Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:42:08

kakr >> no ba zlatá SSSR :-)))země kde dnes znamenalo předevčírem:-)))

    Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 15:42:06

    Slaughter Maniak >> aha,už jsem v obraze

      NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:41:29

      kakr >> jo, to byly doby.... proto se fenomén držel dále. My bratru uran a on nám 5kg ročky štiky..... Jovánek to zažil, ten hovoří o tržním kapru, jako o plůdku.... je taky ještě ze staré školy.

        NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:40:58

        lovec 01 >> to jen tak pro názornost .... aby si člověk nemusel dělat názor jenom jako dobrý voják......furt lepší než kdybych uvedl situaci s kaprem na území bývalé SSSR....

          Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 15:40:20

          můžu se zeptat,proč srovnáváte ČR s austrálií nebo USA?

            Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:38:21

            Mrknato >>
            Roček štiky míval v SSSR i 5kg.....

              NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:37:15

              dynamic scream >> Sestif >> chlapče,štika udělá 20-25čísel za rok

                NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:36:17

                Tichej >> dík naivitě ne....

                  NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:35:11

                  kakr >> Pořád si neuvědomuješ, že jsme v ČRS lepší oddíl... V sovětském svazu soudruzi zemědělci prováděli ročně i tři sklizně a nikdo se tomu nedivil.....

                    NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:34:30

                    Slaughter Maniak >> prosím Tě ale do těch tůní nepřišli s Asie ,ale už z našich rybníků:-)) a tak jak jsi ji oběvil ty tak ji oběvil někdo před tebou to ti nedocvaklo?

                      NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:31:26

                      Tichej >> jo sem naivní.... ve svý naivitě sem si myslel že do opuštěnejch lesních tůní vysazuje ryby děda mráz....a né tažní ptáci jakjsem se bláhově domníval

                        NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:31:06

                        kakr >> vím že štika roste +- 10cm/rok jak je mladá

                          NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:29:25

                          Slaughter Maniak >> to by musela bejt superrychlená:-))

                            NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:28:52

                            kakr >> 50g,ale za 1 tohle byl jen navrch,2bylo by to pod podmínkou CaP!

                              NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:28:38

                              kakr >> já myslel spíš nějakej krevní doping, růstový hormony, pestrá strava a tak....nějakej spíš experimentální typ štiky-lidožrouta....

                                NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:28:26

                                Slaughter Maniak >> jo ta mocná čarodějka :-)))))) nejseš tak najivní ,že ne?
                                ty ryby tam dovezli přistěhovalci .

                                  Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:25:09

                                  Slaughter Maniak >>
                                  Jo rychlená, tak v neutronovým urychlovači:-))

                                    NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:24:14

                                    kakr >> rychlená.... asi...jestli nemyslel 50g+/-

                                      Nkakr - Profil | Po 15.2.2010 15:23:47

                                      dynamic scream >> Sestif >>
                                      Slez už prosím z hrušky dolů, píšeš totální nesmysly.
                                      štička roček kolem 50+???

                                        NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:23:08

                                        Tichej >> příroda mocná čarodějka naučila tydle invazní typy různý fígle jak překonávat celé kontynenty... viz kapři v usa nebo austrálii....... v usa kvůli nim vytravujou umělý kanály a v austrálii když pustíš kapra zpět do vody hrozí ti vysoká pokuty..... jen u nás je to samé zvyšování dolní míry , zavádění horní míry, hájení apod.......