- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo z vás je tady řezník?
Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Nchlup - Profil | Ne 7.12.2014 18:16:42
exori >> neprovařuj tady receptury holomku -:) a radši si přijed pro ten bufík -:)))
Nexori - Profil | Ne 7.12.2014 17:11:40
Calex >> Receptur mám mrtě jen je musím najít a vybrat tu neschudnejsi. Dám ted jsem mimo domov. Jak se vrátím tak pošlu.
NCalex - Profil | So 6.12.2014 16:05:56
exori >> Zdar, to je jasný, když je to dobrý. Nemáš někde recepturu na Liberecký párky ještě před 89ým?? Kdyžtak by se to dalo přepočítat na menší množství. Nemůžu to nikde najít. Někdy v 97ým nám je dělal Pecina (pokud se nemýlím) a to už bylo kilo za 136Kč.
Nexori - Profil | So 6.12.2014 15:10:14
Calex >> Ve velkým je to jina. Proto dělám doma po staru. A nešidím se :-))) sice pod dvacet kg dávky nejdu,ale mám moc hladovějících sousedů.
NCalex - Profil | Pá 5.12.2014 17:06:20
Buffalo1969 >> zdar, to musí bejt doma...měl sem takovou starou vobouchanou a nakonec mi ji někdo nevrátil. Na klobásy mám nástavec na 10ku mašinu. Dnes jsem splašil dva velký hrnce na maso po 2kilech v bazaru. Jinak velký kastróly, to je teda palba.
NCalex - Profil | Pá 5.12.2014 17:02:41
PYTLAKS >> až toho budu dělat víc, tak to bude z v. plecka, trochu laloku....
NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.12.2014 16:48:16
Calex >> Zdarec, tak na tvůj popud jsem si koupil tu stejnou nabíječku....tož dá se..:-)
NPYTLAKS - Profil | Pá 5.12.2014 16:34:37
Calex >> parádní,když to děláš pro sebe,tak proč to šidit?:-))zdar
NCalex - Profil | Pá 5.12.2014 16:18:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
PYTLAKS >> zdar, telecí hrudí, trocha housky......nesrovnatelný s kupovanou. Cena je ale taky nesrovnatelná. Dalo by se to trochu ,,nastavit,, ale proč.
NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 18:22:37
exori >> no tak to je jiná.....to seš profík. Ve velkovýrobě to asi funguje jinak,co?....Já měl známýho rybáře z masokombinátu v Poličce a co mi vyprávěl, tak to byla těžká chemie.
Nexori - Profil | Čt 4.12.2014 18:13:54
Calex >> Dělám dvacet let michace a tohle jsem zkusil poprvé v loni. Pomalu zaudit. Stačí pul hodinka na 70-80 stupňů.
NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 18:01:44
exori >> Zdar, to jako fakt? Dělám různý bejkárny ale tohle mně ještě nenapadlo.
NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 17:59:03
PYTLAKS >> no vidíš a máš to od mistra, je to tak......hele to je snad nejjednodušší co znám. Hodně se to žere vokolo Mnichova ale voni to snad vařej ve vodě a s hořčicí.
Takže pokud chceš dobrou moji, tak baj voko 3díly telecí (může bejt plecko, kejta vepř), 2 díly lalok z čuněte,1díl hovězí (to se asi nebude líbit). Buchtu upečenou doma min. den dopředu, aby se drobila . Namočit do smetany . Na jemný šajbě pomlet maso,může bejt i dvakrát. Růčo hnětač a vymíchat do jemna. Pak pepř, muškát, trochu citr.kůry a sůl. Nacpat, stočit,sešpejlit, trojobal nebo jen mouka, osmažit.
Pak je dobrej fór dát ji smotanou do trouby do pekáče asi na 150° zalejt šlehačkou a dělat tak dlouho dokud šlehačka nezmizí a klobása nezrůžoví.....
HELE to je na román....
Takže pokud chceš dobrou moji, tak baj voko 3díly telecí (může bejt plecko, kejta vepř), 2 díly lalok z čuněte,1díl hovězí (to se asi nebude líbit). Buchtu upečenou doma min. den dopředu, aby se drobila . Namočit do smetany . Na jemný šajbě pomlet maso,může bejt i dvakrát. Růčo hnětač a vymíchat do jemna. Pak pepř, muškát, trochu citr.kůry a sůl. Nacpat, stočit,sešpejlit, trojobal nebo jen mouka, osmažit.
Pak je dobrej fór dát ji smotanou do trouby do pekáče asi na 150° zalejt šlehačkou a dělat tak dlouho dokud šlehačka nezmizí a klobása nezrůžoví.....
HELE to je na román....
Nexori - Profil | Čt 4.12.2014 17:47:31
PYTLAKS >> Tak tak. A nebo zkus vinnou šoupnout do udírny. Taky dobry.
Nexori - Profil | Čt 4.12.2014 17:32:41
PYTLAKS >> Dej místo vina smetanu. Stačí 12%. A nebo místo vína na půl smetanu s černym pivem. Dost dobra zalezitost. Koreni jen 4g bílého pepře a 4g muskatoveho květu na 1 kg.
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144805
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybář i myslivec8266
NKutilské jádro MRKu5344
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64













