Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NKruan - Profil | Čt 2.6.2022 14:32:17

Reznik76 >> to porad kazdy chce mladeho bycka, mladeho bycka...ale ona chutove je mnohem lepsi jalovica...

    NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 14:31:51

    PYTLAKS >> tu oponku musím vákuovat protože by z ní byl po třech tejdnech jen vysušeného kousek k ničemu
    U pavučinky se modlím jestli na jatkách něco neposrali a vyndavam ji až při bourání

      NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 14:28:43

      Calex >> přesně tak, alespoň těch 14 dní aby se to odleželo

        NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 14:27:51

        Kruan >> jalovice, práce pekelná samej lůj ale výsledek pak stojí za to

          NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 14:26:43

          PYTLAKS >> tak u nás 470,-/kg
          To je jeden z těch levnějších steaků 🤭

            NCalex - Profil | Čt 2.6.2022 12:56:58

            Reznik76 >> Ahoj, bez ničeho, nasucho, jen odležet?

              NKruan - Profil | Čt 2.6.2022 12:45:05

              Reznik76 >> to maso na tretim obrazku vpravo dole...to je nadhera

                Notoš - Profil | Čt 2.6.2022 12:41:40

                Reznik76 >> Můžeš mi to prosím tě zabalit a poslat?

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 2.6.2022 12:29:42

                  Reznik76 >> to je škoda, když se to dostane na pult tak je za to řacha

                    NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 10:48:15

                    PYTLAKS >> většinou se to nikam nedostane 😆 a skončí to jako ořezy v mlejnku stejně jako tohle

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.6.2022 10:28:48

                      Reznik76 >> většinou to lidi vaří,to je škoda

                        NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 10:06:33

                        PYTLAKS >> uříznu ze čtvrti, seříznu kraj a sloupnu blány, potom to chce tak na 14 dní do vákua

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 2.6.2022 8:06:15

                          Reznik76 >> to stahuješ přímo ze žeber?

                            NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 7:53:10

                            Kaso >> oponka - skirt steak

                              NKaso - Profil | Čt 2.6.2022 7:50:01

                              Reznik76 >> ahoj. Prosím ťa tie krásne zatočené je čo, pupok?
                              Ďakujem.

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 2.6.2022 7:40:16

                                Reznik76 >> to sů krásné kusy😁

                                  NReznik76 - Profil | Čt 2.6.2022 7:34:16

                                  PYTLAKS >> grilovací sezóna začala nevím co dřív 😁

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 2.6.2022 6:43:55

                                    Aj v teple se dá

                                      NCharley7 - Profil | So 29.1.2022 20:05:05

                                      Reznik76 >>
                                      se stane :) hlavně správně odpovědět nebo poradit

                                        NReznik76 - Profil | So 29.1.2022 19:15:32

                                        Charley7 >> a teď vidím že kdy ta otázka je :-)