Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NStarc55 - Profil | Po 6.10.2014 9:35:54

Janku >> Taky bych do toho šel znova. Budou brzo kolena, tam to zhodnotíme.

    NPYTLAKS - Profil | So 4.10.2014 8:11:56

    Káceč >> nedělal,sů z něho:-)

      NKáceč - Profil | Pá 3.10.2014 23:48:56

      PYTLAKS >> to jako, že je dělal kanec? :-)

        NPYTLAKS - Profil | Pá 3.10.2014 23:37:18

        já dnes kančí klobásy.-)

          NPYTLAKS - Profil | Pá 3.10.2014 23:34:03

          Janku >> prvně bych vyžral panenky:-)

            NJanku - Profil | Pá 3.10.2014 21:17:12

            Starc55 >> Máš to moc pěkně nafocené. Líbí se mi celé foto i stím pozadím.S velkou chutí bych si tu akci zopakoval znovu.

              NStarc55 - Profil | Pá 3.10.2014 13:16:14

              p.lorenc >> Taky jsme si to vzájemně pochválili. A díky za pochvalu. Od znalců to potěší víc, protože ví, o čem mluví.

                Np.lorenc - Profil | Pá 3.10.2014 12:08:33

                Starc55 >> Tak to je správně, ten kdo to neví a polévá neví co dělá. ps: máte to velmi pěkné... BOD.

                  NStarc55 - Profil | Pá 3.10.2014 11:14:39

                  p.lorenc >> Pivem zásadně nepoléváme prase, pouze do potěru jsme dali dva Pardály, jak jsem psal níže. Děláme to už 15 let 2x do roka, takže to máme vychytaný do detailu.

                    NChosé 2 - Profil | Pá 3.10.2014 11:03:55

                    p.lorenc >> Nesmí se to přehánět, aby potom nezhořknul i úsměv :-o))

                      Np.lorenc - Profil | Pá 3.10.2014 10:52:37

                      Chosé 2 >> já bych pivem na prase neplýtval, je ho škoda a ještě ti prase zhořkne:-) Přidávam jedno pivo do mazání, ale nepolévam!

                        NChosé 2 - Profil | Pá 3.10.2014 9:56:26

                        Starc55 >> Krásná práce :-o))

                          NStarc55 - Profil | Pá 3.10.2014 9:47:31

                          Chosé 2 >> Byl to Pardál Echt 11.

                            NChosé 2 - Profil | Pá 3.10.2014 9:45:35

                            Starc55 >> No nějakým pivem se to dalo i polévat, ale toho 12° gambáče by byla škoda.

                              NPYTLAKS - Profil | Pá 3.10.2014 8:07:01

                              Starc55 >> krása:-)

                                NStarc55 - Profil | Čt 2.10.2014 19:39:47

                                Profi řezníci naložili, my jsme to přivedli do silně jedlého stavu. K tomu mimo bežných příloh se točil Gambrinus 12-tka.

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 18:55:30

                                  tuzemak >> no dyť:-)

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 2.10.2014 17:55:45

                                    PYTLAKS >> nelíbí nejní závist.o)))

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 17:31:20

                                      tuzemak >> že už mi dáváš několikáté nelíbí:-)

                                        Ntuzemak - Profil | Čt 2.10.2014 17:28:34

                                        PYTLAKS >> to nikdy nedělám.-)))