nejseš u prutu,je to úplně jednoduchý.Mě osobně se toto defakto nařízení taky nelíbý ale je to dáno.

                                    Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:20:50

                                    tony.bobo >> dalo by se na slovu,, bezprostředně " slovíčkařit.

                                      NChose - Profil | Po 15.2.2010 21:20:47

                                      tony.bobo >> To by mě teda zajímalo,co udělá RS když mám jeden prut zavezen(nahozen) a druhý právě zavážím a jsem 80 m od břehu,tedy 81,5 m od prutu.

                                        Nbart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:19:28

                                        Chose >> to znám jezdíval jsem často po naší D1 o((