Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | Čt 2.7.2015 12:11:38

p.lorenc >> to už je pěkná dávka.-)

    Np.lorenc - Profil | Čt 2.7.2015 12:10:01

    PYTLAKS >> tak něco:-) Minule to bylo fuč za jeden den a už teď vím že budu mít málo. Mám "jen" 30 kilo + něco pro sebe z domácího:-)

      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.7.2015 12:02:28

      p.lorenc >> ty budeš mět včil velký odbyt:-)

        Np.lorenc - Profil | Čt 2.7.2015 8:36:57

        Já v sobotu, běží mi dvě lednice vrrrrrrrr.......

          NPYTLAKS - Profil | Čt 2.7.2015 8:30:59

          Starc55 >> udit budu do 14 dní:-)

            NStarc55 - Profil | Čt 2.7.2015 8:25:10

            PYTLAKS >> Z řezníků jsi zůstal jen ty. Takovou mašinu, jakou sis pořídil ti můžou profiřezníci i závidět (někteří). Teď v létě spíš ta grilovačka než výroba uzenin a jiných domácích pochutin. Snad nějaká ta ryba do udírny.

              NPYTLAKS - Profil | Čt 2.7.2015 7:26:18

              p.lorenc >> však nemusíš porážat prasa:-)

                Np.lorenc - Profil | Čt 2.7.2015 6:17:55

                PYTLAKS >> Je horko:-) Ty nevíš jaká je slunko sfiňa?:-))))))

                  NPYTLAKS - Profil | St 1.7.2015 23:40:36

                  to se tu neřezničí?.-))

                    NCalex - Profil | St 24.12.2014 20:51:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Zdar, hezký, voňavý, chutný vánoce a celý nový rok 2015.........

                      Np.lorenc - Profil | Út 23.12.2014 8:55:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ufff:-)))))

                        NCalex - Profil | Po 22.12.2014 10:18:37

                        p.lorenc >> Zdar, hezký, zejtra už dám taky něco....Dnes kroupy......

                          Np.lorenc - Profil | Po 22.12.2014 8:35:17

                          Tož něco jsem nafotil a ostatní blejsknu dneska. Od 4 vzhůru a v 8 večer jsme končili |-O servanej jak sfiň...

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 21.12.2014 21:11:51

                            Calex >> to jo,zpracovávat se bude až zítra,nestíhám:-(

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 21.12.2014 21:11:08

                              Supina-Petr >> je to možné,ani černá tak zasádlená nebyla:-)

                                NCalex - Profil | Ne 21.12.2014 20:29:57

                                PYTLAKS >> To je materiál :-)))))

                                  NSupina-Petr - Profil | Ne 21.12.2014 20:24:36

                                  PYTLAKS >> Asi příprava na zimu....

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 21.12.2014 18:36:36

                                    Calex >> jo z obory,daněk úplně čistý bez tuku a daněla zasádlená,jsem ještě neviděl:-(

                                      NCalex - Profil | Ne 21.12.2014 18:13:50

                                      PYTLAKS >> dobrá práce, farmovej odchov ??

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 21.12.2014 18:08:14

                                        Calex >> já dnes od rána na nohách:-((dva daňky zpracované,teď vymíšaná první várka na klobásy,cca 20kg,nacpat do střev a ještě raz tak:-),pak naložit kuřecí stehna-no,den je krátký.-)