Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

Np.lorenc - Profil | Po 9.11.2015 0:16:21

PYTLAKS >> Teď se blíží ta správná doba tak se tu nebudem přetlačovat jen my dvá:-)))))))))))

    NPYTLAKS - Profil | Po 9.11.2015 0:13:40

    p.lorenc >> aspoň někdo:-)

      Np.lorenc - Profil | Po 9.11.2015 0:11:33

      Pár pitomců se najde :-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 9.11.2015 0:08:44

        nikdo neřezničí?:-)

          NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 22:22:55

          alfonz42 >> toto bych si netrůfl posílat,ikdyž v zimě by to asi šlo,ale spíš poštů,na druhý den by to bylo doma:-)

            Nalfonz42 - Profil | Ne 18.10.2015 22:20:29

            PYTLAKS >> Tak to pošli, naložím a odešlu :-)))

              NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 22:18:24

              alfonz42 >> tož si to do ní nalož:-)

                Nalfonz42 - Profil | Ne 18.10.2015 22:11:37

                PYTLAKS >> PPLka k nám jezdí :-)))

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 22:09:07

                  alfonz42 >> ty wole,rozdal jsem skoro vše,býváš daleko:-)

                    Nalfonz42 - Profil | Ne 18.10.2015 22:01:37

                    PYTLAKS >> Nejpříjemnější je ovšem, když někoho produkty obdaruješ :-)))

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 22:00:10

                      tuzemak >> příjemná je až žranica:-)

                        Ntuzemak - Profil | Ne 18.10.2015 18:55:59

                        PYTLAKS >> to ju,ale furt příjemná práce.o)))

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 18:54:01

                          tuzemak >> ale to je jinčí úprava:-)

                            Ntuzemak - Profil | Ne 18.10.2015 17:57:35

                            PYTLAKS >> i klobásy a uzený patří k zabíjačce.o))))

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 17:52:04

                              tuzemak >> zabíjačku nee:-)

                                Ntuzemak - Profil | Ne 18.10.2015 17:47:07

                                PYTLAKS >> jaké už je čas,ty jedeš celé rok stejně.o))))

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 18.10.2015 17:21:54

                                  tláča,jitrnicový a jelitový prejt

                                    NPYTLAKS - Profil | Pá 16.10.2015 1:03:34

                                    tož chlapi,už je čas:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.7.2015 12:22:29

                                      p.lorenc >> tož to je jasná věc:-)

                                        Np.lorenc - Profil | Čt 2.7.2015 12:13:13

                                        PYTLAKS >> uďák min. na 50 kilo, přece nebudu topit na prázdno:-))))