Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 13:35:03

PYTLAKS >> kam????

    NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2018 13:14:16

    Buffalo1969 >> jestli dojedeš ke kvadrovi tak udělám.-))

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 12:58:45

      PYTLAKS >> pošli šišku PPLkou a budu tě milovat..:-DDD

        NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2018 12:39:44

        nikdo nic?.-)

          NPYTLAKS - Profil | So 2.9.2017 11:52:18

          včera v muzeu,doma bych ho uživil:-))

            NBOB125 - Profil | Po 27.2.2017 15:34:05

            jijin >> Určitě gulášek,

              Njijin - Profil | Ne 26.2.2017 21:13:38

              BOB125 >> tak to jo, díky. Mi tomu doma u pašíka říkáme kousek pro psa pana domácího. Všechno pryč, jen tohle zůstane doma. Tak a co by z tohohle kousku bylo nejlepší? Gulášek, pečení...? Po prodeji hovězího zůstal doma jen ořez z hlavy, pajšl, oháňka. Dobrý kousky.

                NBOB125 - Profil | Ne 26.2.2017 19:02:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jijin >> je to součást bránice,to je blána oddělující plíce od zbytku vnitřností,je to kousek masa uchycený zevtř na páteři

                  Njijin - Profil | Ne 26.2.2017 18:51:22

                  dotaz na místní specialisty. Které části hovězího se říká veverka a kde ji najdu?

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 10.11.2016 22:29:43

                    exori >> co není móže byt:-)

                      Nexori - Profil | Čt 10.11.2016 21:01:35

                      PYTLAKS >> ten vousatec po mi levici na společný fotce je majitel

                        Nexori - Profil | Čt 10.11.2016 20:59:00

                        PYTLAKS >> dá se říct. Jen mi to neříká pane:-)

                          NPYTLAKS - Profil | St 9.11.2016 2:11:21

                          exori >> to e tvůj kšeft?

                            Nexori - Profil | Út 8.11.2016 21:33:14

                            PYTLAKS >> ano to jsou moje růženy

                              NPYTLAKS - Profil | Út 8.11.2016 15:59:17

                              exori >> taká banda:-)

                                Nexori - Profil | Út 8.11.2016 15:48:16

                                Nové hnízdo.

                                  Np.lorenc - Profil | So 29.10.2016 14:31:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Aby bylo na čem dělat šnicl. ;-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 4.7.2016 20:11:21

                                    p.lorenc >> tlacenky uz budu zezrane

                                      Np.lorenc - Profil | Po 4.7.2016 14:55:00

                                      PYTLAKS >> Kdo nelení tomu ovar v hrnci bublá.:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 1.7.2016 13:44:10

                                        furt nikdo nic?.-)bylo toho ovařeného hafo:-)