Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | Pá 19.2.2016 8:36:36

exori >> vypadá dobře.-)

    Nexori - Profil | Pá 19.2.2016 8:05:09

    PYTLAKS >> sekaná nahoře jemná , naproti jemná se sýrem a dole řeznická

      NPYTLAKS - Profil | Pá 19.2.2016 0:00:27

      exori >> co to je,sekaná?nemyslím panenky.-)

        Nexori - Profil | Čt 18.2.2016 21:28:42

        PYTLAKS >> a ted já 😀😀😀

          NPYTLAKS - Profil | Út 16.2.2016 17:14:55

          počasí ideální a tu se nemaká.-)

            NPYTLAKS - Profil | Po 1.2.2016 21:19:13

            exori >> pěkné dědictví.-)

              Nexori - Profil | Po 1.2.2016 20:36:01

              PYTLAKS >> Plechovek je mnoho druhu já kupuji za 9kc+odlamovaci dekl za 5 Kč. A stroj je rodiné dědictví.

                NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 13:39:28

                tuzemak >> je to lacné a pohodlné:-)

                  Ntuzemak - Profil | Ne 31.1.2016 12:44:44

                  PYTLAKS >> ono dnes už málokdo dává do plechu,tu na okolí vím,vše do skla....

                    Ntuzemak - Profil | Ne 31.1.2016 12:44:02

                    PYTLAKS >> to byla solidní cena...

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 12:40:28

                      tuzemak >> kámoš to má,stroj aj piksle,ale nevím za kolik to kupuje

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 12:40:00

                        tuzemak >> to je ranec,to vím,nedávno byla na aukru za 4tis mašinka,ale nekůpil jsem to.-)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 31.1.2016 12:27:16

                          PYTLAKS >> občas někde na bazošu se prodávají plechovky...

                            Ntuzemak - Profil | Ne 31.1.2016 12:26:12

                            PYTLAKS >> mašinka je drahota,pokud neseženeš od někoho starý,dobrý strojek..http://www.irthermic.com/zaviraci-stroj-na-plechovk​y-manualni

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 12:25:02

                              tuzemak >> na to jsem čuměl.-)

                                Ntuzemak - Profil | Ne 31.1.2016 12:23:06

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 12:17:26

                                  exori >> na kolik výjde jedna piksla s deklem a ta falcovací mašinka je tvoja?

                                    Nexori - Profil | Ne 31.1.2016 11:59:20

                                    PYTLAKS >>dělám více modelů, ted se chystám na telecí v cibuli

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 11:07:46

                                      exori >> ty tam nedáváš vůbec bůček?to pak není vepřovka,ale nějaký nepomletý lunch:-)

                                        Nexori - Profil | Ne 31.1.2016 11:05:40

                                        PYTLAKS >> kdybych ty vepřovky udělal z bucku tak se zblázní ty zmlsany komzumenti