Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 16:27:38

PYTLAKS >> pak ještě vinnou klobásu, bílou smetanovou do skopovýho střífka..........to pude.

    NPYTLAKS - Profil | Čt 4.12.2014 16:16:39

    Calex >> na jitrnice a jelita to bude ok:-)

      NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 15:58:27

      PYTLAKS >>Zdar, tak jo, chlapi dík. Hodím na jatka nějaký petky a fláknu je na mrazák....Jinak sem si dnes udělal radost, za pár korun to myslím službu udělá, cpát rukama to zatím neumím.L.

        NPYTLAKS - Profil | Čt 4.12.2014 9:33:48

        p.lorenc >> nestane se nic,teda zatím nic,měl jsem max tak půl roku tuším:-)

          Np.lorenc - Profil | Čt 4.12.2014 9:23:50

          PYTLAKS >> jasný, jen mi šlo o to jestli se ji v mrazáku nic nestane. Už jsem to chtěl zkusit loni, ale nakonec jsem se na to vyflaknul. Naštěstí jsem jí pak měl dost :-)

            NPYTLAKS - Profil | Čt 4.12.2014 9:19:11

            p.lorenc >> ne,musíš ju vymíchat a přecedit,nebo kůpit mraženů:-)

              Np.lorenc - Profil | Čt 4.12.2014 9:17:56

              PYTLAKS >> zdary, to mě taky zajímá. Je pak bez problému použitelná? Myslím jestli nedělá pucky nebo tak něco.

                N1568 - Profil | Čt 4.12.2014 9:16:27

                Calex >> Zamrazit!

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 4.12.2014 8:24:08

                  Calex >> mrazím.-)

                    NCalex - Profil | Čt 4.12.2014 8:21:30

                    Zdar řezníci. Mám dotaz. Je nějaká zkušenost se sušenou vepřovou krví? Z 0,5kg se prej udělá 2,5l. Mezi svátkama nebudu mít možnost sehnat čerstvou. Nebo vzít čerstvou a nechat zamrazit? Dík.

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 30.11.2014 12:53:00

                      Calex >> tak to jo,myslel jsem,že ju griluješ surovů:-))

                        NCalex - Profil | Ne 30.11.2014 12:25:53

                        PYTLAKS >> Zdar, kejta asi 12kg, napíchaná, naložená a nakonec vařená na 85°C. Takže v podstatě hotová.. Jo, ze syrovýho to je jiná, jenže ta doba......Dřevo je nahrnutý vzádu, takže v poho.

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 30.11.2014 12:19:42

                          Calex >> krása,ale dal bych to prvně do alobalu nebo ten plamen dal bokem:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 30.11.2014 12:18:58

                            p.lorenc >> já mám ovárek rád po studenu:-)

                              NCalex - Profil | Ne 30.11.2014 10:56:52

                              Zdar lovci, televize fůlhádé............obraz chvilku po puštění, pak už sem to nefotil.....

                                Np.lorenc - Profil | Ne 30.11.2014 10:33:20

                                PYTLAKS >> jaj:-( mam nejraději ovar na vale, jak se s toho pěkně páří:-) první co hledám jsou mandle, pak rypák ;-) dnes kouknu na vepře a stanovim jim datum :-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 30.11.2014 10:28:15

                                  p.lorenc >> u výrobků jsem nebyl,protože na mě vlezla chřipka a v sobotu jsem musel na střechu,tak jsem to nechtěl riskovat:-)

                                    Np.lorenc - Profil | Ne 30.11.2014 10:13:16

                                    PYTLAKS >> já též ne, nejsem na to stavěnej:-) co čuník povedlo se?

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 30.11.2014 9:07:43

                                      p.lorenc >> já nechodím do hádacích diskusí:-)

                                        Np.lorenc - Profil | Ne 30.11.2014 9:03:42

                                        PYTLAKS >> přesně :-D ale zase se to nehádá, takže to je vlastně plus...