Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:19:18

Mrknato >> %počtu
kapr K2
štika roček (kolem +-50)
candát(40-50cm)
uhoř 30cm
sumec (50-70cm)

    Nkopr69 - Profil | Po 15.2.2010 15:18:23

    Kocháč >> Aby jsi pak mohl podavat ty trestni oznameni jak jsi vyhrozoval.Ale jak vydim na to ty zrejme nemas kdyz se takhle bojis.

      NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:17:26

      Slaughter Maniak >> doprd...e jazyk vrazit až po samej kořen:-))))
      a jakej je v tom rozdíl? kdyby se sem nedostali s kapří a amuří násadou a od akvaristů tak tady není :-))) to ti nedošlo že jinak se sem dostat nemohl? S asije se sem po vodě nedostane

        NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:16:26

        dynamic scream >> Sestif >> A to jsou % váhy, nebo počtů ryb, ale v jakém stadiu, velikosti?

          NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:15:47

          Slaughter Maniak >> mělo by to byt individualni dle typu vody pokud tam je dost sumcu tak nevysazovat vubec sumce a co se tyce línu to same pokud je tam dost sumcu radsi nevysazovat

            NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 15:13:38

            Fery >> Tak to jsme dva a to už je dost..... Zkus o nějaké regulaci pohovořit na VČS.... K70 je jiné kafe, jejikož se to násad jak podle plánu , tak mimo plán nedotkne a strejdové si naopak myslí, že zavedením K70 se toho pro ně moc nezmění, naopak. Když chytne velkého kapra někdo jiný, cizí kapra bude muset pustit, ale domácí, když ho uloví, šoupnou ho do udírny a bude jic víc! Tak proč nepodporovat K70? Je to jistá forma RMV.

              NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:13:37

              dynamic scream >> Sestif >> jojo líny ročky a sumce aspoň metrový......

                NSestif - Profil | Po 15.2.2010 15:12:16

                tu je muj napád na vysazování
                22%kapr
                18%candát
                12%štika
                10%lín
                8%úhoř
                5%sumec
                20%ostatní(cejn,okoun,parma,mník,pstruh,.....)

                pokud mate lepsi napad hodteho sem

                  NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:09:52

                  Tichej >> sic nepůvodní ale uměle nevysazovanej.....

                    NTichej - Profil | Po 15.2.2010 15:07:26

                    Slaughter Maniak >> karas stříbřitej ti jako nepůvodní fauna nevadí? :-))

                      NSla - Profil | Po 15.2.2010 15:06:02

                      Slaughter Maniak >> to verim kdyz chytas jen slunku.

                        NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 15:01:29

                        Tichej >> rybolov bez kaprů , amurů, tolstolobiků, jeseterů, apodobnejch habaďůr si dokážu představit zcela normálně....... byl by to docela požitek.....sám často navštěvuji jistou nesvazovou vodu bez výskytu kapra a mužu ti s klidnym svědomím říct že lépe si snad ani jnde nezachytám....

                          NFery - Profil | Po 15.2.2010 14:58:19

                          Mrknato >> no vždyť já mluvím o tom samém..že nejde o původnost a s regulací kapra söuhlasím na 100%

                            NTichej - Profil | Po 15.2.2010 14:57:47

                            Slaughter Maniak >> tak jo zrušíme kapry,amury,duháky,jesetery a budem chytat slunky,hrouzky,amožná za sto let lososa,úhoře, ale ty až se zruší přehrady které jim brání v migraci
                            :-)))))

                              Nlovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 14:56:50

                              něco podobnýho prosazují Bursíci a podívejme se,jak dopadla šumava s tímhle nezasahováním do přírody

                                NMrknato - Profil | Po 15.2.2010 14:56:12

                                Fery >> Ale no tak, nejde tolik o původnost, ale o vyváženost. 20tun kapra, ale 2 kg tlouště, 500kg lína, 20kg štiky, vyváženost asi není. Jistě pochopíš jaký rozdíl je v tom co chceme a v tom, co je dlouhodobě možné. Jelikož již dost dlouho se provádějí věci nemožné , jsou naše možnosti silně omezeny, tedy i lov 24hod ...

                                  Nb.gun - Profil | Po 15.2.2010 14:56:12

                                  Tichej >> Do nějakých konstrukcí ohledně táboření se raději nepouštěj (viz 14:31:47), mohl bys někoho neznalého zbytečně fabulovat ...

                                    NFery - Profil | Po 15.2.2010 14:55:46

                                    Slaughter Maniak >> s regulací kapra absolutně souhlasím,ale nesouhlasím s tím,že nemá v našich vodách co dělat.

                                      NSlaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:54:00

                                      Fery >> no ono to je dýl než 500 let...myslim ta doba kdy naše vody neměli tucha co je to masivní vysazování nepůvodních organizmů....jinde na to přišli brzo.... u nás naštěstí stačí kapří populaci regulovat masaři....jinak bůch ví jaké jiné druhy by v našich vodách krom kapra byly...

                                        NFery - Profil | Po 15.2.2010 14:50:47

                                        Slaughter Maniak >> mě je původ ukradenej..je tady víc jak 500 let a to mi stačí..chtěl by jsi vše dát do stavu před 500 lety??