Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Nceko - Profil | Po 15.2.2010 17:37:08

chlapi u nas na slovensku ideme chytat uz piatu sezonu nonstop a viem ze kaprari co pustaju kaprov si to vazia ale su aj taki co to zneuzivaju a na noc si nahodia viacej udic aj na zubacov vsetko je to o ludoch a rybarska straz by mala kontrolovat hlavne v noci ked sa chyta nonstop este raz je to o charaktere ludi

    NBobertik - Profil | Po 15.2.2010 17:11:40

    Slaughter Maniak >> Jo a neříkej mi, že jim to tam dovezli Briti a ti za to můžou. stejně je totiž Austrálie z velké části Britské potomstvo.

      NBobertik - Profil | Po 15.2.2010 17:10:44

      Slaughter Maniak >> je sice fajn, že v Austrálii je kapr ryba nejedlá a v dnešní době i škodná a plevelná, ale je to problém Austrálie a ne náš. Oni si tam kapra dovezli stejně jako králíky a dneska neví co s tím.

        NBobertik - Profil | Po 15.2.2010 17:08:45

        Slaughter Maniak >> no viděl jsem to víckrát a nejenom jednou, i když to nebyli jenom důchodci, ale většina ano a jedno jestli ten kapr má 10 nebo 7 kg. Jsi sice hodnej, že bráníš důchodce, já proti nim nic nemám, mám dva skoro tři doma. Jenže nemám rád heslo: CO NA HÁČKU TO DO SÁČKU! A s horní mírou ryb u některých druhů, naprosto souhlasím. nejenom kapr, ale i třeba lín.

          NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 16:02:51

          eště tak pozvat nějakého australana k nám do čech na kapry ...... na revír s K70....... už by byl oheň na střeše, voda ve sklepě, a ruka na pranýři.....

            NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:59:37

            kakr >> vim vim má sestra má již desátým rokem australskou rezidentůru....a můj tatík známí severočeský masař se po tříměsíčním rybolovu v austrálii ... vrátil se slovy..... kapři krásný kolem metru , ale už mě pilo krev je pořád zakopávat do země......

              NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:57:53

              kakr >> ale lze ho změnit, ale kdo by to dělal, resp. co by svaz dělal s kaprem z rybochovů MO a následně s penězi? To by mohl udělat pouze blázen, takhle je nám dobře.....
              Edit : ale zajímalo by mě, jak na to šli v Jč.ÚS. Tam změnili skoro vše, píšou o tom, ale že by se ptali, žádali někoho na KÚ (MZe), o tom ani slova......

                Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:56:35

                Slaughter Maniak >>
                Nejen nejedlou, ale pod přísnými tresty nesmí být ulovený kapr vrácen do vody. Ani do konzerv pro psy je neberou.

                  Nfishmen17a - Profil | Po 15.2.2010 15:55:37

                  az budou prevladat sportovni rybari nad masarama aspon 80/20 tak sem pro.

                    NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:55:22

                    jak si to tady čtu vím že nejsem až tak vyspěli nemam tak dobre uvahy,ale skusme aspon par lidi dát do hramady hlavy a zamyslet na pripadnych podminkach nonstopu a vasazovaní ryb,ale vazne

                      NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:55:15

                      Slaughter Maniak >> My tam jeli ozbrojeni raketami, takže si na nás netroufli. Ten vejlet trval asi 3 měsíce, zčehož střelby týden.....

                        NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:54:18

                        z vlastních zdrojů také vím že australané považují kapra za nejedlou rybu........což ho mezi obyvateli řadí někam mezi potkana a králíka

                          Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:51:51

                          Brix >>
                          Zarybňovací plán (povinnost) je daný Kú (MZe), včetně věkových kategorií ryb.

                            NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:51:41

                            Mrknato >> pravda ale předpokládám že tam ani neřeší počet pohřešovaných zahraničních rybářů.....

                              NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:50:01

                              kakr >> no možná že v rámci RVHP jsme se s bratry mohli podělit o pár zkušeností a poslat jim na pomoc několik odborníků z řad samotných ortodoxních CaR.....(tam by se podvodníci od maxkapru mohli předvádět do áleluja)

                                NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:49:22

                                Slaughter Maniak >> No neřeší to tam, mít ty možnosti my tady, tak non-stop je prkotina.... a nikdo se tím nebude zabývat. Tam kupříkladu loví štiky na mrkev, prostě země netušených možností, už se na to zapomíná...

                                  Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:48:34

                                  K Austrálii, je učebnicovým příkladem jak jsou kapři nebezpeční. Ani vyspělí českomoravští masaři lovící 25hod denně by s jejich populací nic nenadělali.

                                    NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:47:28

                                    Slaughter Maniak >> lov povolen od 1.1-31.12.:-))))

                                      NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:43:57

                                      Mrknato >> a jak je to asi v matičce rusi s lovem non-stop???? předpokládám že prosazování návrhů v členské základně je přímo spojeno s kadencí a ráží jednotlivých členů....

                                        NBrix - Profil | Po 15.2.2010 15:43:57

                                        kakr >> Hele nechytejte sestifa za slovo, možná je to trošku naivní, ale ty poměry mezi vysazovanými druhy by se fakt mohly změnit, nebo si myslíte, že ty současný jsou v pořádku?