Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NCalex - Profil | Ne 21.12.2014 17:45:07

PYTLAKS >> Takže buchta do étrnic upečená...Ze 2kg musí stačit....Dává se tak 1/3.....budou hold lepší...zejtra kroupy.

    NPYTLAKS - Profil | So 20.12.2014 18:44:45

    Calex >> konec:-)

      NCalex - Profil | So 20.12.2014 18:30:19

      PYTLAKS >> pytlaks - 20.12.2014 18:28:16 >> a dost !!!!!

        NPYTLAKS - Profil | So 20.12.2014 18:28:16

        Calex >> tenké střevo je na jitrnice,jelita,klobásy atd:-))tlusté na prejty,takzvané prdeláky.-)

          NCalex - Profil | So 20.12.2014 18:26:26

          PYTLAKS >> no jo, když ty máš inej dialekt :-))). Takže tenké je na klobásy a hrubé je na jitrnice.....až příjde exori, ať to radši smázne:-))))

            NPYTLAKS - Profil | So 20.12.2014 18:06:36

            Calex >> tenké je bez sádla,hrubé je s tukem:-)

              NCalex - Profil | So 20.12.2014 15:46:09

              PYTLAKS >> Jasný že tenký. Klobásový sou úplně průhledný. Já mám takový, jako exori v nadpisu nahoře. Protože sem teď střeva dostal, tak do kroupáků vosmahnu cibuli na plstním sádle.

                NPYTLAKS - Profil | So 20.12.2014 0:39:48

                Calex >> jitrnice dáváš do tenkého,tam skoro nic není na hrubém je,ořezává se aj střívkové sádlo do jelit když kupuješ střeva:-)

                  NCalex - Profil | Čt 18.12.2014 18:53:47

                  p.lorenc >> já vím, na klobásy beru ale na jitrnice mám radši střeva s tím tukem a nešpachtlovaný....

                    Np.lorenc - Profil | Čt 18.12.2014 18:43:44

                    Calex >> no právě:-) Bratr je starší a ten to ještě dělával, ale já dám radši 350kč za 90 m a mám klid:-)))

                      NCalex - Profil | Čt 18.12.2014 18:38:48

                      p.lorenc >> votočíš, vypereš a je to...:-)

                        Np.lorenc - Profil | Čt 18.12.2014 18:34:43

                        Calex >> střeva kupuji. Já je ani neumím vyšlemovat páč když se to ještě dělávalo tak jsem byl klučina malý zvědavý a maximálně jsem překážel:-)) Uvař o pytlík krup víc a maximálně je hodíš slepicum když zbudou.

                          Np.lorenc - Profil | Čt 18.12.2014 18:30:31

                          Buffalo1969 >> :-) přijeď vovaru a dalších laskomin bude dost:-))))

                            NCalex - Profil | Čt 18.12.2014 18:15:16

                            p.lorenc >> no, nějak tak sem si myslel, budu vymetat mrazáky, tak to sdělám. Do polífky kilo a kroupáky ze třech. Mám nevyšpachtlovaný střeva ze dvou prasat...nasolený zamrazený. Tak to nacpu a uvidím.

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.12.2014 17:58:57

                              p.lorenc >> hele, kdyby jsi ty mladej pardále dělal někdy veřejnej košt, tak dej vědět a já bezmyšlenkovitě skočím do káry a valím k Neumětelům...:-)

                                Np.lorenc - Profil | Čt 18.12.2014 17:17:23

                                Calex >> zdary, dvě kg bohatě stačí. A to záleží jestli budeš dělat jelita a kolik, do polévky by stačilo 1kg. Já mám v mrazáku hlavi ze dvou prasat + dvě ještě picnu takže budu vařit 4 kg krup. Budu dělat vše :-)

                                  NCalex - Profil | Čt 18.12.2014 16:50:18

                                  p.lorenc >> Zdar, kolik vaříš krup na 1 čuně? Já budu vařit kroupy asi v pondělí, buchtu do jitrnic už v neděli.....Dík.

                                    NPYTLAKS - Profil | St 10.12.2014 7:21:14

                                    exori >> tož to se načekáme:-)

                                      Nexori - Profil | St 10.12.2014 6:12:37

                                      PYTLAKS >> za čtrnáct dni :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 9.12.2014 16:45:06

                                        exori >> kdy se vracíš?:-)