Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:49:22

Fery >>skus se někdy trochu zajímat o původ kapra na území čr.....a uvidíš sámjak nás ty taliánský mniši pěkně zarybnili.....skus chytit dneska někde slunku..... ty laciná řeči....

    Fery - Profil | Po 15.2.2010 14:47:35

    Slaughter Maniak >> co je tady původní?..jsou to rybníky,které byly pro kapra stavěny???..jsou to přehrady?..jsou to jen laciný řeči co vedeš

      lovec 01 - Profil | Po 15.2.2010 14:46:31

      Slaughter Maniak >> hájení brambor ne,ale dotace na jejich pěstování ano

        Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:45:14

        Fery >> všiml sis někdy hájení brambor nebo prosazování horní míry???? já ne tak nevidim důvod proč padat na kolena před rybou která vytlačuje z našich vod původní druhy....a prosazovat její pouštění.....

          Tichej - Profil | Po 15.2.2010 14:45:10

          Slaughter Maniak >> hele já nepsal,že běžně já psal,že jich znám dost a nepsal jsem že rozklepaní důchodci ,ale jen důchodci,
          rasistickej podtekst ti vadí ale urážet důchodce ne ? :-))))

            Fery - Profil | Po 15.2.2010 14:43:02

            Slaughter Maniak >> kapr je tady nepůvodní asi tak jako brambory..vadí ti pěstování brambor?..tohle to poukazování na nepůvodnost kapra mi už přijde směšný:-)

              Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:41:56

              Bobertik >> kolikrát jednou??? a hned se každej s bílou hlavou u vody stává nepřítelem číslo 1

                Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:40:23

                Tichej >> tak proč pořád ten brekot že nikde nejsou velký ryby .... zavádění horní míry u nepůvodních druhů ryb a pod....a přitom ve skutečnosti běžně rozklepaný důchodci chytaj kapry přes deset kilo....

                  Fery - Profil | Po 15.2.2010 14:38:53

                  ..nesouhlas..důchodci nepatřej mezi skupinu lidí ohrožující masařením stav ryb v revírech

                    Bobertik - Profil | Po 15.2.2010 14:38:35

                    Slaughter Maniak >> je to smutný, ale i tohle jsem viděl

                      Tichej - Profil | Po 15.2.2010 14:38:20

                      Slaughter Maniak >> tak abysi se nedivil ,znám jich dost co je chytaj:-)),ale tyhle ji nesežerou ale pustí protože vědí že se žrát nedá.

                        Tichej - Profil | Po 15.2.2010 14:36:36

                        Bobertik >> souhlas jíst se to nedá ale jim fotka nestačí oni se musípochlubit v reálu:-))

                          Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:35:58

                          Bobertik >> neměj strach, rozklepanej důchodce 10kg kapra nechytá a ani nechytí.....

                            Bobertik - Profil | Po 15.2.2010 14:33:42

                            románek >> lidi co sežerou takovejch ryb za rok musej dělat našim zdravotním pojišťovnám radost, protože podle toho co všichni říkají tak ryby jsou šileněn zdraví, tak asi nemaroděj. nejhorší na tom je, že ve většině případů co já znám tak největší masaři jsou rozklepaní důchodci a nebo lidi co jsou programově nezaměstnaní. Nevadí mi, když si někdo vezme rybu proto, aby jí snědl, i kdyby to mělo být třeba opravdu těch 100, ale člověk co jde a opravdu sežere 10 kg a většího kapra, tak tomu nerozumím. vždyť se to ani nedá jíst.

                              Kocháč - Profil | Po 15.2.2010 14:33:41

                              kopr69 >> K čemu by ti bylo dobrý, abych ti napsal kam jezdím?

                                Tichej - Profil | Po 15.2.2010 14:31:47

                                Slaughter Maniak >> a proč zakázat táboření u vody když stejně není u nás povoleno tábořit mimo určená místa:-)) jen se na to pozapomělo.bivak je nouzovej přístřešek bez pevné podlahy:-)) něco jiného je rozdělávání ohně,ale malej vařič taky nevadí.

                                  Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:24:27

                                  Tichej >> to bohužel ,ale celej problém nebude sice koncetrovanej ale bude pořád a to celoplošně....tudíž jestli nějaká vyšší instance prosadí celoplošně non-stop rybolov tak určitě taky celoplošně zakážou táboření u vody, nejenom v CHKO....a kdo na tom bude profitovat??? samozřejmě my masaři......

                                    Tichej - Profil | Po 15.2.2010 14:19:53

                                    Slaughter Maniak >> Chose>>ale o tom tady už byla řeč:-)))pokud se to spustí celoplošně tak nebude taková koncentrace lovících na dvou nebo 10 revírech svazu

                                      Kukin1 - Profil | Po 15.2.2010 14:17:52

                                      Slaughter Maniak >> tak schválně prozraď k čemu ? zajímalo by mě to:))) a možná je potřeba se z toho poučit a nedělat stejné chyby v MRS :)))))

                                        Slaughter Maniak - Profil | Po 15.2.2010 14:17:51

                                        Chose >> tedy ok zaved´mě nonstop celoplosně a příští rok: kdo bude přistižen u vody jak sedí.... bube potrestán odebráním povolenky a dostane 40 ran holí....