Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 9:40:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

exori >> já tu kožu nechávám na bůčku.-)pak ju zcucnu jak slimáka.-)

    Nexori - Profil | Ne 31.1.2016 9:37:44

    PYTLAKS >> ano jednu na dno a druhou na vrch přírodní emulátor :-)

      NPYTLAKS - Profil | Ne 31.1.2016 9:20:17

      exori >> vlevo nahoře máš nachystané kože?do každé piksle jeden kůsek?

        Nexori - Profil | Ne 31.1.2016 9:14:24

        A ještě vepřovky.

          NPYTLAKS - Profil | So 30.1.2016 8:39:41

          exori >> no ty jedeš ve velkým:-))

            Nexori - Profil | So 30.1.2016 0:57:09

            PYTLAKS >> no maka ,jen není čas se predvadet, první z práce a o víkendu doma drstková pastika a sekaná :-)))

              NPYTLAKS - Profil | St 27.1.2016 23:59:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kosa jak z nosa a tu se nemaká:-)

                NPYTLAKS - Profil | Ne 29.11.2015 21:23:48

                p.lorenc >> jedeš:-)

                  NBuffalo1969 - Profil | So 28.11.2015 20:38:17

                  p.lorenc >> no ty kráááávo!!!!§ ty teda jedeš...:-)

                    NCasio - Profil | So 28.11.2015 20:16:59

                    p.lorenc >> Ty zlobíš !!!! :-)) Jsem dva měsíce po laparoskopii žlučníku, ne že bych to nesměl ale kvůli linii... :-)))

                      Np.lorenc - Profil | So 28.11.2015 20:08:58

                      Ale hovno :-D

                        Np.lorenc - Profil | So 28.11.2015 20:05:33

                        🍺:-)

                          NBuffalo1969 - Profil | So 28.11.2015 8:22:50

                          p.lorenc >> mazaj, mazej......už mně honí mlsná..:-P

                            NPYTLAKS - Profil | So 28.11.2015 7:22:47

                            p.lorenc >> idu taky,ale ne porážet:-)

                              Np.lorenc - Profil | So 28.11.2015 5:06:19

                              Buffalo1969 >> Jdu na to ;-) Foto během dne (možná) a nebo až večer a to taky možná :-D 🍺🍺🍺🍺🍺Ӿ​66;🍺🍺

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 27.11.2015 21:16:47

                                p.lorenc >> tak se do teho pusť ať je nad čím se volizovat,...:-)

                                  Np.lorenc - Profil | Pá 27.11.2015 9:14:14

                                  Je čas porazit vepř:-))))

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 9.11.2015 21:44:14

                                    vaga >> mám origoš a dva průměry z nerezi,takže se určitě dá.-)

                                      Nvaga - Profil | Po 9.11.2015 7:12:18

                                      pratele kamaradi! da sa kupit niekde nadstavec na mlyncek 32 na plnenie klobas do baranieho crievka, alebo to musim dat vyrobit?? nemate link, ev. nakres?

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 9.11.2015 0:21:31

                                        p.lorenc >> uvidíme.-)