Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | So 29.11.2014 16:42:38

jak to tak sleduju, jak je diškus o žrádle,tož se tu točí furt stejní lidi:-))

    NPYTLAKS - Profil | Pá 28.11.2014 12:32:27

    p.lorenc >> aha:-)

      Np.lorenc - Profil | Pá 28.11.2014 12:12:37

      PYTLAKS >> teprve čekají ;-)

        NPYTLAKS - Profil | Pá 28.11.2014 11:57:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        za chvílu vánoce a tu to nějak nejede:-)

          NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 23:21:55

          Buffalo1969 >> každý tomu říká jinak:-)

            NBuffalo1969 - Profil | Po 6.10.2014 20:00:19

            PYTLAKS >> to néni slabá vůla....ale kurevskej hlad!!! :-)))

              NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 19:56:49

              Buffalo1969 >> nesváděj na nás svoju slabů vůlu:-))

                NBuffalo1969 - Profil | Po 6.10.2014 19:52:54

                PYTLAKS >> nooooo....tak tím bych si nebyl jistej.....napůl ty a džigid..:-)))

                  NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 19:42:59

                  Buffalo1969 >> každý sám sobě si dopřává,já za tvoje obžérství nemóžu:-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Po 6.10.2014 18:21:17

                    PYTLAKS >> šak si mi to naučil to přežírání...:-DDD

                      NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 18:20:09

                      Buffalo1969 >> bo lazíš tam kde se žere:-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 6.10.2014 17:32:57

                        PYTLAKS >> kuwa kam vlezu só tvoje klobásy.....:-)))

                          NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 14:48:58

                          Starc55 >> asi jo.-)

                            NStarc55 - Profil | Po 6.10.2014 13:42:25

                            PYTLAKS >> JÓ tááák, no to je jiný kafe. Exceletní zdroj chuťových zážitků.

                              NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 10:26:32

                              Starc55 >> celý den se mi jaksi je,be internet

                                NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 10:26:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Starc55 >> tak:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 10:20:37

                                  Starc55 - 6.10.2014 9:37:05 >> tak:-)

                                    NStarc55 - Profil | Po 6.10.2014 10:09:25

                                    PYTLAKS >> Ach tak. Už to vidím. Sorry.

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 6.10.2014 10:00:13

                                      Starc55 - 6.10.2014 9:37:05 >> tak:-)

                                        NStarc55 - Profil | Po 6.10.2014 9:37:05

                                        PYTLAKS >> Vyuzené vypadají jak?