Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

tony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:18:07

bart.bm >> Defakto ano jelikož je to nešťastně napsáno.

    tony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:16:59

    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> Můžu.Jelikož BP nerozvádí jaká vzdálenost od prutů je povolena tak předpokládám že bezprostřední vzdálenost je že sedíš po celou dobu u prutů.Bohužel je to ošetřeno tak nešťastně že pokud si odskočíš na záchod a příde RS která je nekompromisní a taková existuje jak tady kolikrát čtu tak jsou akorát problémy,sice malicherný ale jsou.

      bart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:15:56

      tony.bobo >> pokud mám příposlech tak jsem cca o 15sekund později u prutu než bdící kolega.To samé teda musíš s pruty učinit i když jdeš na záchod protože se od nich vzdálíš

        Brix - Profil | Po 15.2.2010 21:12:57

        bart.bm >> Ještě jednou: na revíru kde je nonstop můžeš spát kdy chceš i chytat kdy chceš. Akorát ne obojí najednou.
        Jo zamlada jsem vydržel nespat i dvě noci za sebou a za nestřízliva :-)

          NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 15.2.2010 21:10:55

          tony.bobo >> můžeš mi přesně osvětlit, co znamená bezprostředně? díky :-)

            Chose - Profil | Po 15.2.2010 21:10:19

            bart.bm >> mí kolegové občas spí v práci a pak leží kamion přes D1,většinou tak na 70 km až 120km.

              tony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 21:09:18

              bart.bm >> Spát ti přece nikdo nezakazuje.Pokud si přečteš BP tak je tam jasně a zřetelně psáno že lov se má provádět tak aby s prutama mohl lovící bezprostředně manipulovat a to asi z bivaku nepůjde pokud je teda nemá uvnitř.Tudíž když chceš spát tak budeš muset stáhnout pruty.Tam není co řešit.

                bart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:07:03

                Chose >> já u práce nemohu spát to by pak dopadlo o))

                  bart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:06:03

                  Brix >> píšete tady že chytat ryby a spát jsou dvě rozdílné věci

                    Brix - Profil | Po 15.2.2010 21:03:25

                    bart.bm >> A kdo tě nutí nevytahovat udice, když jdeš na chrupku?
                    Jo teď jsem si to teprv pořádně přečetl, když je tam nonstop, tak můžeš nespat co vydržíš :-)

                      Chose - Profil | Po 15.2.2010 21:03:18

                      bart.bm >> ne,od toho chodíš do práce,aby ses tam vyspal,u vody se chytaj ryby.

                        bart.bm - Profil | Po 15.2.2010 21:00:48

                        tony.bobo >> promiňte že vám vstupuji do diskuze ale když pojedu ne týden na revír kde je non stop tak jako nemám spát?

                          tony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 20:53:48

                          Brix >> V tom stebou souhlasím,to rybolov opravdu není ale toto je věc RS která tento přestupek přehlíží jak sem ti psal.

                            Brix - Profil | Po 15.2.2010 20:29:20

                            Myslíš přivázat k noze? ;-)

                              NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 15.2.2010 20:28:05

                              Brix >> no, pokud to neumíš nastražit tak, aby tě z bivi exhumoval záběr, potom se opravdu nejedná o rybolov:-)

                                Brix - Profil | Po 15.2.2010 20:24:08

                                tony.bobo >> Tak to tedy jedno není a to vůbec. Ono totiž chytat ryby nebo chrápat jsou dvě různý věci. Hezky se vyspinkat a po exhumaci z bivi zkontrolovat udice - to fakt není rybolov.

                                  tony.bobo - Profil | Po 15.2.2010 20:08:42

                                  Brix >> Promiň ale není to jedno zda tam grilují a ožírají se táborníci nebo rybáři? Jediný rozdíl vidím v tom že pokud přide k táborníkům RS tak se jí vysmějí do obličeje kdežto rybář si to může odnést minimálně zápisem do povolenky. Co se týče že chrápou v bivy tak zas je to jejich problém a problém RS který ho má řešit a né přehlížet,BP mluví jasně jak má lov vypadat.

                                    Brix - Profil | Po 15.2.2010 18:40:06

                                    Nojo, řekne se NONSTOP. Ale pro každého to znamená asi něco jiného. Co já jsem viděl tak pro někoho třeba taky úžasná pitka u grilu, pak chrápoš s příposlechem v bivu (pruty stále nahozeny) a mátožná vstávačka tak v 10 dopoledne. Tohle bych teda nerad povoloval. Chápu, že to takhle nechce a nepraktikuje každý, ale nejdřív musí být daná jasná a srozumitelná pravidla a taky způsob jak důsledně dohlédnout na jejich dodržování. Upřímně - myslím si, že je to ještě na dlouho.

                                      vydrák - Profil | Po 15.2.2010 18:12:02

                                      KOLIBŘIK >> Zdravím Tě Petře.Lov nonstop je pro mě stará známá.Jak dobře víš,na našem oblíbeném revíru-Orlická přehrada je lov nonstop povolen.Takže co se týče mně,tento lov mám velmi rád a také ho často praktikuji.Chytání v noci má své jedinečné kouzlo,ale to už jsem tu někde psal.A ještě musím sebekriticky dodat,že na revírech ,kde nonstop rybolov povolen není,tak mě to občas svádí a občas povolenou dobu lovu lehce protáhnu.Myslím,že by v tom ani problém nebyl,když by takových revírů přibylo.Petrův zdar
                                      PS.Ty komunisti za všechno opravdu nemůžou !

                                        Bobertik - Profil | Po 15.2.2010 18:06:24

                                        ceko >> naprosto souhlasím